Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Okopowej na Toruńską.

 

Nie ma takiego skrzyżowania. Żeby z Okopowej wjechać na Trasę Toruńską, trzeba przejechać Powązkowską, albo przez rondo i do Broniewskiego... :roll:

 

 

 

:mrgreen:

Apal tak szybko jeździ że skręcając z Okopowej od razu jest już na Toruńskiej :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam spotkanego wczoraj mstara (ładny ten wiśniowy hawk-eye :) ) oraz niebieskiego chybaSTI (niestety tylna klapa była pięknie pokryta błotem pewnie po upalaniu a więc znaczka nie było widać), który wystrzelił przede mną na światłach na Powsińskiej. Niestety kilka minut wcześniej wyjechałem z pracy i rzut oka na temperaturę pozbawił mnie złudzeń o wystrzeleniu za nim :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten niby pechowy dzień Pozdrawiam.... :

11.34 Białą Subare z napisem W pogoni za szczęściem na ulicy Jana Pawła przy Hali Mirowskiej

11.37 Forumowe niebieskie Gt Combi ze świnią

11.57 Niebieska Impreza na złotych felgach wjeżdżająca na Jana Pawła

12.58 Lanos ze świnaiami na skrzyżowaniu Solidarności z Jana Pawła

po 13tej czarna Impreza Sti nr rej. WF 82..1

I jeszcze czerwoną Impreze Gt którą minąłem na Wileńskim, która zawsze stoi przy kinie Femina :roll:

Oraz niebieską Impreze bez skrzydła koło Obi na Radzymińskiej :mrgreen:

Jeszcze raz Pozdrawiam

odpozdrawiam z Jana Pawła godzina 12.58 urbanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam spotkanego wczoraj mstara (ładny ten wiśniowy hawk-eye :))

 

Odpozdrowienia dla Ciebie i Twojej lśniącej groźnej strzały GT. Co klasyka to klasyka :mrgreen: Dzięki za środki czyszczące. Teraz oddech wisienki będzie będzie pełen świeżości... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten niby pechowy dzień Pozdrawiam.... :

11.34 Białą Subare z napisem W pogoni za szczęściem na ulicy Jana Pawła przy Hali Mirowskiej

11.37 Forumowe niebieskie Gt Combi ze świnią

11.57 Niebieska Impreza na złotych felgach wjeżdżająca na Jana Pawła

12.58 Lanos ze świnaiami na skrzyżowaniu Solidarności z Jana Pawła

po 13tej czarna Impreza Sti nr rej. WF 82..1

I jeszcze czerwoną Impreze Gt którą minąłem na Wileńskim, która zawsze stoi przy kinie Femina :roll:

Oraz niebieską Impreze bez skrzydła koło Obi na Radzymińskiej :mrgreen:

Jeszcze raz Pozdrawiam

 

Hmm, sporo spotkań jak na jeden dzień. Ja od miesiąca nie mogę spotkać forumowego auta, ba odkąd sam mam świnkę, nie widziałem żadnego.

Macham "nieobświniaczonym", ale z moją posturą i fryzurą, hehe, pewnie myślą, że chce ich z niego wysadzić... Sądząc po minach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okopowej na Toruńską.

 

Nie ma takiego skrzyżowania. Żeby z Okopowej wjechać na Trasę Toruńską, trzeba przejechać Powązkowską, albo przez rondo i do Broniewskiego... :roll:

 

 

 

:mrgreen:

 

kiedyś na forum było zdjęcie latającego OBKa, ktoś mnie przyłapał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Urbanka spotkanego dzisiaj pod Kauflandem w Piasecznie oraz Wlasciciela STI odmachanego o 12:20 na skrzyzowaniu Puławskiej i Okulickiego w P-nie.

 

zaległe pozdrowienia dla JuNo spotkanego w srode na Statoil. Wlasnie wracalem do domu z Madalinskiego :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaległe pozdrowienia dla JuNo spotkanego w srode na Statoil. Wlasnie wracalem do domu z Madalinskiego :smile:

Odpozdrawiamy.

I oczywiście GRATULACJE :!: :!: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdecznie kierownika niebieskiego drop-eye'a STI (chyba) o numerach rejestracyjnych SC..., z którym dzisiaj pomykaliśmy DTŚ w Katowicach (kiwka była, miganie też :wink:)

 

Pozdrawiam również właściciela niebieskiego GTka, który stał (chyba wczoraj) zaparkowany na zakręcie na ul. Stęślickiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten niby pechowy dzień Pozdrawiam.... :

11.34 Białą Subare z napisem W pogoni za szczęściem na ulicy Jana Pawła przy Hali Mirowskiej

11.37 Forumowe niebieskie Gt Combi ze świnią

11.57 Niebieska Impreza na złotych felgach wjeżdżająca na Jana Pawła

12.58 Lanos ze świnaiami na skrzyżowaniu Solidarności z Jana Pawła

po 13tej czarna Impreza Sti nr rej. WF 82..1

I jeszcze czerwoną Impreze Gt którą minąłem na Wileńskim, która zawsze stoi przy kinie Femina :roll:

Oraz niebieską Impreze bez skrzydła koło Obi na Radzymińskiej :mrgreen:

Jeszcze raz Pozdrawiam

 

Hmm, sporo spotkań jak na jeden dzień. Ja od miesiąca nie mogę spotkać forumowego auta, ba odkąd sam mam świnkę, nie widziałem żadnego.

Macham "nieobświniaczonym", ale z moją posturą i fryzurą, hehe, pewnie myślą, że chce ich z niego wysadzić... Sądząc po minach :)

 

Wiesz to trzeba trafić w odpowiednią godzinę :lol:

Ja też myślałem, że mojej oświniaczonej Prmierki z forum nikt niedostrzeże :) I niespodzianka Urbanek ją dostrzegł :cool

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: pozdro dla DNL'a dzisiaj (12.03) na al. Solidarności w strone Woli.

aaaaaa bardzo, bardzo i odpozdrawiam :)

 

a teraz z dziś i wczoraj:

* niebieskie WRX/Sti (na blachach DW ) obmachane przy parkingu biurowca na pl. Piłsudkiego w wawie (tego koło grobu nieznanego żołnierza),

*wolny ssak 06/07 (nie taki znowu wolny) złapany na obwodnicy Oleśnicy ok 23, dzięki za wspólną jazdę do Kromera we Wrocku

*GT na numerach ze Świdnicy, pani kierowniczka wyglądała na delikatnie zdziwioną, że dwóch dziwnych ludzi lustruje jej autko na parkingu w Galerii Grunwaldzkiej :)

*Legacy na Kłodzkich blachach stojące na Drukarskiej (Szczur75 to autko Remika?)

 

pewnie i tak o kimś zapomniałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okopowej na Toruńską.

 

Nie ma takiego skrzyżowania. Żeby z Okopowej wjechać na Trasę Toruńską, trzeba przejechać Powązkowską, albo przez rondo i do Broniewskiego... :roll:

 

 

 

:mrgreen:

 

kiedyś na forum było zdjęcie latającego OBKa, ktoś mnie przyłapał :mrgreen:

 

Najwyraźniej. I nie próbuj nam teraz opowiadać, że jeździsz spokojnie :mrgreen:.

 

Apal tak szybko jeździ że skręcając z Okopowej od razu jest już na Toruńskiej :mrgreen:

 

A no wlaśnie :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok no to od początku :mrgreen:

pozdrawiam Czwartkowych Kierowników widzianych w godzinach chyba południowych na parkingu blue city... coś tam chyba kamerą się bawili,czy coś :wink: dla nich pzdR.!

 

oraz pozdrawiam srebrnego Sti na Wpr... który śmigał po 14 przez Grodzisk Maz... nie widziałem czy była kiwka bo się jakoś zamotałem bo słońce świeciło ...i wylokałem go dopiero w lusterku jak przejechał :razz:

ale dobra jak by nie patrzył to pzdR.!

 

kierownik czarnego prawie'' Sti :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam panow w czerwonej imprezie kombi ktorzy mnie obmachali wjezdzajac do Mysiadla dzisiaj ok 13:10 oraz zaloge bialego wrx-a ze swiniaczami na lusterkach, ktorzy czekali do skretu w Poleczki i pomrygali mi swiatlami i pomachali ok 15stej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla forumowicza z Krakowa z zielonego GT, który nam warszawiakom próbował pomóc w dojechaniu do celu :mrgreen: tak się akurat złożyło, że jechaliśmy na dwa autka i koleżanka, która znała dokładny adres władowała się pod zakaz a my siłą rzeczy ani nie wiedzieliśmy gdzie jesteśmy i gdzie chcemy dojechać i staliśmy jak te trąby :razz:

 

z tego wszystkiego zapomniałam zapytać o nick :neutral:

 

JESZCZE RAZ DZIĘKI ZA POMOC I SZCZERE CHĘCI :mrgreen: POZDRAWIAMY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...