Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla czarnej niedoładowanej imprezy WI dziś w korku przy wjeździe z łodzi około 17

kierownik machał a ja przysnąłem i nie zdążyłem... więc naprawiam błąd tutaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Hogiego z ktorym mialem niewatpliwa przyjemnosc stac na skrzyzowaniu al. niepodleglosci z wawelska ok 17:15.

chcialem zakiwac ale spieszno mi bylo...

gdyby nie oswiniony forex to "w zyciu bym nie powiedzial" ze to chlopak z ferajny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego z ktorym mialem niewatpliwa przyjemnosc stac na skrzyzowaniu al. niepodleglosci z wawelska ok 17:15.

chcialem zakiwac ale spieszno mi bylo...

gdyby nie oswiniony forex to "w zyciu bym nie powiedzial" ze to chlopak z ferajny :grin:

 

Odpozdrawiam serdecznie... :mrgreen:

 

Zauważyłeś świniacze? :razz: A ja taki utytłany byłem. Zrobiłem sobie rano skrót przez plac budowy, forek jest prawie jak amfibia. :mrgreen:

Urwałem jednak osłonę skrzyni biegów. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

-kierownika srebrnego STI 03-05, z którym wymieniliśmy kiwki na dojazdówce do Cargo ok. 16:00

- kierowniczki granatowego buga wolnossaka na rondzie w Józefowie przed 19, pani mnie nie zauważyła, ale mogę przysiąc, że berbeć na tylnym siedzeniu odmachał :shock:

- ładnego bordowego WRX kombi, który wyprzedził mnie dziś w Michałowie ok. 19 (nie pogoniłem, bo sie mnie felgi w bagażniku brzęczały, tudzież opony na głowę spadały podczas wciskania tych dyksów pod nogami :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego i pasażerki, którzy stali w korku na Niepodległości (róg Racławiciej) około 18. Dosadnie twój forek gada ;)

 

Sadek

Dzięki, odpozdrawiam. :mrgreen:

 

Jakiś ślepy dzisiaj byłem. :wink:

 

Pasztetowy tłumik, ale w miarę głośny... :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Urbanka, który parkuje pod zakazem na moich rewirach na transportowców (uwazaj, bo dzisiaj widziałem straz miejską jak lepiła tam wszystkim mandaty), oraz pozdro dla kolegi w swieżo zakupionym niebieskim GT na żółtych blachach, który robił dzisiaj pierwszy przegląd na prezydencie. Gratuluje zakupu.

Grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z wczoraj:

- dla DNL'a - kiwka przy Witosa

- dla Hogiego za pogawędkę na Wąwozowej - :!: Forek to nie amfibia :!: - :wink:

oraz z dziś:

- dla srebrnego oświniaczonego GT'ka, którego nie dogoniłem rano dziś na Nowoursynowskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

 

blue with stars :D Impreza WRX/STi 06-07 kolo 8ej na trasie w strone Mińska Maz. - kiwka byla

niebieska Impreza WRX/STi 03/04 na 17 Stycznia kolo 9ej w strone Zwirki - palacz jakis i mnie nie widizal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj wróciełm z Warszy po 2-tygodniowym pobycie, i co?

Tego się nie da opisać - to jak Ziemia Obiecana subaromaniaków; gdyby subaryny były rudą miedzią to Warsza byłaby KGHM-em (takie lokalne porównanie :mrgreen: ) Dzień w dzień CAŁE MASY subaryn, myslałem, że sobie łeb ukręcę, a żeby było śmieszniej to codziennie koło SGSP mijałem dwie tribeci. Wszystko - legace, impry, obeki, forki - stare i nowe, stunowane i nie... Ekstaza! :wink:

Więc pozdrawaim was wszystkich, a w szczególności niezwykle urokliwą kierowniczkę :grin: białego GT z numerami RZ... spotkaną po 10 wczoraj na JPII - była kiwka (pierwsza w życiu :!: ), choć jechałem słuzbowym ( :cry: ), jeszcze długo go słyszałem...

Skończę parafrazą słów Piotra Kojota z Gorzkich godów Polańskiego - Pozwolono mi ujrzeć raj a następnie brutalnie mnie z niego wyrzucono...

 

... ale jeszcze wrócę :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej Imprezy kombi spotkanej dzisiaj o 8.30 na Dąbrowie w Gdyni.

 

[ Dodano: Pią Mar 27, 2009 10:29 am ]

Pozdrowienia dla niebieskiej Imprezy kombi spotkanej dzisiaj o 8.30 na Dąbrowie w Gdyni. kiwka była :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob napisał/a:
Pozdrawiam Grześka który nie ma w zwyczaju patrzeć w lusterka i nie zauwałył zaprzyjaźnionego forka z mokotowa który jechał zanim od bonifacego do dworca południowego :cool:

 

Odpozdrawiam :)

Patrzyłem w lusterka ale zaladowany bagaznik mocno mi utrudnil rozpoznanie Ciebie ;) ale przy poludniowym juz CIe dostrzeglem :cool: hehe gdybys mrygnal wczensiej dlugimi to od razu bym CIe rozpoznal....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

no tak Ty nie masz dlugich swiatel :razz:

heheh o tych światłach to ciiiichosza bo przegląd mi się zbliża :grin: i niechciałbym żeby ta informacja trafiła w niepowołane ręce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pozdrowienia płyną dla Subaru Baja stojąca sobie na parkingu przy ulicy Świętokrzyska 12 o godz 11.59

Oraz gorące pozdrowienia płyną dla pięknej kierowniczki Subaru Impreza Gt również na Świętokrzyskiej jadącej od Kopernika w górę ;) o godz 12.38 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciela czarnego forestera XT na krakowskich blachach pozdrawiam. Sympatyczne spotkanie na skrzyżowaniu przy Powsińskiej w stolicy.

 

PS

Świnki znajdziesz u Godlika, tu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mstar, a ja pozdrawiam Twojego Forka, który stał wczoraj pod ITI :smile:

 

Odpozdrawiam. Rzeczywiście, wczoraj się przesiadłem... ;) Miałem nim jeździć dzisiaj, ale tęsknota za czerwona strzałą zwyciężyła :twisted: Właśnie dostałem foto z napisem dozw. prędkość: 60 km/h zarejestrowana prędkość pojazdu:111 km/h i moja uśmiechnięta gęba. Udany strzał ! I weź tu człowieku żyj ;)

 

I ja widziałem Ciebie. Dzisiaj na Wierniczej. Na prawym siedzeniu Twojego już prawie F STI ;) Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...