Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pzdrawiam kierownika niebieskiej imprezy(lanos) ze świnką ok 9.20 przy ch targówek .jechałeś w stronę bródna a ja czekałem do skrętu w lewo do ch.

 

odpozdrawiam , zamyslony bylem, wiec pewnie przegapilem UPSSS!

 

[ Dodano: Sob Mar 07, 2009 10:31 pm ]

a i pozdro dla primery kombi zielonej przy smoczej zpaprkowanej, oklejona swiniaczami, chyba fan ??? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Sob Mar 07, 2009 10:31 pm ]

a i pozdro dla primery kombi zielonej przy smoczej zpaprkowanej, oklejona swiniaczami, chyba fan ??? :lol:

 

Zgadza się ;) Odpozdrawiam w imieniu Modliszki i moim :)

Nareszcie ktoś ją wypatrzył z forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Marka L.A. widzianego ze 3 godziny temu przy Apenie w B-B :wink:

... spóźnione ale szczere odpozdrowienia .

 

 

Dzisiaj buszowałem po Szczyrku i Wiśle . Nie będę wymieniał wszystkich napotkanych Subarynek ale jedną , obrtąbioną pod "Góralską Izbą" w Wiśle a przede wszystkim jej właściciela : Ondo ... pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam bebna, którego mijałem dzisiaj ok. 13-ej tuż za rondem Waszyngtona wyjeżdżając z Saskiej.

 

odpozdrawiam tak czy inaczej ale to chyba nie byłem ja, no chyba ze chodziło ci o piątek a nie o sobotę to wtedy faktycznie tam byłem w tych godzinach :mrgreen:

 

Pozdro dla wawrzona i bebna, spotkanych w 77.

 

nie zauważyłem cie :oops: , trzeba było podejsc. BTW jakoś nie mam ostatnio weny na dłuższe piwne posiadówki, ledwie 3-4 piwa godz 12 i zwiałem do domu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było podejsc.

Nie chciałem przeszkadzać, sami nie byliście :razz:

BTW jakoś nie mam ostatnio weny na dłuższe piwne posiadówki, ledwie 3-4 piwa godz 12 i zwiałem do domu

Starzejesz się :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla goory'ego.

Widziałem Twoją Subarynkę przyczajoną dzisiaj ...... sorki, to już wczoraj około 17:30 na Ostrej w Wilanowie.

Odpozdrawiam oczywiście i następnym razem zapraszam na kawkę, czy cokolwiek innego...

Mam rozumieć, że Subarynka mieszka tam?

 

mieszka w godzinach mojej pracy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pozdrawiam kolegę w forumowej kurtce Subaru pod Halą Mirowską widzianego koło godziny 10tej rano oraz kolegę również w kurtce Subaru który kupował tulipany u mojej konkurencji koło godziny 14.30 ;) Miałem Cię zaczepić, ale miałem za dużo ludzi ;) oraz wszystkie Subaraki jeżdżące Jana Pawła przy Hali Mirowskiej :roll: Ale dziś Was dużo jeżdziło :lol: Klienci tylko się patrzyli jak mówiłem do mojej dziewczyny słyszysz Subaru :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pozdrawiam kolegę w forumowej kurtce Subaru pod Halą Mirowską widzianego koło godziny 10tej rano oraz kolegę również w kurtce Subaru który kupował tulipany u mojej konkurencji koło godziny 14.30 ;) Miałem Cię zaczepić, ale miałem za dużo ludzi ;) oraz wszystkie Subaraki jeżdżące Jana Pawła przy Hali Mirowskiej :roll: Ale dziś Was dużo jeżdziło :lol: Klienci tylko się patrzyli jak mówiłem do mojej dziewczyny słyszysz Subaru :cool:

 

Ciekawe gdzie ty stoisz, bo ja to często tam bywam w godzinach wieczorno nocnych. W sumie jedyne rozsądne miejsce w tygodniu pomijając giełdę żeby z badylkiem pojawić się w domu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie subaraki spotkane w Białce Tatrzanskiej na przestrzeni ostatniego 1,5tyg a w szczególności srebrnego WRXa parkującego "u Jędrusia" (KrzysiekO)? :wink:

 

No to jezeli się mijaliśmy jakoś to odpozdrawiam... Srebrny for S-turbo ze świnią na lusterku i klapie, na blachach WOT lub ZH (szwajcarskie, stare - zmieniałem w Białce), 2 osoby. Mogliśmy tez spotkać się na stoku jeżeli jeździłeś... Też łatwo mnie było rozpoznać, komplet goretexowy woodlend (plamiaki hamerykańskie wojskowe) + zielony kask z irokezem czerwonym, hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla srebrnego WRX'a z duzym skrzydełkiem/ więcej szczegułów nie zauważyłem(widziałem przez krzaki z okna pracy), którego Miśki zatrzymały na wjeździe do Bielska (w okolicach Aluprof'u) dzisiaj około 9:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...