Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla kierownika niebieskiej imprezy z naleśnikiem przejeżdżającej ok. 14 ostrobramską, biały świniak na lusterku. ładnie grało :cool:

 

drugie pozdro dla zielonego forka zaparkowanego przy rondzie waszyngtona - czarna świnia na klapie. stał to nie grał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego GTka z dużym skrzydlem widzianego dzis okolo 11 na ulicy małomiejskiej w gdańsku.

 

Kruk czy nie Kruk? ;)

 

matowy był Kruka, ale on go chyba sprzedał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heller, czarnym Leonem,jechałem przed Tobą,potem ustąpiłem lewego pasa ale coś niemrawo szło to wyprzedziłem,zdaje się że zjechałeś na Toruńską,tak ?

 

Nie.

 

Jechałem dalej w górę wisłostrady.

 

Nie cisłem pedała bo wczoraj na mega imprezie byłem i do teraz niepewnie się czuję :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla chyba MaciekSubru ktory przetoczyl mi sie przed maska w okolicach warszawskiego. Chyba to maciek bo jak go ostatnio widzialem to bym w habicie mnicha :)

 

oraz pozdro dla DNLa ktory parkowal kawalek za mna na warszawskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia dla Poznaniaków:

1. Pzdr dla kierowcy wiśniowej turbolodówki z fajnym wydechem PO XXXCK, z którym pokazaliśmy wszystkim na (mokrej) Księcia Mieszka I gdzie jest ich miejsce w stadzie. Rzecz miała miejsce we wtorek rano ok.8.00. Chcieliśmy zamienić kilka słów na skrzyżowaniu przy Tesco, ale byłem juź spóźniony na basen córki.

2. Pzdr dla kierowcy GT czerwonego wolnegossaka, którego wpuściłem przed rondem Śródka (była kiwka).

3. Pzdr dla kierowcy Justynki, który kilka minut później obtrąbił nas na Jana Pawła II i później skręcił w Berdychowo w kierunku Polibudy. Wszystko miało miejsce w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla niebieskiej imprezy przejeżdżającej dzisiaj koło 14:15 przez rondo waszyngtona. kiwka była :)

 

to chyba ja :mrgreen: ... odpozdrawiam :)

 

jednocześnie pozdrawiam legacy lub outback (nie zdążyłem oblookać) widziany wczoraj na Deotymy około 13. Kiwka była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielutką jak śnieg Imprezkę o nr WI ......, która wczoraj pięknie zaburczała na trasie z Garbatki Let. do Kozienic, za przejazdem kolejowym, po godz. 16:30. Niestety nie dałem rady kiwnąć bo wymykałem się z bocznej drogi i do tego nie swoim włoskim gulgotem, więc pozdrawiam teraz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...