Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

No i tak się stało, że dzisiaj śmigalem po Warszawce. Wjechałem sobie do Wilanowa i co widzę? No po prostu RAJ. Gdzie nie popatrzę tam Forki jak malowane. Wilanów stolicą Foresterów, więc teraz będę pozdrawiał:

kierowników jadących Wilanowem tak kole 14:30:

- złotego Forysia,

- białego Forysia,

- srebrnego Forysia,

- czarnego Forysia,

i jakichś trzech Tribeczek.

Pozdrawiam gorąco, gapcio ze mnie to też blach nie zapamiętałem.

ps. A gdzie są Imprezki. Po nocy śmigają???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@rcin dziś było konkretnie i bliżej 8 :wink:

te spotkania pod salonem mitsu z wystawionym evo to chyba jakiś znak :roll:

 

Bliżej 8 gdyż za późno wyszedłem z domu ;)

 

A evo stoi takie smutne i patrzy jak dwie Subarki się mijają, mrugają i pozdrawiają ;) :cool:

 

P.S Bardzo ładny dźwięk - miło było posłuchać H&S z zewnątrz :)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika srebrnego WRX-a bug eye rej. NOL widzianego ( najpierw słyszanego może ) ok. 13 na skrzyżowaniu Jana Pawła i Anielewicza, świnka na lusterku była, tylko jakaś mała :mrgreen:

często widzę te auto pod Akademią Koźmińskiego ale nadal nie wiem kto to taki z forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam również swój zaspawany dyfer

 

Zaspawałeś jednak? Ja latałem ostatnio na KSJ z naprawionym dyfrem i legac chodzi, jak malina 8).

O tak :mrgreen:

Mam też krótszą skrzynię, a mało podniecające ciśnienie zostanie zaraz podniesione z seryjnego do atomowego :idea:

Bójcie się wszyscy, a w szczególności Ty - Batmobilu, wreszcie ktoś ci złoi dupsko :twisted: :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, pozdrowienia dla Ciebie z dzisiaj ze srebrnego mondeo (wystarczy wyjechać innym samochodem i już człowiek anonimowy). Robię zakład, że mnie nie poznałeś :mrgreen: - tak sądzę po minie (wcześniej byłem m.wrc) :mrgreen:

Odpozdrawiam serdecznie :mrgreen:

Poznałem, tylko neurony trochę błądziły po czaszce, bo byłem zajęty rozmową przez telefon i chwile to trwało. :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego STI szybko i głośno mijanego dziś na trasie Łazienkowskiej ok.20tej... chciałem machnąć, pomigać, ale pędziłem do roboty, na dyżurek na 20tą...

chyba ja :roll:

 

jak brudny to na 100% :mrgreen:

pozdrawiam

 

 

Ciemno było, nie wiem czy brudny był, na niebieskim tak nie widać... Mój był na pewno brudny... mial na klapie z tyłu świnię z nick'iem i naklejkę forum4x4, a i chyba wspomniany STI wskoczył potem mi na plecy i pognał ale uciekł w stronę alei Niepodległości, ja poleciałem w dół w stronę lotnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemno było, nie wiem czy brudny był, na niebieskim tak nie widać... Mój był na pewno brudny... mial na klapie z tyłu świnię z nick'iem i naklejkę forum4x4, a i chyba wspomniany STI wskoczył potem mi na plecy i pognał ale uciekł w stronę alei Niepodległości, ja poleciałem w dół w stronę lotnika...

To nomad, leciał na spot do GalMoku. Opowiadał, że machał takiemu samemu forkowi jak mój, tylko tablice WOT....... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...