Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla czarnego Legasia sedan na numerach SK XXXX , którego już drugi raz o tej samej porze widuję skręcającego (szyyybko) z Pileckiego w Puławską.

 

Z jednej strony - fajnie , że tak szybko Legasiem można w ten zakręt wejść i to jeszcze z piachem na zewnętrznej. Z drugiej strony - szanowny kolega/koleżanka niech zwróci uwagę , że tam są światła dla przejścia dla pieszych i zielona strzałka i że generalnie ludzie tamtędy chodzą i może by tak pomyśleć żeby chociaż trochę wolniej przez to czerwone przejeżdżać :evil: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnego WRX-a spotkanego pod zamkiem. Obtrąbionego, obmachanego ze wzajemnością. Zajechaliśmy razem aż do Konopnickiej. Pozdrawiam oświniczonego OBK widzianego w Wapienicy koło 10:00. I wszystkich innych widzianych, a było ich sporo!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika czerwonej imprezki kombi GL przepuszczonego n parkingu pod Klifem :mrgreen:

 

pozdraiwma tez małe stadko subarynek na parkingu pod liceum Reja w okolicach Zachęty: dwie Tribeci i Outback :mrgreen:

 

- wspaniały ten parking - jak sie lekcje kończą i wychodzą "na żer" te wszystkie małolatki :mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio_d, ja też dzisiaj widziałem sporo przed południem:

- niebieski Lanos STI pod Kliniką na Armii Krajowej

- czarna Impreza kombi (nowa buda) na Karpackiej,

- srebrna Impreza kombi (stara buda) na Batorego,

- srebrna Impreza kombi (nowa buda) na Andersa.

i kilka innych

 

Świniaczy nie zanotowałem :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam chojnego który się w godzinach porannych przemykał do pracy anderkower, czy raczej anderklekot :wink:

 

od pozdrawiam, widzę ze żyjesz tak jak ja, z zegarkiem w reku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla

zielonego Forestera 98 - 00 skręcającego skręcającego o 10.00 z Marynarskiej w Taśmową.

 

Kilometr dalej na Wilanowskiej jadącej od Modzelewskiego w str GalMoku

czarnej Imprezy WRX - szybko było :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję sobie na Grójeckiej (Hynka) ~20:35 i czekam na zielone a w radiu słyszę:

- Uważajcie k**** jedzie jakiś ^@*&@#! niebieskim subaru i zap***** jak dziki w stronę GalMok Hynka

- Zaraz komuś krzywdę zrobi

to chyba ja byłem, troszkę mi śpieszno bylo. Pozdro dla Ciebie i tirowców, nikomu krzywdy nie zrobiłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam srebrną Imprezę kombi -PIĘKNY WYDECH :!: :!: -plac teatralny przed chwilą.

i niebieskie STI to samo miejsce tylko ciut ciszej było.minutę później.

bugeye ? Jechalem kolo tej godziny w strone miodowej i tak sobie mysle czy to moj wydeszek zostal tak pochwalony :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Olleo ,co się wczoraj wlókł jak emeryt ,lewym pasem po ul.Długiej :mrgreen:

Odpozdrawiam :) Musi nie zauwazylem - szukalem albo zjazdu na gielde samochodowa (mialem jeszcze wtedy wgiety zderzak?), albo zjazdu na wybrzeze (to juz po prostowaniu). Ogolnie urlop, to walesalem sie troche ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnej imprezy kombi, która zabulgotała dla mnie pięknie wczoraj na Grunwaldzkiej w Gdańsku około 22. Byłem taki zamulony po całym dniu pracy że nie zauważyłem że to impreza :oops: . Dopiero po kilku sekundach moja pilotka mnie uświadomiła. W tym momencie odpozdrawiam i obiecuję czujność w przyszłości. O moim zakręceniu świadczy fakt, że zaraz po tej sytuacji wjechałem na czerwonym na tory tramwajowe :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZDR od turbodziadka "kąbi" dla oświnionego srebrnego GT <> pod Best Mallem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...