Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj byłem w Wawie po żółwia :D I tak:

 

Pozdrawiam

 

- na wjazdówce do Wawy od strony Kielc (ale jeszcze przed Jankami) ok. 13-14 mignął mi srebrny GieTek kombi z CB i przyciemnionymi szybami z tyłu.

 

- tuż za jankami z prawaśki wyjeżdżało coś, co wyglądało na STI blue mica z wielkim spojlerem i srebrnymi tylnymi światłami. Gdyby go nie wypuścił samochód przedemną, to byśmy się zauważyli, a tak to jednostronne pozdrowienia. Też tak koło 13-14

 

- fioletowego Legacy w mojej budzie (99-03) który mi mignął na Alejach Jerozolimskich chyba (wyjeżdżał z lewaśki). Ta sama pora.

 

- obmachanego Imprezowicza blue mica w wersji z ramkami i świniakami ;-) Z którym się pozdrawialiśmy na Hożej (pakowałem akurat żółwia do Subaraka) grubo po 14tej, przed 15

 

- również na Hożej chwilę później białego GT z różowymi naklejkami STI na lusterkach, kierownik zbierał pasażerkę z chodnika, jakkolwiek by to nie brzmiało, obyło się bez ofiar ;-)

 

Oprócz tego kilka OBK i Forysiów widziałem, ale to chyba normalne, obrodziło w Stolicy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dnia dzisiejszego:

 

pozdrowienia dla :

8.50 - Al. Jerozolimskie jadącego w str Ryżowej na Pruszków niebieski STI - obmachany :wink:

19.00 - czarny WRX nr WX .... stojącego pod Leroy w Al. Jeroz.

19.15 - srebrna Impreza kompi ze świniakiem nr WPR.....która stała pod Empikiem na parkingu CH Skorosze

20.30 - bordowy Forester pod Outletem w Ursusie

 

Jednym słowem sporo nas w Ursusie :lol:

 

Pozdrawiam również kolegę który parkuje srebrną Imprezę na Dzieci Warszawy obok kapliczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla "uswinionego" Forexa 2,0XT (WU chyba) godzine temu (21:30) na wislostradzie. Kiwka byla.

Podrozujacego w tym samym kierunku od nowego zjazdu do czerniakowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vergette pozdrawiam. Około 13.45 na Nałęczowskiej. Mignęliśmy sobie przyjaźnie ;)

 

Odpozdrawiam serdecznie :twisted:

 

pozdro dla niebieskiej imprezki ze swiniaczem na klapie na chełmskiej w strone czerniakowskiej jakies 10 minut temu, wyszedłem sobie na fajke z biura i tak mi przyjemnie smigneła przed oczami.

 

Najprawdopodobniej byłam to ja :cool:

 

przyjemnie smigneła

 

To na pewno ja :mrgreen::mrgreen: odpozdrawiam serdecznie...

 

 

 

Pozdro dla białego buga kombi ze świnką na klapie śmigającego ok. 15 Puławską...

Czyżby to ogorass?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

Kierownika białego WRXa kombi ze świnią, jechał do warszawy puławską ok 17.30, kiwki nie było bo trochę zaspałem, oraz pozdrawiam kierownika złotego Forestera ze świnią ok godziny 18 w zalesiu dolnym, kiwki również nie było bo nie ja prowadziłem już wtedy :razz: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tibhar[/b]_99":2bk2fsux]Pozdrowienia dla "uswinionego" Forexa 2,0XT (WU chyba) godzine temu (21:30) na wislostradzie. Kiwka byla.

Podrozujacego w tym samym kierunku od nowego zjazdu do czerniakowskiej.

 

pozdrowienia i dla Ciebie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dla Hogiego za pogawędkę na Wąwozowej - :!: Forek to nie amfibia :!: - :wink:

No jak nie, jak tak. :mrgreen:

Tatra z cegłami może a forek nie? :roll:

Ale się udało, prawie bez strat..

Odpozdrawiam serdecznie. :mrgreen:

W niedzielę dzwonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika oświnionej niebieskiej Imprezki STI mijanej dzisiaj na Norymberskiej ok. południa.

 

Później, ok. 14, jakaś niebieska Impreza mocno spieszyła się po Bobrzyńskiego i skręciła w Mochnaniec, ale nie wiem czy to ta sama. W każdym razie było ją słychać i widać z daleka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich subarowiczów , którzy odwiedzili moje miasteczko dziś na rajdzie tych, z którymi się mijałem (szczegolnie dla człeka, który radośnie mnie obmachał na skrzyżowaniu stojąc koło subarki, ja jechałem ubłoconym, oświnionym srebrnym, głośnym forkiem) jak i tych, z którymi nie miałem okazji się widzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalegle pozdrowienia dla :

 

- czarnej imprezy 03 chyba (WD*** ) widzianej w srode na zakopiance w okolicach Lubnia,

- niebieskiego wolnegossaka na os. Tyisaclecia ( SC*******)

 

- czarnego Forka oswiniaczonego ktorgo czesto widuje w okolicach Zlotego Wieku/Budziszynskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzenny, to był ja :)

 

faktycznie, muszę przyznać, że cała masa imprez i forków dziś była w okolicach rajdowni otwockiej. pozdro dla:

*srebrnego wolnego GL z gejlookami z tyłu :mrgreen: zmień chłopie te szmelce...

*Czerwonego GL (look ala GT), który zgubił zderzak na dziurawej dojazdówce :)

*granatowego GT stojącega za startem do odcinka 1/4/7

*verta z którym postaliśmy na odcinku

*i wszystkich innych którzy widzieli "konwój" składający się ze STI, EvoX i sapiacego z tyłu GLa :)

Tilki, nie widziałem cie nigdzie na rajdzie, coś sciemniałaś...dla picu tylko samochód zostawiłaś w serwisowni :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla białego buga kombi ze świnką na klapie śmigającego ok. 15 Puławską...

Czyżby to ogorass?

Tak też właśnie. Odpozdrawiam serdecznie!

Kierownika białego WRXa kombi ze świnią, jechał do warszawy puławską ok 17.30,

Tyż ja :cool:

 

Ponadto pozdrowienia dla:

- Harvestera spotkanego niemogępowiedziećgdzie w piątek

- Anakinsky'ego, tamże

- wszystkich śmigających w Ułężu w sobotę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...