Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla:

-srebrne OBK ze świnką ul.Sw.Bonifacego 9.30 była kiwka.

-błękitna Impreza (typ lanos) ze świnką (Urbanek :?: ) al.Jerozolimskie przed Łopuszańską była kiwka

-czarna Impreza hawk eye jak wyżej tylko 100m dalej

-czarny Forester kolejne 100m dalej.

ale mieliście tak przed 10.00 mega korek w kierunku centrum :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki MARK L.A. za pozdrowienia - jesteś pierwszą osobą która to chyba tu uczyniła :D odpozdrawiam !!!

 

przy okazji pozdrawiam magika który w sobotę wjechał pod dolną stację kolei na Stożek EVO X na letnich TOYO chyba R888 :D nie mogliśmy wyjść z podziwu tym bardziej że droga do góry nie była zbyt przejezdna dla niskich wozów i to jeszcze na takich kapciach ;)

 

 

pozdr, ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla:

-srebrne OBK ze świnką ul.Sw.Bonifacego 9.30 była kiwka.

 

-błękitna Impreza (typ lanos) ze świnką (Urbanek :?: ) al.Jerozolimskie przed Łopuszańską była kiwka chyba nie ja ale moze mam juz zaćmę , a to napewno dzisiaj było , bo od 9.00 do 12.00 byłem na stawkach??!!! a jak to nie ja to też pozdrawiam Cię ciepło......

 

-czarna Impreza hawk eye jak wyżej tylko 100m dalej

-czarny Forester kolejne 100m dalej.

ale mieliście tak przed 10.00 mega korek w kierunku centrum :shock:

:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajechałem do Zamościa i z powrotem i tylko 4 Subru spotkałem :???: Dwa forki w Krakowie biały staruszek i srebrny nowsiejszy, zielony forek w Kętach pod metalami, i srebrną imprezke kombi MY06 mijaną i obaczoną w ostatniej chwili na skrzyżowaniu P.C.K. i Żywieckiej.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla:

-srebrne OBK ze świnką ul.Sw.Bonifacego 9.30 była kiwka.

-błękitna Impreza (typ lanos) ze świnką (Urbanek :?: ) al.Jerozolimskie przed Łopuszańską była kiwka

-czarna Impreza hawk eye jak wyżej tylko 100m dalej

-czarny Forester kolejne 100m dalej.

ale mieliście tak przed 10.00 mega korek w kierunku centrum :shock:

 

 

SZUBARU, przyznaję się do czarnego Forestera, odkiwnąłem Ci w ostatnim momencie bo nie sądziłem że mnie w tym korku wypatrzyłeś:) .....btw stoję w nim codziennie około 10.00 i czasami dość sprawnie się porusza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Forestera turbo (kierującego się w stronę Żwirki i Wigury) z którym wypatrzyłem się w kolejnym mega korku w którym stałem na Marynarskiej - były flashe i kiwka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Marka L.A., którego widziałem dzisiaj ok. 15.00 na Alei Armii Krajowej :wink:

 

.. a widzisz Pan , o 15-stej to ja nie zauważyłem Ciebie ale

o 18-stej na skrzyżowaniu Partyzantów z Karpacką to Ty nie zauważyłeś mnie .

1 : 1

:mrgreen:

 

Poza tym ktoś na mnie trąbił na rondzie przy Sarnim Stoku . W lusterku tylko przez ułamek sekundy widziałem Imprezkę , która wyglądała mi na Bartollową ... ale mogę się mylić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam COŚ srebrnego na angielskich blachach, które mnie wyprzedzało na a4 na śląsku w sobotę :cool: - zdążyliśmy wymienić pozdrowienia ręczne :mrgreen:

pognało toto w strugach wody do przodu, mimo, że i ja utrzymywałem dość wysoką średnią podróżną :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się dziś nie ruszyłam wszędzie były Subaraki. Więc tak

Pozdrawiam niebieską imprezę której mrugałam i machałam wyjezdzajac ze Statoila na Conrada.Bez odzewu :(

Drugą srebrną którą spotkałam w okolicach metra marymont i jechalismy az do pl.wilsona

i wszystkie 5 czy 6 innych ktore mijałam dzis w Warszawie w roznych miejscach.

i dla czerwono-czarnego Evo na parkingu w Arkadii ;P

 

a to wszystko ze srebrnego Clio ze świniakami niesmiało wyglądającymi zza kilogramów błota.

 

P.S marzę aby spotkać jakiegoś obświnionego subaraka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. a widzisz Pan , o 15-stej to ja nie zauważyłem Ciebie ale

o 18-stej na skrzyżowaniu Partyzantów z Karpacką to Ty nie zauważyłeś mnie .

1 : 1

:mrgreen:

Chyba ok. 17.00, ale rzeczywiście tamtędy jechałem :wink:

 

Dzisiaj znowu Cię namierzę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla:

-srebrne OBK ze świnką ul.Sw.Bonifacego 9.30 była kiwka.

-błękitna Impreza (typ lanos) ze świnką (Urbanek :?: ) al.Jerozolimskie przed Łopuszańską była kiwka

-czarna Impreza hawk eye jak wyżej tylko 100m dalej

-czarny Forester kolejne 100m dalej.

ale mieliście tak przed 10.00 mega korek w kierunku centrum :shock:

:

 

Czarną imprezą to to ja chyba byłem :wink: Kiwka z mojej strony była tylko trochę późno..heh

Gdyby co od pozdrawiam teraz :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ktoś na mnie trąbił na rondzie przy Sarnim Stoku . W lusterku tylko przez ułamek sekundy widziałem Imprezkę , która wyglądała mi na Bartollową ... ale mogę się mylić .

 

i była to Bartollowa :mrgreen: próbowałem się z toba zrównać ale uciekłeś w stronę Czerwonej i ten mały :roll: koreczek mnie przyblokował...

 

a dzisiaj minąłem czerwone MY98 RX, ale kierownik tak trzymał się kurczowo kółka, że nie mógł mi odmachać :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika srebrnego WRX z parapetem blachy NIL* jadącego trasą łazienkowską ok. 7:40 :cool:

 

drugie pozdro dla kierownika niebieskiej imprezy ze świniaczem spotkanego 15min później na puławskiej obok salonu Mitsubishi :roll:

w tych okolicznościach pozdrawiam również Subu-rubu i Rupeeerta :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...