Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia od turbodziadka kąbi dla kierownika srebrnego wrx z chyba banzai (?) na klapie bagażnika - przed 19 na Wisłostradzie/Bernardyńskiej. A potem z takim GT z niebieskimi pasami slalomem gigantem do trasy łazienkowskiej poleciawszy! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego STI myjącego się na myjni dziś w Blue City

 

[ Dodano: Wto Mar 31, 2009 10:20 pm ]

A dziś, to się kręciło piękności po Blue, pozdro również dla kierownika srebrnego GT-eka w Blue ok 11.00, co za muza jak wjeżdżałeś na górę, bomba.

 

[ Dodano: Wto Mar 31, 2009 10:23 pm ]

Ja na swoich wciąż czekam...

 

Ale, że tych prawdziwych poznaje się w biedzie... to pewnie jeszcze trochę poczekam

To ja chociaż Cie nie widziałem, to wielkie pozdro, może się kiedyś spotkamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam musiał się tam myć również w sobotę około 17.00...

 

UWAGA posiadacze FORESTERÓW!!! Pan za ladą w owej myjni kompletnie nie wiedział jak wygląda Subaru Forester: duży? mały? :?: CZA BYŁO PALUCHEM POKAZAĆ CO TRZEBA UMYĆ!

Dodam, że Pan pod krawatem i po twarzo - czaszce wydawał się być kumaty - pozory mylą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska, jak wjeżdżacie do Blue City na -2, i przejeżdżacie koło mnie, to trąbić, stoję przy wyjeżdzie na górę na parking naziemny. Wielkie pozdro wszystkim

 

[ Dodano: Wto Mar 31, 2009 11:01 pm ]

UWAGA posiadacze FORESTERÓW!!! Pan za ladą w owej myjni kompletnie nie wiedział jak wygląda Subaru Forester: duży? mały? CZA BYŁO PALUCHEM POKAZAĆ CO TRZEBA UMYĆ!
trochę jeszcze nieogarnia, taki młody Łukasz ? ja go jutro strugnę, hahaha :lol:

 

[ Dodano: Wto Mar 31, 2009 11:05 pm ]

Ten sam musiał się tam myć również w sobotę około 17.00...
w sobotę to mój lanos się tam mył. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś, to się kręciło piękności po Blue, pozdro również dla kierownika srebrnego GT-eka w Blue ok 11.00, co za muza jak wjeżdżałeś na górę, bomba.

 

Pozdro i dla Ciebie Szakal, kątem oka zauważyłem nawet Twój wózek i miałem zejść rzucić okiem ale byłem pod presją czasu. :wink:

 

[ Dodano: Wto Mar 31, 2009 11:09 pm ]

Pozdro również dla kierownika srebrnego buga z soczewkami, jadącego za mną na Al. Krakowskiej, prezentując bova (hks?) :lol: Kiwka na pożegnanie była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro i dla Ciebie Szakal, kątem oka zauważyłem nawet Twój wózek i miałem zejść rzucić okiem ale byłem pod presją czasu.
jechałem za Tobą na -2 takim wiśnowym Volvo V50, sprowadzałem go z góry, wpadnij kiedyś, ja jestem w komisie przy którym stawiam furę. :grin: Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska, jak wjeżdżacie do Blue City na -2, i przejeżdżacie koło mnie, to trąbić, stoję przy wyjeżdzie na górę na parking naziemny. Wielkie pozdro wszystkim

 

[ Dodano: Wto Mar 31, 2009 11:01 pm ]

UWAGA posiadacze FORESTERÓW!!! Pan za ladą w owej myjni kompletnie nie wiedział jak wygląda Subaru Forester: duży? mały? CZA BYŁO PALUCHEM POKAZAĆ CO TRZEBA UMYĆ!
trochę jeszcze nieogarnia, taki młody Łukasz ? ja go jutro strugnę, hahaha :lol:

 

[ Dodano: Wto Mar 31, 2009 11:05 pm ]

Ten sam musiał się tam myć również w sobotę około 17.00...
w sobotę to mój lanos się tam mył. Pozdro

 

 

Tak, młody blondyn - na moje oko około 30 - stki / nie wiem za cholere jak ma na imię, ale powiedz mu żeby wykuł się na blachę jakie Subaru produkuje modele...

 

Gdyby natomiast był blondynką to na pewno oprowadziłbym dokoła Forestera, opowiedział jego historię, zaproponował jazdę i zapytałbym o nr telefonu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, młody blondyn - na moje oko około 30 - stki / nie wiem za cholere jak ma na imię, ale powiedz mu żeby wykuł się na blachę jakie Subaru produkuje modele...

 

Gdyby natomiast był blondynką to na pewno oprowadziłbym dokoła Forestera, opowiedział jego historię, zaproponował jazdę i zapytałbym o nr telefonu

hahaha, jutro porobię sobie jajka z niego, a chociaż dobrze umyli ? bo jak nie to reklamacja, mnie już znają, a szczególnie moje felgi i rury. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, młody blondyn - na moje oko około 30 - stki / nie wiem za cholere jak ma na imię, ale powiedz mu żeby wykuł się na blachę jakie Subaru produkuje modele...

 

Gdyby natomiast był blondynką to na pewno oprowadziłbym dokoła Forestera, opowiedział jego historię, zaproponował jazdę i zapytałbym o nr telefonu

hahaha, jutro porobię sobie jajka z niego, a chociaż dobrze umyli ? bo jak nie to reklamacja, mnie już znają, a szczególnie moje felgi i rury. Pozdro

 

Szakal, ostatecznie opłukałem się gdzie indziej, ale nieznajomość marki nie miała na to wpływu.

Jak będziesz z nim rozmawiał to zapytaj proszę czy zna już cenę za polerowanie Forka (woskowanie) bo miał zapytać szefa, a mojemu czarnuchowi przydałby się wiosenny błysk lakieru.

 

[ Dodano: Wto Mar 31, 2009 11:48 pm ]

mała uwaga blondynki z reguły wiedzą jak wygląda Forester a już napewno Impreza :arrow: :mrgreen: całe moje damskie otoczenie włączając mamę rozpoznaje poszczególne Subaraki. czy jestem zboczona :???: sorki za offtopa

 

Konsuela, oby Was więcej było na tym forum / i blondynek i brunetek! :wink:

Pozdrawiamy mamę i cały Twój babiniec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz z nim rozmawiał to zapytaj proszę czy zna już cenę za polerowanie Forka (woskowanie) bo miał zapytać szefa, a mojemu czarnuchowi przydałby się wiosenny błysk lakieru.
oki
Konsuela, oby Was więcej było na tym forum / i blondynek i brunetek!

Pozdrawiamy mamę i cały Twój babiniec!

Ja również Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego WRXa z czarną maską, przeciemniane szyby z tyłu oraz naklejka z plejad na szybie który wjechał na parking politechniki około godziny 13. Pozdrawiam również kierownika jakiegoś subaraka który przeleciał nowowiejską ok godziny 11 tak że aż na wykładzie usłyszałem a były zamknięte okna :twisted: Ten dźwięk boxera jest bezbłędny :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na chwile w Warszawie i pozdrawiam wszystkie Subarynki widziane głównie pod centrum handlowym w Jankach. Jednak nie widziałem ani jednej oświniaczonej więc nie machałem, tym bardziej, że byłem dupowozem i pewnie by mnie wzieli za czubka z prowincji :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czarnego OBK diesla widzianego wczoraj ok. 16-tej w Kryspinowie (byłem incognito :wink: )

Ten sam, w tym samym miejscu i o tej samej porze. :mrgreen:

Tyle tylko, że wczoraj. :smile:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...