Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia lecą dla niebieskiej Imprezy na skrzyżwowaniu Emili Plater ze Świętokrzyską o godz 16.35 Ładnie nią wyrwałeś spod świateł, biegłem do nich żeby Ci pomachać :cool:

Oraz pozdrowienia dla bialutkiego łoświniaczonego Bug Eye Combi pod MacDonaldem przy kinie Femina Chyba trochę Ci pomogłęm przy tym cofaniu machając rękami :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Jabara, który oburczał mnie swoim "w pogoni za szczęściem" i dumnie przeciął pod mostkiem po, którym szedłem ja i tachałem narty i myślałem, że mnie zaraz trafi od tego ciężkiego cholerstwa.

 

A wszystko działo się w miejscowości Val Gardena --> Dolomity --> około 16 :wink:

Świat jest mały :neutral: :wink:

pozdro - specjalnie glosno sie przemieszczalem aby mnie tu pozdrawiali forumowicze,

 

przy okazji pozdrawiam milych polizei majstrow z Austrii ktorzy to dokonali pomiaru wyeryfikujacego moj liczniki i GPSa w Tom Tomie- i tak jak myslalem wskazanie 180kmh bylo prawdziwe :) Pierwszy mandat w Dubuajstajlu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz pozdrowienia dla bialutkiego łoświniaczonego Bug Eye Combi pod MacDonaldem przy kinie Femina Chyba trochę Ci pomogłęm przy tym cofaniu machając rękami

Odpozdrawiam serdecznie :cool:

NIestety, machania nie dostrzegłem :( Cofanie odbywało się bowiem po omacku niemalże, albowiem moje rodzeństwo kategorycznie zabroniło otwierania okien, tudzież drzwi, w celu osuszenia lusterek :roll: Zapewne całkiem żałośnie to musiało wyglądać :oops:

 

Ponadto pozdrowienia dla kierownika niebieskiego GT z fajnym wydechem mijanego na Wale Międzyszewskim na wysokości Zwycięzców chwilę po 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiejcie sie, smiejcie... Przynajmniej mysla ze to WRC a nie ze lanos albo "stfuningowana corolla" :razz: :mrgreen:

 

Prawda. Nie wiem skąd te piątki? Może dlatego, ze widzieliśmy się w piątek. Gwiazdki też są piękne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla prawie srebrnego :mrgreen: obłoconego, oświniaczonego Foretera spotkanego na stacji Shell na wale miedzeszyńskim. :wink:

 

 

Czyżby piękny Czarny (łącznie z felgami) wybłyszczony, oświniony Legacy (OBK?)...? Jezeli tak to ja tym "troszeczkę" :mrgreen: przybrudzonym forkiem stałem i odpozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z rana:

8.45: srebrny Forek na Filtrowej, na wysokości kamienicy nr 83, jechał w kierunku pl. Narutowicza, ja w przeciwną, też Forkiem, kiwka była obustronna :)

8.50: Impreza w niebieskościach na Filtrowej, na wysokości kamienicy nr 59, jechał w kierunku pl. Narutowicza, ja w przeciwną, kiwka była obustronna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzę sobie w domu pod kocem i staram się nie stresować nadchodzącym tygodniem, i slyszę pod domem znajowe bulgotanie, które nawet na chwilę się zatrzymało, koło mojego zaparkowanego uciszonego bulgota, zwlokłem się spod koca i zdążyłem tylko zauwazyc tył oddalającego się ciemnego GT ze skrzydłem - pozdrawiam z Bielan :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z wczoraj:

zielony Legas ze swinia na klapie - 14ta Wislostrada w strone Lazienkowskiej

czarny Legas ze swinia na lustrze - 14:30 swiatla na Kajki w strone centrum

 

Pozdro z dzisiaj:

srebrny STi WN ...kolo 10tej - Plowiecka ---> Siekierkowski

czarny STi - 10:30 na Marynarskiej w storne GalMoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

capricorn napisał/a:

Pozdrowienia dla prawie srebrnego :mrgreen: obłoconego, oświniaczonego Foretera spotkanego na stacji Shell na wale miedzeszyńskim. :wink:

 

 

 

Czyżby piękny Czarny (łącznie z felgami) wybłyszczony, oświniony Legacy (OBK?)...? Jezeli tak to ja tym "troszeczkę" :mrgreen: przybrudzonym forkiem stałem i odpozdrawiam!!!

Dokładnie, jeszcze na dodatek chyba w Niedziele wieczorem stałeś w Gal-moku na samej górze? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

capricorn napisał/a:

Pozdrowienia dla prawie srebrnego :mrgreen: obłoconego, oświniaczonego Foretera spotkanego na stacji Shell na wale miedzeszyńskim. :wink:

 

 

 

Czyżby piękny Czarny (łącznie z felgami) wybłyszczony, oświniony Legacy (OBK?)...? Jezeli tak to ja tym "troszeczkę" :mrgreen: przybrudzonym forkiem stałem i odpozdrawiam!!!

Dokładnie, jeszcze na dodatek chyba w Niedziele wieczorem stałeś w Gal-moku na samej górze? :wink:

 

W niedzielę, tą wczorej? To już nie ja.. Ostatnio tam byłem w środę, widziałem furki spotowe, nawet ludzi widziałem (pozdrawiam tych, którym cześć mówiłem na parkingu jak i tych, którym nie mówiłem) na zewnątrz i wewnątrz, ale jakoś tak nikogo nie znałem, więc nie podchodziłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla czarnego forka LU7....

dziś rano po drodze do pracy

była kiwka odkiwka mrugnięcie odmrugnięcie... wszystko było :razz:

łącznie z szybkim oddaleniem się z miejsca zdarzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam właściciela niebieskiego Lanosa WRX

zdjcie002y.th.jpg

 

który od prawie tygodnia niezmiennie :shock: stoi pod oknami mojego biura w al. Jerozolimskich.

Co to noPB zabrakło czy jak :?: :wink:

 

co prawda świnki nie ma, ale może to ktoś z Forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowne (rano napisałem posta, a teraz go nie ma :???: ) pozdrowienia dla forka spotkanego rano na Puławskiej :)

 

Odpozdrawiam :cool:

Zauwazylem, ze mieszkamy niedaleko wiec kiwac bedziemy dosc czesto :lol:

 

Przy okazji pozdrawiam tez czarnego WRX'a zaparkowanego przy salonie Orange na Niepodleglosci, z przylepionymi rozowymi swinkami :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...