Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

W każdą czwartke o 20.0 na dachuu
ok, wielkie dzięki, przyjmiecie do paki lanosa? Pozdro

 

[ Dodano: Pon Mar 30, 2009 9:56 pm ]

Oraz Serdecznie Pozdrawiam Szakala Było naprawdę.... Tego się nie da określić słowami
Odpozdrawiam, zrobimy powtórkę :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla mstara, którego lodówka stała róg Nałęczowskiej i Wiertniczej

 

Odpozdrawiam. Bardzo dziś uświniona ;) była, bom wczoraj rajdy terenowe ćwiczył. Ale już się poprawiam i jutro czyściutka postawię. Swoją drogą przejechałem przez błoto, w którym utknął nissan patrol i jeep szeroki.

 

 

I korzystając z okazji pozdrawiam blue GT z rejestracją W1 NINA - mam nadzieję, że dobrze cytuję, spotkane na trasie Wilanów - Konstancin. W środku klatka była i co najważniejsze przyjazy człowiek ;) co to nawet kierunkami mignął.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dzla MIKKI'ego napotkanego dzis na Lopuszanskiej ok 18:10 (jechalem in koguto Mondeo) i chwile pozniej niebieskie Sti (RZ XXX) w tym samym miejscu...

Odpozdrawiam... rzeczywiście mrugałeś awarią, ale ja niekumaty jestem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam kierownika czarnej STI, na blachach WT, lapalismy sie na siekierkach dzisiaj kolo 21. :twisted:

 

Mój kolega ,dziś mi o tym opowiadał :)

 

właśnie niedawno odebrał auto z nie-ASO'a po programie itd , możesz powiedzieć jak się sprawuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały apel do kierownika czarnego STI stojącego codziennie na Jęczmiennej we Wrocławiu.

Osiołku, skoro masz forumową świnie na lusterku i macha ci: a) twój sąsiad b)też posiadający świnie na lusterku i nie tylko c)macha ci po raz dwudziesty dopalając fajkę koło samochodu MARKI SUBARU (patrzeć podpis) to KUŹWA połącz te fakty i ODMACHAJ chociaż razzzzzz.

 

nie rozumiem. Niestety we Wrocławiu jest jakaś masakra. Jeździ sporo subaraków, a tylko Lisek mnie dziś odmachał (zresztą na wyraźne żądanie telefonicznel; Lisek machał z ASO...Lisek mieszka w ASO :D ). cała reszta tak robiła :shock: :???: :neutral: :roll:

szczytem było zachowanie posiadacza Lanosa STI...odwrócił wzrok. Wybaczam, masz Lanosa...

Moze właściciel/zarządca ASO we Wrocławiu pan J (zresztą też zabawiajacy się z Renaultem i inną rumunką), powinien coś swoim klientom mówić o forum? Przecież to oficjalne narzędzie marketingowe SIP :twisted:

tyle. piernicze. jutro nie macham.Wróce do Wawy to pomacham...tam mnie rozumieją :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam to biedne autko zobaczone gdzieś tam na parkingu ...

Obrazek

:???:

 

ale rzeźba :shock: :roll: :shock:

 

zapewne przód był "robiony" w stodole u szwagra :???:

 

machałem w Krakowie cały tydzień każdemu napotkanemu Subarakowi - Foresterom, Imprezom, Legacy. Niestety bez reakcji :(

 

też już tracę nadzieję... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam kierownika czarnej STI, na blachach WT, lapalismy sie na siekierkach dzisiaj kolo 21. :twisted:

 

Mój kolega ,dziś mi o tym opowiadał :)

 

właśnie niedawno odebrał auto z nie-ASO'a po programie itd , możesz powiedzieć jak się sprawuje?

 

Hmmm jechalismy rowno od samego poczatku do konca :) Ja przy wpieciu 5tki juz odpuszczalem, bo mam zawieszenie ktore nie za bardzo chce tlumic wszelkie nierownosci, a na siekierkach jest taka niefajna hopa :???:

 

Ale ogolnie to kierownik chyba ogarnia, w luki lamal sie calkiem przyzwoicie :grin: A auto niezle marchewy puszcza :twisted:

 

To jest 2.5 tak? program + wydech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia dla Poznaniaków:

1. Pzdr dla kierowcy wiśniowej turbolodówki z fajnym wydechem PO XXXCK, z którym pokazaliśmy wszystkim na (mokrej) Księcia Mieszka I gdzie jest ich miejsce w stadzie. Rzecz miała miejsce we wtorek rano ok.8.00. Chcieliśmy zamienić kilka słów na skrzyżowaniu przy Tesco, ale byłem juź spóźniony na basen córki.

 

Odpozdrawiam ! Miło było się poganiać. Wydech nie za glosny ?

Pozdrawiam tez spotkanego dzisiaj na Mieszka I niebieskiego STi z napisami na szybie, niestety stojacego w korku.

Pozdrawiam !

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL nie jestes ostamotniony w Wrocławiu jak ciebie spotykam to ciesze sie ze ktoś mi zamachał... Szkoda ze w wawie jak sie lata to ktos ryknie z wydechu albo odmacha...

Wrocław nie kmini tematu pozdrawiania a co do Pana w Lasnosie to wiem który to a wiec sie nie przejmuj... niestety mam lanosa i wiem ze mam lanosa... Daj znac jak bedziesz w wawie

 

Pozdro dla Niebieskiego WRX na Al. wczoraj obok makro wieczorem było pozdro :)

Dzisaj rano tak kolo 9 na rondzie STI Buga na swiatłach na rondzie przy Hotelu Forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzaleczka dla kierownika niebiesciutkiej -oswininonej - imprezki eSTiaI spotkanej wczoraj wieczorem na mokotowie przy Bukowinskiej. Prawdopodobniej bylismy na spotkaniu mieszkancow tegoz bloku :)

 

Strzalka (prawdopodobnie dla Sasiada)

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL nie jestes ostamotniony w Wrocławiu jak ciebie spotykam to ciesze sie ze ktoś mi zamachał... Szkoda ze w wawie jak sie lata to ktos ryknie z wydechu albo odmacha...

Wrocław nie kmini tematu pozdrawiania

 

To chyba dziś wszystkim się udzieliło na wiosnę w rodzimym mieście, tym którym machałem ja. Tak właśnie, i nic. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam kierownika czarnej STI, na blachach WT, lapalismy sie na siekierkach dzisiaj kolo 21. :twisted:

 

Mój kolega ,dziś mi o tym opowiadał :)

 

właśnie niedawno odebrał auto z nie-ASO'a po programie itd , możesz powiedzieć jak się sprawuje?

 

Hmmm jechalismy rowno od samego poczatku do konca :) Ja przy wpieciu 5tki juz odpuszczalem, bo mam zawieszenie ktore nie za bardzo chce tlumic wszelkie nierownosci, a na siekierkach jest taka niefajna hopa :???:

 

Ale ogolnie to kierownik chyba ogarnia, w luki lamal sie calkiem przyzwoicie :grin: A auto niezle marchewy puszcza :twisted:

 

To jest 2.5 tak? program + wydech?

 

Tak ma jedynie program wydech jakieś tam kute tloki itd ale nie był na hamowni

A czy ogarnia? coś tam ogarnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiego oswinionego lanosa widzianego kolo 11-tej przy Blue City
Odpozdrawiam serdecznie, parkuję tam prawie codziennie, bo naprzeciwko pracuję, widziałem jak przejeżdżałeś, ale już nie zdążyłem :grin: , w razie co, to parkuj koło mnie, albo za mną, będzie pilnowana dobrze. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...