Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla bordowego(?) :roll: wrx'a z naleśnikiem dziś ok. 14 puławską w strone piaseczna. zabulgotał prawym pasem :cool:

 

Kolor rzeczywiście jakbybordowy.... Odpozdrawiam. Pędziłem na zmiane oleju do znajomej firmy w Mysiadle ;). Niestety, nie zauważyłem Cię :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam obmachanego kierownika niebieskiego WRX-a kąąąbi spotkanego dzisiaj rano przed Łomiankami (dla niego za Łomiankami ;)). Swoją drogą to zadziwiające, jak kierowcy Subaru potrafią wypatrzeć się w tłumie aut, po przeciwnych pasach drogi i jeszcze pomachać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś odstawiłem swojego wrxa do siebie na myjnię i nie wiem czy po południu nie będę miał dwóch podań o zwolnienie w trybie pilnym

 

Porysowali czy "pozyczyli" sobie cos ze srodka?

Załamali się...

 

dokładnie tak, 3-4 godzin zajęło im dokładne wyczyszczenie, nawoskowanie itd go z zewnątrz, podwozia i w środku, ale dali rade, znów się świeci jak ... . Przyzwyczaili sie juz ze czasami po weekendzie subarak przyjeźdża inny niż wszystkie pozostałe auta w kolejce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranny wysyp Imprezek.

I tak pozdrawiam kierownika niebieskiego Wrx-a "łezki" SBI***** widzianego na przystanku na Dmowskiego koło 9:30, zajęty czymś był niemiłosiernie.

Pozdrawiam kierownika srebrnej imprezki takiej jak GT-ek tylko z dziwnym przodem (dla mnie) również na Dmowskiego na wjeździe na Plac Ratuszowy o podobnej porze. Kiwka była :wink:

Pozdrawiam kierownika srebrnej Imprezki MY06 SB *****wolnego ssaka mijanego z kiwką na skrzyżowaniu Michałowicza z Partyzantów. :wink:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrofionka:

- dla kierownika białej SI STI 2006+, Janki, koło g.10.00

 

Kątem oka widziałem jakiegoś, oświniaczonego, niebieskiego STI stojącego na światłach w stronę W-wy. Nie zdążyłem pomachać :mrgreen: , ale dziekuje za pozdrowionka i również pozdrawiam .

 

w końcu "Ktoś" mnie odpozdrowił :mrgreen:

a tak swoją drogą to fajnie gada ten Twój białasek :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrną Imprezę WD........., która dzisiaj tj. 04.03.09r. przed południem przemknęła przez Kozienice. Nie było kiwki bo po pierwsze jechałem z przodu a po drugie francuską firmową padaczką, i wstyd było by, tak więc pozdrawiam teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Urbanka napotkanego niespodziewanie pod wypożyczalnią płyt prz y Dereniowej. :mrgreen:

 

odpozdrawiam , ale jako właściciel właściwej słusznej marki nie powinieneś tak parkować... haaaaa

:wink:

 

[ Dodano: Sro Mar 04, 2009 2:55 pm ]

mstar Ciebie a raczej Twojej żony nie było ale za to był Wasz obiekt pożadania, jeżdził przede mną do przodu i do tyłu i bokiem i na dwóch kołach.... :lol: :shock: a widziałem to wszystko w serwisie, i pozdrowiłem Wasze autko... niebieskie kombi....

 

 

 

 

jechał z bramy do bramy bądźcie spokojni.... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urbanka szykującego się na tour do wypożyczalni pozdrawiam. Dostałem mały opiernicz od panów ochroniarzy za hałas i prędkość na Twoim Zielonym. Na koniec jednak usmiechnęli się pod wąsem ;)

 

Powodzenia w słusznej walce :cool:

 

mstar a już myślałem siedząc tu w serwisie że mnie już nikt nie lubi..... również pozdrawiam

ale to dziwne mnie nigdy za prędkość uwagi nie zwrócili....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika lub kierowniczkę ciemnozielonej i oswiniaczonej Imprezy kombi zaparkowanej dzis ok.12.00 na 11-Listopada w okolicach poczty.

Pozdrowienia dla srebrnej Imprezy też kombi na warszawskich numerch,spotaknej w Łodzi na Włókniarzy,była kiwka w obie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Huzar105a, widzianego jakoś koło południa na mieście.

Dla srebrnego Evo chyba 8 o rejestracji PMI***** parkującego pod Politechniką o 10:45 i dla srebrnego WRX 08 który jechał za mną w okolicach ronda Kaponiera koło 16, mrugałem awaryjnymi, ale chyba nie wiedział o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla kierownika dziś na powstańców śląskich ok 7:50 - biała świnia na parapecie - przyznawać się

 

No to przeca wiadomo, że ja 8). Było chyba trochę wcześniej - około 7:35 wyskoczyłem z AutoGT po zmianie opon na letnie ( :twisted: ) i jechałem do magika od felg poleconego przez adamusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przeca wiadomo, że ja 8). Było chyba trochę wcześniej - około 7:35 wyskoczyłem z AutoGT po zmianie opon na letnie ( :twisted: ) i jechałem do magika od felg poleconego przez adamusa.

widzisz, zmieniłeś felgi z białych na złote i już jesteś anonimowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urbanka szykującego się na tour do wypożyczalni pozdrawiam. Dostałem mały opiernicz od panów ochroniarzy za hałas i prędkość na Twoim Zielonym. Na koniec jednak usmiechnęli się pod wąsem ;)

 

Powodzenia w słusznej walce :cool:

 

mstar a już myślałem siedząc tu w serwisie że mnie już nikt nie lubi..... również pozdrawiam

ale to dziwne mnie nigdy za prędkość uwagi nie zwrócili....

 

naprawdę, daję słowo, jechałem bardzo wolno....

 

 

dzisiaj wreszcie odbieram niebieskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...