Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kolezanki ze srebrnego GT WE xxxxx spotkanego

dzisiaj rano na Wislostradzie . Przejechalismy razem kawalek ale potem

niestety kolezanka gdzies uciekla w lewo :(

 

oczywiscie odpozdrawiam i dziekuje za doborowe towarzystwo w mega korku!!!!!

spogladajac w lusterko mialam bardzo ladny obrazek:)))

 

Ja mialem bardzo ladny obrazek przed soba :))

Do milego zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GalMoku to zapewne ja...mijalem Cie jak parkowales (o ile to Ty jechales biala Impreza z wieprzem na tylnej klapie).No ale siedziales jeszcze w srodku, za mna jechalo pare samochodow, wiec musialem pojechac dalej.W kazdym razie rowniez pozdrawiam .

Tak też właśnie było. Fajnie brzmi to Twoje toczydło :cool: Co to za backbox tam siedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Jabara, który oburczał mnie swoim "w pogoni za szczęściem" i dumnie przeciął pod mostkiem po, którym szedłem ja i tachałem narty i myślałem, że mnie zaraz trafi od tego ciężkiego cholerstwa.

 

A wszystko działo się w miejscowości Val Gardena --> Dolomity --> około 16 :wink:

Świat jest mały :neutral: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he kiwka dla Legasia srebrnego z czarnym świniakiem, widziane dzisiaj koło 19:00 przy hotelu Panorama w Nowym Sączu :mrgreen:

ja byłem służbowym Altea XL :roll: można powiedzieć incognito :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzehoo, odpozdrawiam - a gdzieś Ty stał/jechał, że nie przylukałem?

Niestety o tej porze jeżdze jeszcze służbowa jak to Hogi stwierdził kilka postów wyżej "letko" stuningowaną srebrną carawelą. W drugą strone na światłach stałem i podziwiałem pieknego Forysia. w suba wsiadłem dopiero wieczorem :wink:

 

EDIT:

pozdro dla bialego oswiczniaczonego buga STi spotkane dzisiaj na BP na wale miedzeszynskim.

O! to juz wiem, gdzie wczesniej Tatko podrózował :lol:

Odpozdrawiam w Jego imieniu!

 

I jeszcze jedno sobie przypomniałem: Srebrny oswiniaczony, obforumowany pod tablicą GT-ek zna WPI . . . . zaparkowany na Czarnomrskiej przy Sobieskiego. Wielkie pozdro!

 

Na koniec Pozdro również dla szaro-srebnego STI na blachach WSZ ..... na wisłostradzie za tunelem w strone żoliborza. (co to za fajny felunek tam siedzi?)

No to już chyba wszystko.

 

Grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika / kierowniczkę, blue GT na blachach WF zaparkowanego dzis rano na Cegłowskiej :mrgreen: byłem inkoguto z psem na spacerze i nie chciało mi się sierściucha targać tak daleko aby zobaczyc czy GT-ek ma świniacze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla mc.li obmachanego dzisiaj rano :cool:

 

specjalnie pojechałem dzisiaj Subarynka do pracy bo jak jade klekotem to mnie nie widzisz :twisted:

No wiesz, ja mam organiczny wstręt do helmuta i do tego w klekocie :wink: , ale nie gadaj ostatnio jak jechałeś inkoguto to ci mignąłem awaryjnymi. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

Azraela (zbanowanego?) spotkanego na Puławskiej przed 11. Wolny ssak w kolorach firmowych ;

 

Kierowcy czarnego WRXa a'la STI, który śmignął pasem obok w stronę Mokotowa.

 

Ekipy blue wolnego ssaka kombi spotkanego na Wilanowskiej - także około 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, ja mam organiczny wstręt do helmuta i do tego w klekocie , ale nie gadaj ostatnio jak jechałeś inkoguto to ci mignąłem awaryjnymi.

 

cholerka... nie zauwazyłem :oops: , miałem żwawą kune z prawej burty i... jakoś tak mi wzrok zszedł był :roll:

 

a wstręt do helmuta też mam i to straszny o klekotach to nawet nie wspominam ale czasem człowiek nie ma wyboru :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, ja mam organiczny wstręt do helmuta i do tego w klekocie , ale nie gadaj ostatnio jak jechałeś inkoguto to ci mignąłem awaryjnymi.

 

cholerka... nie zauwazyłem :oops: , miałem żwawą kune z prawej burty i... jakoś tak mi wzrok zszedł był :roll:

 

a wstręt do helmuta też mam i to straszny o klekotach to nawet nie wspominam ale czasem człowiek nie ma wyboru :twisted:

no tak widziałem dziś, że "czasem człowiek nie ma wyboru" :twisted: trzeba się zmuszać Paweł, tak jak dziś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam (a właściwie to witam) dwa świniacze które chwilę temu pojawiły się na Osiedlu Winnica. Pierwsza wraz ze srebrnym bug-eyem, który teraz często mruczy mi pod oknem, a druga na złotym Forku. Oba fantastyczne autka złośliwie parkują mi pod balkonem i prowokują do zamiany Legasia na turbo :razz: Pozostałe trzy Subarynki na osiedlu bez oznak oświniaczenia :cry:

 

No cześć, i bug i forek są moje (forek mojej piękniejszej połówki). Na bugu świnia była zawsze, na forku pojawiła się dopiero niedawno- moja kobieta widziała Twoją świnie i zdecydowała, że też taką chce.

Odpozdrawiam serdecznie.

 

P.S. Faktycznie, jak na tak małe osiedle to jest u nas wyjątkowo dużo Subaru:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, czego to się dowiaduję...

 

Gdybym był modem, to bym marro ze dwa pachy dał za to, że się jeszcze nie pochwalił. WSTYD!

 

Mody to nas zaraz pewnie pogonią za offtopiczenie :mrgreen: a pochwalę się niedługo, ale człowiek zarobiony strasznie ostatnio - na paliwko trzeba zarobić :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...