Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkie WRXy, STiaje, Forki, i jednego szalonego turboantyka (którego już dość dawno nie widzę - MIKI chyba hehe), na skrzyżowaniu Ludna / Wisłostrada. Siedzę sobie przy oknie i cały czas coś przejeżdza z dumnym bokserkiem pod maską :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STI-aja MY06 na numerach SZY 5**** spotkanego pod szkołą waldorfską koło 15:15 w B-B.

 

Dołączam kolejne pozdowienia dla kierownika srebrnego STI-aja MY06 na numerach z za oceanu właśnie widzianego na skrzyżowaniu Partyzantów z Michałowicza.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam sympatycznrgo kierownika czarnego OBKa boxer diesel GA....., były banany na twarzy i kiwka dzisiaj we Wrzeszczu :shock: :mrgreen: .

 

Jest nadzieja, że będzie lepiej :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowne pozdrowienia dla Jarmaja którego w "WRX"ie :wink: spotkałem dzisiaj na autostradzie pod Wrocławiem, ojjjj idzie autko aż miło oglądać zadek Wiśienki :mrgreen: , nic innego mi zresztą nie pozostało - skonczył mi się licznik na 225 km/h :mrgreen: , i to by było na tyle jak go widziałem.... :wink:

 

W sumie to tu nie pisuję, ale doniesiono mi, że na forum importera (jedynie) Subaru -w przeciwieństwie do forum-subaru :razz: - miłe pozdrowienia się pojawiły, więc z przyjemnością odpozdrawiam.

 

To naprawdę sympatyczne, jak ktoś po nicku (czyli wie kto zacz) na CB wywołuje na trasie! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika GT MY98 kombi (WGR XXXX) ze świniaczem na lusterku widzianego ok 13:15 przed byłbym Hotelem Vera ( a właściwie po tym co z niego zostało :razz: )

 

Sadek

 

Odpozdrawiam. niebawe ma byc tam Novotel jakis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyjątkowo wysypało kiedy między 10 a 15 woziłem po mieście nowego właściciela mojego (teraz już byłego) WRX'a

 

- Czarne STi z którym pogoniliśmy wszystkich możliwych w Dolinie Służewieckiej

 

- Kilka imprez obmachanych w drodzę do Mysiadła i z Mysiadła do Kopra ;)

 

 

- Pozdro dla znanej na forum lodówki STi SpecPL z którą na wilanowie wzieliśmy w kleszcze przepiekną kierowniczkę z ImprezyGL kombii (albo impreza Outback?). Pomimo tego, że wiozła dziecko w samochodzie to jej notowania w mojej skromnej opinii należy ocenić bardzo wysoko.. Najjjjjjjs :mrgreen:

 

Ja skręciłem na moje ekskluzywne osiedle a Niebieska anainskyego eskortowała kierowniczkę dalej w strone jeszcze bardziej ekskluzywnego Konstancina :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorna litania pozdrowień:

- chyba Hogi wyjeżdżający z Wilanowskiej w prawo w Puławską chwilę po 13

- srebrny WRX bugeye z bulgotem na parkingu GalMoka ok 13:20

- srebrny (?) OBK z kurnikiem na skrzyżowaniu Wilanowska/Mraynarska/Wołoska/Rzymowskiego (jechał od Rzymowskiego na Wołoską) ok 14:00

- czarny Legaś kombi bez kurnika w okolicy Ronda ONZ ok 15:00

- dwa srebrne Forki (jeden z wiatrakiem, drugi bez) mijane w odstępie poniżej minuty na Moście Łazienkowskim przed 16 chwilę

 

Nikt nie odkiwał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam w kolejności ....

 

niebieska Impreza na blachca FNW XXXX n aJana Pawła II przy PeKOSA kiwka była

czarny Lanos WRX , kierowniczka na Smoczej się za mną (lanosem Blue WRX) oglądała....

i na Marynarskiej chyba GT kiwka byłą kolega speak robił przez telefon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolezanki ze srebrnego GT WE xxxxx spotkanego

dzisiaj rano na Wislostradzie . Przejechalismy razem kawalek ale potem

niestety kolezanka gdzies uciekla w lewo :(

 

oczywiscie odpozdrawiam i dziekuje za doborowe towarzystwo w mega korku!!!!!

spogladajac w lusterko mialam bardzo ladny obrazek:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki niebieskiej Imprezy GT rej WI ....... w dwudrzwiowej budzie, ze świniakiem na lusterku, która to wczoraj wjeżdżała za mną na osiedle na Włodarzewskiej.

Imprezka ładna i pięknie brzmiąca... ja się nie wygłupiałem z machaniem, bo byłem w głębokim zakamuflowaniu :arrow: Larwa WRC, znaczy się Octavia TDI :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pozdro dla znanej na forum lodówki STi SpecPL z którą na wilanowie wzieliśmy w kleszcze przepiekną kierowniczkę z ImprezyGL kombii (albo impreza Outback?). Pomimo tego, że wiozła dziecko w samochodzie to jej notowania w mojej skromnej opinii należy ocenić bardzo wysoko.. Najjjjjjjs

 

Ja skręciłem na moje ekskluzywne osiedle a Niebieska anainskyego eskortowała kierowniczkę dalej w strone jeszcze bardziej ekskluzywnego Konstancina

Lodówka STI SpecPL odpozdrawia :!: Tak szybko śmignąłeś w eksluzywne osiedle, że nawet nie zdążyłem kiwnąć... Ale Pani Blond Kierowniczka niczego sobie i wynagrodziła mi resztę trasy swoim towarzystwem i bajecznym uśmiechem na pożegnanie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorna litania pozdrowień:

- chyba Hogi wyjeżdżający z Wilanowskiej w prawo w Puławską chwilę po 13

- srebrny WRX bugeye z bulgotem na parkingu GalMoka ok 13:20

- srebrny (?) OBK z kurnikiem na skrzyżowaniu Wilanowska/Mraynarska/Wołoska/Rzymowskiego (jechał od Rzymowskiego na Wołoską) ok 14:00

- czarny Legaś kombi bez kurnika w okolicy Ronda ONZ ok 15:00

- dwa srebrne Forki (jeden z wiatrakiem, drugi bez) mijane w odstępie poniżej minuty na Moście Łazienkowskim przed 16 chwilę

 

Nikt nie odkiwał :(

 

W GalMoku to zapewne ja...mijalem Cie jak parkowales (o ile to Ty jechales biala Impreza z wieprzem na tylnej klapie).No ale siedziales jeszcze w srodku, za mna jechalo pare samochodow, wiec musialem pojechac dalej.W kazdym razie rowniez pozdrawiam :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam:

 

- obmachanego z wzajemnością kierownika wiśniowej imprezki kombi w "bardzo starej" budzie, w korku na trasie AK;

 

- zaparkowane na cybernetyki 19, czerwoną imprezę lanos, oraz tuż obok srebrną imprezkę MY03, z dwiema świniami na lusterkach, :mrgreen: odwoziłem kolege na przesłuchanie do urzędu kontroli skarbowej wyposażając go wczesniej w paczkę cebuli :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozdrawiam sam siebie za to, że dziś w nieładny sposób pojechałem na Elekcyjnej około 8:30 rano, mijając między innymi czarnego outbacka, którego kierowcę pozdrawiam 8). Miałem zajeważne spotkanie w centrum, musiałem trochę przyspieszyć, ale zapewniam, że potem skręciłem w Wolską w lewo, a więc pas na który dostałem się wokół wysepki wykorzystałem zgodnie z jego przeznaczeniem :twisted:.

 

Pozdrawiam przy okazji kierowców

- WRX'a '06-07 z naleśnikiem na WD i czarnych stalówkach spotkanego zaraz potem na Kasprzaka oraz

- ciemnosrebrnego forestera, w tym samym miejscu

 

Yo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...