Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla Hogiego dzis koło 15-tej, róg dereniowej i Ghandi. Ze srebrnej służbowej caraweli, więc mogłeś mnie nie widzieć.

Odpozdrawiam. :mrgreen:

carawela po "letkim" tuningu? :wink:

 

No raaaczej!!!

hak holowniczy,

kołpaki na trytyty,

prawie zabite turbo,

antena "CEBE",

przyciemniane szyby,

płyta Molesty w zmieniarce

i napęd 4motion (który szczerze nie podchodzi do subaru, ale do takiego auta bardzo fajna sprawa. No i na śniegu daje rade. Wiecie jak fajnie się bokuje? raz byłem nią w tym roku na cargo i powiem szczerze, że zrobiłem pozadek wśród innych driftujących :lol: )

A zapomniałem jeszcze o polarze Subaru :razz:

Pzdr.

Grze.

 

EDIT: pozdro dla DNL'a dzisiaj (12.03) na al. Solidarności w strone Woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego STI szybko i głośno mijanego dziś na trasie Łazienkowskiej ok.20tej... chciałem machnąć, pomigać, ale pędziłem do roboty, na dyżurek na 20tą...

 

To ja byłem...chciałem gonić ale zanim turbina napompowała Ciebie już nie było widać :wink: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drop eye

A co to takiego?

oczka w kształcie łezki... :mrgreen:

 

Jak ma się EVO to się człowiek nie zna na modelach... :wink:

 

 

Pozdrawiam

 

Znów wyszedłem na ignoranta. Poprawię się. Obiecuję. Swoją drogą kropla (drop) to kropla (blob). Tak, wiem. To drugie brzmi pieszczotliwiej ;). Dobrze, że mój ma hawk-eye... Dzięki za pouczającą dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy czarnej Tribeci?

 

Tribeki.

 

Tak samo: Amica -> Amiki.

Dzięki, zapamiętam.

 

Pozdrowienia dla zespotowanych wczoraj w GalMoku oraz dla ekipy z ciemnozielonego Forka wolnossaka obmachanej na Niepodległości też wczoraj przed 22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy czarnej Tribeci?

 

Tribeki.

 

Tak samo: Amica -> Amiki.

Dzięki, zapamiętam.

 

Pozdrowienia dla zespotowanych wczoraj w GalMoku oraz dla ekipy z ciemnozielonego Forka wolnossaka obmachanej na Niepodległości też wczoraj przed 22.

heheh odpozdrawiam oczywiście, muszę przyznać że "śnieżka" prezentuje się zacnie, az musiałem przyspieszć i obejrzeć z bliska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czarnego Forka mijanego dzisiaj przed 8.00 na Inżynierskiej.

 

naLeśnik, mam Forka, jest srebny, oświniaczony, ale niestety nie byłem na Chodźki, może kiedyś uda nam się kiwnąć, przecież to nieduże miasto.

 

Dotychczas wszystkie mijanki z subarynkami bez odkiwek :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dawaj teraz numery telefonów do nich :razz:

 

a niech tam :) raz będę dobry dla Ciebie.

przejrzyj całych "estetów" i wybierz sobie jedną. :cool:

a żebyś wiedział że przejrzałem :razz: zresztą masz PW w tej sprawie :twisted:

 

Szacun.

Przejrzałeś CAŁY wątek :shock:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plejadek a ty chyba masz Boxer Diesel? Nieraz mijam takiego ale za kierownicą jest zazwyczaj pani (ulica Wileńska, czasem trasa Zielona), nieraz z tyłu w foteliku dzieciaczek. Kiedyś machałem ale nie było odzewu :razz:

 

Boxer Diesel :shock: - Boże uchowaj.

Moja pani częściej zasiada w Forku niż ja. Może nie odmachnąć bo mocno skoncentrowana na czerpaniu radości z jazdy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten niby pechowy dzień Pozdrawiam.... :

11.34 Białą Subare z napisem W pogoni za szczęściem na ulicy Jana Pawła przy Hali Mirowskiej

11.37 Forumowe niebieskie Gt Combi ze świnią

11.57 Niebieska Impreza na złotych felgach wjeżdżająca na Jana Pawła

12.58 Lanos ze świnaiami na skrzyżowaniu Solidarności z Jana Pawła

po 13tej czarna Impreza Sti nr rej. WF 82..1

I jeszcze czerwoną Impreze Gt którą minąłem na Wileńskim, która zawsze stoi przy kinie Femina :roll:

Oraz niebieską Impreze bez skrzydła koło Obi na Radzymińskiej :mrgreen:

Jeszcze raz Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

często bywam w pięknym Lublinie i widuję na Głębokiej i w ok.miasteczka akademickiego -czerwonego forka.Czy to Ty NAleśnik?Pozdrawiam

 

jest taki sam kolor w Lublinie jak mój - ale w wersji EU a mój jest Sports więc łatwo pomylić.

W okolicach miasteczka akademickiego to mnie można spotkać rano i późnym popołudniem bo przejeżdżam Głęboką i Sowińskiego tranzytem na drugą stronę Lublina. Jakby co to trąb głośno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki szarego Forysia N/A MY 06-07, oklejonego w barwy Dawoja, ktora sponiewierala mnie na swiatlach dzisiaj na Pulawskiej - ok. 7.40. Tak to jest jak sie przeglada "prase" w komorce, zamiast stojac na pole position trzymac 5kRPM i strzelac ze sprzegla :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemno było, nie wiem czy brudny był, na niebieskim tak nie widać... Mój był na pewno brudny... mial na klapie z tyłu świnię z nick'iem i naklejkę forum4x4, a i chyba wspomniany STI wskoczył potem mi na plecy i pognał ale uciekł w stronę alei Niepodległości, ja poleciałem w dół w stronę lotnika...

to w takim razie to nie ja :twisted:

ja jechalem do Wilanowa

 

 

 

ale tak czy inaczej pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps jeszcze Ci dowodu nie wzieli za czarne szyby z przodu?? :wink: Pozdro!

Spoko, mam "najsłabszą" folię, dzisiaj było ponuro więc szyby wydają się bardzo ciemne :wink:

Takie szyby mam w kilku autach i jeszcze nigdy się nie przyczepili :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...