Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

8.50: Impreza w niebieskościach na Filtrowej, na wysokości kamienicy nr 59, jechał w kierunku pl. Narutowicza, ja w przeciwną, kiwka była obustronna :)

 

Odpozdrawiam! :grin: Kiwka była, bo jakże by inaczej! :mrgreen: To moja codzienna trasa do roboty.

 

no ale dziś to żeś do roboty zaspał chyba, dobrze po dziewiątej było :razz: , nie widziałeś mnie bo stałem w bocznej uliczce :lol:

 

Wczoraj (ani dzisiaj) Cię faktycznie nie obciąłem, ale miałem ciężki poranek. Ledwo sie z łóżka zwlokłem po snooz'ie i 40 minutowej drzemce, więc do pracy dojechałem z małym opóźnieniem :oops: Na szczęście nie było przypału :twisted:

 

BTW - ładnie to tak na forum kablować, że się do pracy spóźniam??? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla kierowcy oświniaczonego lanosa STI. Była kiwka. Dziś około 10:15 w Al. Jerozolimskich, na wysokości Pałacu Kultury.

 

pozdrawiam Was obu, akurat o tej godzinie przelatywałem wiaduktem nad al.jerozolimskimi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla:

 

- czarnego STI rej.OP#### z naklejka plejad na tylnej szybie za którym stałem na Statoil w Cieszynie około 1530

- legacy kombi oswiniaczonego widzianego na dolnym parkingu sarniego stoku w BB około 1830

 

pozdr, ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Młodego, z którym się spotkałam na nieistniejącym :wink: skrzyżowaniu Okopowa/Toruńska, była kiwka, zuważyłam Cię, a właściwie Twoje blachy w lusterku :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy pięknego, niebieskiego Forka (takiego, jak ma anakinsky i, zdaje się, mstar) widzianego dzisiaj przed 15 30 na skrzyżowaniu Pułkowej z Wóycickiego w stronę Warszawy.

Chwilę potem w strone Łomianek przejechała tam Impreza GC8 kombi, zielona, z hakiem :cool:, również pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Śmiech'a usłyszanego na moim podwórku i minute później Bebna na ulicy. A to wszystko, przez uchylone okno w pokoju - siedzę tyłem do niego więc nie widzę tylko słysze :mrgreen:

 

 

 

PS. Śmiechu, zmieniaj wydech bo WRX sporo głośniejszy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...