Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pozdrawiam widzianą dziś w gdańsku na plaży niebieską imprezkę kombi WRX SB...BS...i jej właściciela, oczywiście w bluzie Subaru z którym zamieniliśmy kilka słów na plaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam widzianą dziś w gdańsku na plaży niebieską imprezkę kombi WRX SB...BS...i jej właściciela, oczywiście w bluzie Subaru z którym zamieniliśmy kilka słów na plaży.

 

To Młody, rej. BS....., to Wy po plaży jeźdzliście :shock: :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cześć, i bug i forek są moje (forek mojej piękniejszej połówki). Na bugu świnia była zawsze, na forku pojawiła się dopiero niedawno- moja kobieta widziała Twoją świnie i zdecydowała, że też taką chce.

Odpozdrawiam serdecznie.

Ale bug to chyba dość nowy nabytek ? Fajnie mruczy :grin:

Muszę Cię kiedyś złapać przy samochodach i dokładnie obejrzeć, bo oba strasznie mi się podobają (te lusterka w forku, hmm... :shock: ).

Legaś też już właściwie mojej żony - chyba, że ktoś go kupi i w ten sposób uratuje :mrgreen:

PS. Dużo ich, a nie policzyłem jeszcze jednej - więc razem siedem ! No i zniknęła czerwona Impreza kombi (Twoja?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki :) Również pozdrawiam :) Nawet nie wyobrażacie sobie jakież było moje zdziwienie :) Pomyliły mi sie dzis godziny zajęć, więc postanowiłem sobie zobaczyc morze, bo dawno nie bylem, stoje sobie nad brzegiem i lampie sie bezsensownie w przestwór morza a tu bach: "z forum?" :D

 

Gratuluje zakupu jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Tepikus'a. Oj jutro będzie cie głowa bolała od C2H5OH ;)

 

 

częściowo off topikowo-toiowo

 

Stoję sobie na Grójeckiej (Hynka) ~20:35 i czekam na zielone a w radiu słyszę:

- Uważajcie k**** jedzie jakiś ^@*&@#! niebieskim subaru i zap***** jak dziki w stronę GalMok Hynka

- Zaraz komuś krzywdę zrobi

(...) bla bla bla

Dalej to już była długa dyskusja TIRowców pomiędzy którymi stałem czekając na zielone :neutral:

 

Heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cześć, i bug i forek są moje (forek mojej piękniejszej połówki). Na bugu świnia była zawsze, na forku pojawiła się dopiero niedawno- moja kobieta widziała Twoją świnie i zdecydowała, że też taką chce.

Odpozdrawiam serdecznie.

Ale bug to chyba dość nowy nabytek ? Fajnie mruczy :grin:

Muszę Cię kiedyś złapać przy samochodach i dokładnie obejrzeć, bo oba strasznie mi się podobają (te lusterka w forku, hmm... :shock: ).

Legaś też już właściwie mojej żony - chyba, że ktoś go kupi i w ten sposób uratuje :mrgreen:

PS. Dużo ich, a nie policzyłem jeszcze jednej - więc razem siedem ! No i zniknęła czerwona Impreza kombi (Twoja?).

 

Tak, czerwone kombi było moje i teraz straszy gdzieś w Lublinie. Co do lusterek w forku to jest to wersja forka typu "mega full wypas" ze wszystkimi możliwymi opcjami dostępnymi w katalogu akcesoriów. Dobrze że nie widziałeś osłony przeciw wiatrowi na dachu- wyglądała jak w starych mercedesach "beczkach"- musiałem to zdjąć bo zaczął się robić "wieś- tuning" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam blue Sti MY03, z dodatkowym łapaczem na gołębie :mrgreen: na dachu, zaparkwoanego na świętokrzyskiej w wawie, dośc powiedzieć zaparkowanego dosyć "dziwnie" na środku chodnika :shock: że też sie właściciel nie boi o autko, bo sposób zaparkowania w połączeniu z wyglądem samochodu, powodował niezbyt wybredne komentarze przechodniów, niektórzy moga od takich komentarzy przejść do rękoczynów albo raczej karoserioczynów niestety :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...