Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla załogi srebrnej IMPREZY (chyba WBxxxx) mijanej dwókrotnie w Białce Tatrzańskiej w czwartek na ul. Pod grapą. Pozdrowienia od załogi Forka S-turbo (Byk i mysza, hehe)

 

Pozdrawiam tez wszystkich mijanych, spotkanych w Białce oraz na trasie wawa-krk-białka w piatek ubiegły (zwłaszcza STI ładnie ciągnącego po zakopiance, który mi znać dawał żebym halogeny wyłączył) i na tejże trasie powrotnej - w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam :mrgreen: , faktycznie miałem chęć zjechać na lewy bo przecież 0,2 sek wcześniej był pusty, nie mam pojęcia skąd sie tam wziąłeś :oops: , cholernie szybka ta twoja impresssska musi być :twisted: .

 

Na szczescie umyłeś auto i cie zauważyłem w przeciwnym razie byłby dzwon miesiąca w Wawie, pewnie byśmy na joemonstera trafili :lol:

 

Harvester to pewnie ja byłem, odpozdrawiam :mrgreen:

 

POzdro dla niebieskiego sti z którym chwile jechaliśmy razem na Marszałkowskiej 15 min po spotkaniu z Przemqiem, czyli ok 10 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla oświniaczonego niebieskiego STI teardropa rej. WM.... , zaparkownego pod budynkiem Panasonica w W-wie :cool:. Taki widok z okna w robocie to może być :wink:

 

Hmm, Fortis czy Conti ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla kierowcy czarnego forka, oświnionego i na dokładkę z forumowymi parówami (kto to jeszcze pamięta? :twisted:), z którym wspólnie próbowaliśmy znaleźć miejsce do parkowania na ul. Złotej, pod kinem Relax. Ja już byłem pod drugim kółeczku i udało mi się znaleźć, kolega niestety pojechał dalej. Może i jemu po drugim kółku się udało :).

 

Widziałem, że przy odjeździe była kiwka. Sam zobaczywszy forka w lusterku wstecznym nie pozdrawiałem, bo w lusterku widać było tylko przód, a świnia i parówy były na tylnej klapie, a niestety po wielu sytuacjach, w której kierowcy forków robili tak " :shock: " na kiwkę, trudno mi było założyć, że to "pozdrawiający forek" :). Tym razem był to błąd :oops:.

 

No to się poprawiam tutaj :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla kierowcy czarnego forka, oświnionego i na dokładkę z forumowymi parówami (kto to jeszcze pamięta? :twisted:), z którym wspólnie próbowaliśmy znaleźć miejsce do parkowania na ul. Złotej, pod kinem Relax. Ja już byłem pod drugim kółeczku i udało mi się znaleźć, kolega niestety pojechał dalej. Może i jemu po drugim kółku się udało :).

 

[...]

 

Odpozdrawiam :lol:

"Parowy" zostaly jeszcze po poprzednim wlascicielu (toyo) i ladnie sie komponuja razem z prosiakiem :wink:

Miejsce przy drugim kolku znalazlem :smile:

Przemeq jedna uwaga.... Forek byl granatowy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirtualne pozdrowinka dla kierownika niebieskiej Imprezy z zajefajnym skrzydłem, która śmignęła mi dzisiaj w Radomiu jadąc od 11go Listopada i dla srebrnej kombiwanowej Imprezki na tej samej ulicy w chwilę po. A było to tak gdzieś po 15tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...