Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

no idziemy ... tak idąc pozdrawiam lecącego STI lanosa Przesmyckiego; Piaseczno leciał kiwka była sobota 10.10 plus minus, później chyba ten sam stał na Józefosławiu,

Dropeye też pozdro na Przesmyckiego, ale już samochodem, i tak samo czarny Forek, pozdrawiam ciepło ....kiwki były mimo braku świniaczy, miło jak nie wiem co ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

-Kierownika srebrnego Forka ze świniaczem, którego spotkałem na stacji Shell na "gierkówce" - nie zdążyłem podejść bo odjechał

-dla niezbyt spostrzegawczego kierownika zielonego Forka WE..... ze świniaczem na klapie - trąbiłem, machałem, świeciłem długimi - nic. Jechałem oświniaczoną Agilą.

-MarioF, którego już standardowo spotkałem na Poleczki - goniłem Cię twardo i dzielnie, ale Agila mało co nie wypluła tłoków.

 

Ludzie , ale Wy się rozglądajcie za innymi autami z świnką na lusterku - bo normalnie chyba będę musiał sobie subaru kupić , żeby mi znowu machali ;)

Póki co wyglądam tak machając i mrugając jak ...machający facet w groszkowej Agili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla forumowicza z Krakowa z zielonego GT, który nam warszawiakom próbował pomóc w dojechaniu do celu :mrgreen: tak się akurat złożyło, że jechaliśmy na dwa autka i koleżanka, która znała dokładny adres władowała się pod zakaz a my siłą rzeczy ani nie wiedzieliśmy gdzie jesteśmy i gdzie chcemy dojechać i staliśmy jak te trąby :razz:

 

z tego wszystkiego zapomniałam zapytać o nick :neutral:

 

JESZCZE RAZ DZIĘKI ZA POMOC I SZCZERE CHĘCI :mrgreen: POZDRAWIAMY.

 

To sem ja :mrgreen:

Cała przyjemność po mojej stronie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla forumowicza z Krakowa z zielonego GT, który nam warszawiakom próbował pomóc w dojechaniu do celu :mrgreen: tak się akurat złożyło, że jechaliśmy na dwa autka i koleżanka, która znała dokładny adres władowała się pod zakaz a my siłą rzeczy ani nie wiedzieliśmy gdzie jesteśmy i gdzie chcemy dojechać i staliśmy jak te trąby :razz:

 

z tego wszystkiego zapomniałam zapytać o nick :neutral:

 

JESZCZE RAZ DZIĘKI ZA POMOC I SZCZERE CHĘCI :mrgreen: POZDRAWIAMY.

Pozdrowienia dla załogi zgubionego Passata ze świnką na tylnej klapie na mazowieckich blachach ;)

Trafiliście w końcu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam jakieś 25 subarynek, które spotkałem na trasie Piaseczno - Warszawa - Kampinos wczoraj około 15. Niestety, nikt z obmiganych nie posiadał świnki na lustrze, za to czuło sie wiosenne poruszenie na drogach. Przed elektrociepłownia na Woli i dalej jechałem z przyklejonym do tylnego zderzaka STI 07, blue WR, ma blachach WPR. Uśmiech właściciela: bezcenny!

 

Załogę srebrnego GL z Ostrołęki jadącego Puławską w kier. Piaseczna około 17.30 w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okopowej na Toruńską.

 

Nie ma takiego skrzyżowania. Żeby z Okopowej wjechać na Trasę Toruńską, trzeba przejechać Powązkowską, albo przez rondo i do Broniewskiego... :roll:

 

 

 

:mrgreen:

 

kiedyś na forum było zdjęcie latającego OBKa, ktoś mnie przyłapał :mrgreen:

 

Najwyraźniej. I nie próbuj nam teraz opowiadać, że jeździsz spokojnie :mrgreen:.

 

Apal tak szybko jeździ że skręcając z Okopowej od razu jest już na Toruńskiej :mrgreen:

 

A no wlaśnie :mrgreen:.

 

Dodam jeszcze, że codziennie tak latam, w tą i z powrotem :wink: :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowne pozdrowienia dla Jarmaja którego w "WRX"ie :wink: spotkałem dzisiaj na autostradzie pod Wrocławiem, ojjjj idzie autko aż miło oglądać zadek Wiśienki :mrgreen: , nic innego mi zresztą nie pozostało - skonczył mi się licznik na 225 km/h :mrgreen: , i to by było na tyle jak go widziałem.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam (a właściwie to witam) dwa świniacze które chwilę temu pojawiły się na Osiedlu Winnica. Pierwsza wraz ze srebrnym bug-eyem, który teraz często mruczy mi pod oknem, a druga na złotym Forku. Oba fantastyczne autka złośliwie parkują mi pod balkonem i prowokują do zamiany Legasia na turbo :razz: Pozostałe trzy Subarynki na osiedlu bez oznak oświniaczenia :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI 07, blue WR, ma blachach WPR

orzi ma takiego STI.

 

Z samolotem za tylnej klapie? Ten miał naklejonego dwusilnikowca. Pilot jaki?

O samolocie nic nie pisałeś :mrgreen:

 

 

A na serio, to nie mam pojęcia :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika GT MY98 kombi (WGR XXXX) ze świniaczem na lusterku widzianego ok 13:15 przed byłbym Hotelem Vera ( a właściwie po tym co z niego zostało :razz: )

 

Sadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam oświniaczonego białego Gtka Kombi widzianego w Wawie przy Pomniku Lotnika kolo 12.30.

ogorass :?:

W Sb byłem niestety dosyć daleko od Lotnika akurat, poza tym Śnieżka przy całej swej białości i kąbiości, jest wueriksem bagajem ;)

 

Pozdrowienia dla ekipy z czarnego forka bez świń, obmachanego wczoraj ok. 15:15 w Bochotnicy (to ta wiocha 3km przed Kazimierzem Dolnym n/Wisłą :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

MarioF, którego już standardowo spotkałem na Poleczki - goniłem Cię twardo i dzielnie, ale Agila mało co nie wypluła tłoków.

dzieki, sory ze nie widzialem

moze sie spieszylem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam widzianych:

 

- w sobotę GT srebrny oświniaczony, na skrzyzowaniu Sobieskiego i Idzikowskiego w kierunku wilanowskim :mrgreen:

 

- w niedzielę blue wrx na białych z nalesnikiem, odjezdzajacy z parkingu Marko na Mlocinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika białego GTka, rejestracja TST, stał zaparkowany ok godz 8 obok skrzyżowania Racławickiej z Wołoską, pozdrawiam również kierownika Lanosa STi który przeleciał mi koło nosa na Puławskiej na wysokości reala ok godziny 13 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...