Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla kierownika jadącego puławską w strone piaseczna ok. 16 - coś w tych imprezach bez spoilera jednak jest :smile:

 

[ Dodano: Czw Mar 05, 2009 7:28 pm ]

Oj, to muszę częściej do Łomianek jeździć, bo kombinuję, żeby tam jakąś nieruchomość nabyć :mrgreen:.

mod czy nie-mod a do ASO jednak nadal ciągnie, ale żeby zaraz budować tam chałupe? :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika czerwonego oświaniaczonego GTka spotkanego dzisiaj na Pomorskiej w Łodzi przed godz. 16.

Kiwka z mojej strony byla, ale niestety bez wzajemności... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam obmachanego kierownika niebieskiego WRX-a kąąąbi spotkanego dzisiaj rano przed Łomiankami (dla niego za Łomiankami ;)). Swoją drogą to zadziwiające, jak kierowcy Subaru potrafią wypatrzeć się w tłumie aut, po przeciwnych pasach drogi i jeszcze pomachać :mrgreen:

 

odpozdrawiam

to wszyko przezte poranne korki z łomanek do wawy jest duzo czasu na rozgladanie sie :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla goory'ego.

Widziałem Twoją Subarynkę przyczajoną dzisiaj ...... sorki, to już wczoraj około 17:30 na Ostrej w Wilanowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla

 

- oświniaczonego niebieskiego forestera zaparkowanego dziś koło 16 na ul. Siennickiej w Wawie. Forek z Pruszkowa ... tak domniemam :)

 

Dziękować :D

blachy pruszkowskie tylko dla lepszego wrażenia :mrgreen: . Pozdrowienia dla niebieskiej imprezki kombi WF 59 XXX zaparkowanej na siennickiej w Wawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla

 

- oświniaczonego niebieskiego forestera zaparkowanego dziś koło 16 na ul. Siennickiej w Wawie. Forek z Pruszkowa ... tak domniemam :)

 

Dziękować :D

blachy pruszkowskie tylko dla lepszego wrażenia :mrgreen: . Pozdrowienia dla niebieskiej imprezki kombi WF 59 XXX zaparkowanej na siennickiej w Wawie

 

Odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla żółtego drop eye'a, który około 16.30 mknął z Łazienkowskiej w kierunku Poniatowiaka. Takiego koloru jeszce nie widziałem... :cool:

 

To ja pozdrawiam chyba tego samego - przeleciał obok mnie na bielańskich estakadach w stronę Łomianek. Dokładnie nie pamiętam która godzina była ale średnia wyszła chyba niezła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zupełnie z innej beczki. Chciałbym "pozdrowić" osobiście dilera Subaru z Białegostoku, bo wybieram się w tamte strony i chętnie z bliska obejrzałbym co nieco. Jeśli kolega jest gdzieś na forum lub ktoś zna właściwego człowieka proszę o info :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla goory'ego.

Widziałem Twoją Subarynkę przyczajoną dzisiaj ...... sorki, to już wczoraj około 17:30 na Ostrej w Wilanowie.

 

Odpozdrawiam oczywiście i następnym razem zapraszam na kawkę, czy cokolwiek innego...

 

Poza tym pozdro dla wiśniowego WRX znajdującego się obecnie pod TVN mstar?

 

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie YO! dla Bębna, od którego dziś byłem wyjątkowo szybszy :mrgreen: i o mało w niego nie wjechałem - gdyby wystawił nosa bardziej, byłoby wręcz filmowe BUM! dwóch niebieskich subaraków z parapetem i na złotych felgach w samym centrum W-wy - na Marszałkowskiej, tuż zaraz za rondem Dmowskiego :twisted:.

 

Ale by ludziska mieli polewkę :mrgreen:.

 

Ale że w filmie uczestniczyło dwóch profesjonalistów, on nosa za bardzo nie wystawił, ja przyhamowałem i dzięki temu znaleźliśmy jeszcze czas na pogawędkę na światłach przy skręcie w Żurawią :cool:.

 

PS To druga sytuacja w ostatnich dniach, gdy z daleka widzę zielone światło, przyspieszam, by nie zdążyło się zmienić na żółte (na żółtym nie przejeżdżam - z definicji) i mi przed nos ktoś wyjeżdża - dobrze, że widząc, że załapię się na zielone, zwalniam zaraz po minięciu linii świateł :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...