Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

dwie mile dla ucha [bulgocace] i dla oka [niebieskie na zlotych felach] oturbione imprezy pomykajace ul Pulawska przez Dworzec Poludniowy okolo godziny 17.05 w strone NNiepodleglosci pozdrawiam [bylem po drugiej stronie].

Takze samo ok 16.30 impreza niebieska i zaturbiona co przemknela ulica Malczewskiego przez skrzyzowanie z Niepodleglosci [tez tam bylem].

Trzy imprezy prawie naraz - to szczescie ogromne.

I w sobote ok 16-tej ogwiezdzona impreze co przemkla z halasem przez Krakowskie Przedmiescie i wpadla chyba [ulica .............mi wypadla] na Nowe Miasto do dolu w strone Wisly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrne STI na blachach z mniejszej miejscowosci RDE chyba? oraz szare GT limited edition zmierzajace z nadmierna predkoscia w kierunku Łomianek zostawiajace za soba piekna 2m fontanne :grin: wczoraj okolo 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególne pozdrowienia dla Wrocławia, Krakowa i Poznania :mrgreen:

i dużo mniejsze dla wrednych: Przemqa i Michaela :razz:

Nie zapomnę Wam "tego", więc uważajcie, bo nie znacie dnia ani godziny... :twisted:

 

Setnik :roll:

 

Hi hi hi :mrgreen:.

 

Pozdrowienia lecą dla niebieskiej Imprezy na skrzyżwowaniu Emili Plater ze Świętokrzyską o godz 16.35 Ładnie nią wyrwałeś spod świateł, biegłem do nich żeby Ci pomachać :cool:

 

Jeśli samochód był czysty i jechał na tym skrzyżowaniu w stronę Pl. Konstytucji, to b. prawdopodobne, że to byłem ja 8).

 

I przy okazji pozdrowienia dla załogi forka 2.0XT - spotkanie wczoraj, około 19:00 na zakręcie z Marszałkowskiej w Królewską i kiwka przy JPII, pod Radissonem 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia lecą dla niebieskiej Imprezy na skrzyżwowaniu Emili Plater ze Świętokrzyską o godz 16.35 Ładnie nią wyrwałeś spod świateł, biegłem do nich żeby Ci pomachać :cool:

 

Jeśli samochód był czysty i jechał na tym skrzyżowaniu w stronę Pl. Konstytucji, to b. prawdopodobne, że to byłem ja 8).

 

Tak to byłeś Ty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia lecą dla niebieskiej Imprezy na skrzyżwowaniu Emili Plater ze Świętokrzyską o godz 16.35 Ładnie nią wyrwałeś spod świateł, biegłem do nich żeby Ci pomachać :cool:

 

Jeśli samochód był czysty i jechał na tym skrzyżowaniu w stronę Pl. Konstytucji, to b. prawdopodobne, że to byłem ja 8).

 

Tak to byłeś Ty :D

Trzeba było kamieniami rzucać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.50: Impreza w niebieskościach na Filtrowej, na wysokości kamienicy nr 59, jechał w kierunku pl. Narutowicza, ja w przeciwną, kiwka była obustronna :)

 

Odpozdrawiam! :grin: Kiwka była, bo jakże by inaczej! :mrgreen: To moja codzienna trasa do roboty.

 

no ale dziś to żeś do roboty zaspał chyba, dobrze po dziewiątej było :razz: , nie widziałeś mnie bo stałem w bocznej uliczce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie mile dla ucha [bulgocace] i dla oka [niebieskie na zlotych felach] oturbione imprezy pomykajace ul Pulawska przez Dworzec Poludniowy okolo godziny 17.05 w strone NNiepodleglosci pozdrawiam [bylem po drugiej stronie].

w imieniu swoim i Smiech'a odpozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla:

**STI lanosa na Radzymińskiej ok 11.30 (wtorek)

**STI spotkanego na Bajecznej

**przyszłej mydelniczki adamusa stojącej w wyżej wymienionej lokalizacji - zakochałem się w wycieraczce na tylnej szybie sedana- zaczynam poszukiwania ;)

**Lanosa koło którego stałem w GalMoku od 20 do północy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...