Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym chlapaniem, to czasem jest niechcacy - CZASEM. Bo na ogol jest z bezmylnosci. Jezdza bezmyslne kretynskie chamy nie myslac o innych. Chlapia, parkuja tak, ze blokuja dwa miejsca. A parkingi u nasz nie amerykanskie, tak? Inne rzeczy tez robia. Sami tez nie jestesmy bez winy.

Ja na przyklad jade dzis rano do pracy, wioze corke. Dojezdzamy do ronda Warynskiego/Trasa Lazienkowska. Stoje grzecznie jakis piaty. I nagle ze wstyde zauwazam przed soba odjezdzajacy na pasie obok tyl czarnego sti. I widzicie, nie zauwazylem, a moze sam nadety jestem? Cham bezmyslny taki? No ludzie! Zaraz mi Wielkopo zabierze samochod. Alem sie wrobil. - Nie karkuluje sie, Wielkopo, bo w trzech miejscach zarysowany. Nie bardzo ale wiesz...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arno..to była prowokacja..sam Wielkopo przyjachał do Wawy..wyśledził twoją poranną trase..zaczaił sie w pożyczonej Subarynce i oooo..może Ci już odebrać ..haaa..sprytne

 

Całą noc czekałem zaczajony i ... opłaciło się. Mam mase zdjęć jak to ja kiwam, macham, gimnastykuje się, a Arno udaje, że nie widzi. W lusterku się przegląda, stacje w radio zmienia, klimą się bawi i ani spojrzy! Ale miał zaparowane szyby, kiepskie usprawiedliwienie, ale zawsze. No dobra, kończe, wracam na skrzyżowanie. Czekam na innych ... Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy i byc moze pasazerow srebrnego Legacy 3.0 H6 na ukrainskich blachach, auto stalo przy drodze a ja je mijalem :P na trasie Rzeszow - Przeworsk w ubiegla srode :D

Tez chce sobie kogos pozdrowic a Subaru w moim rejonie jak na lekarstwo ;)

 

Pozdrawiam nowego Forumowicza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich miłosników tego wspaniałego samochodu jakim jest SUBARU, miłosników innych marek też pozdrwiam i przekazuje znak pokoju. Pozdrufka takze dla niebieskiego STI z którym spotkalismy sie w środę na Prymasa w Wawie i zamrugalismy sobie swiatełkami i oczętami może też (przynajmniej moja kobita na widok STI) :D

Szczególne pozdrowienia dla Golfstroma. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ja dzis Imprezek widzialem w Stolycy?! Wpier pozdrowienia na niebieskiej STi MY'04 na numerach WB #####, ktora spotkalem ok. 13-tej pod Klifem, potem dla niebieskiej WRX MY'04 ze spoilerem STi na numerach PO #####, ktora mialem okazje spotkac na parkingu strzezonym Galerii Mokotow ok. 15-tej. A na zakonczenie pozdrowienia dla rownie niebieskiej Imprezy GT WD #####, ktora smigala ok. 17-tej ul. Sobieskiego w kierunku Wilanowa. Dzis jakis fartowny dzien, bo procz Imprez spotkalem po trasie kilka Forysiow i jednego Outbacka. Czyzby wszystkich ogarnal szal wyprzedazy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe zagłębie Subaru to Szklarska Poręba na przełomie 2004/2005.

Pozdrowienia dla Subaru Impreza na Holenderskich Blachach, Czrnego Forysia z Czech i wszytkich pozotałych których mijałem na tych serpentynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, to ja bylem z zonom i corkom. Co najciekawsze, tuz przy wjezdzie do tej niby Arkadii na rodzie babka minal mnie identyczny czarny kombiak i zniknal w sinej dali. A na przekletym parkingu w Arkadii widzialem jeszcze ze dwa Forestery. Robi sie tego niezwykla masa. Zaraz bedziem machac calemu miastu. Derekcja w trosce o nasze stawy lokciowe i nadgarstki powinna natychmiast zaprtzestac sprzedazy. A urzad celny zakazac musi importu czarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególne pozdrowienia dla Golfstroma. :lol:

 

Dzięki, dzięki :D

I pozdrawiam również

 

No i witam na forum. Po długich namowach.

 

pzdr

 

PS. A napisałbyś coś o "subaru ratowniku" Impreza jak to ratowała Lagaca :wink: :wink:. Jest taki temat:

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101094

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiste tym razem podziekowania dla wszystkich za zyczenia powrotu do zdrowia :) dzisiaj po raz pierwszy dorwalem sie do netu i od razu myk na forum :) w kazdym razie kicam za pomoca kul o nosnosci do 130 kg :lol: w baaardzo dluuuugim hiszpanskim bucie z metalowym obcasem na jakies 20 cm :lol: no coz... chwila przyjemnosci pochodzenia na sniegu i Subaru bede podziwial tylko z balkonu przez najblizsze 2-3 miesiace :(

W kazdym razie lekarz w Zabkowicach Śląskich (samego szpitala nie polecam) zobaczyl na mojej koszulce logo Subaru i rozmowa byla od razu inna :) sam mowil, ze uzytkuje Forestera (niestety mial stluczke) - ale dzieki temu mialem transport do Wroclawia do Szpitala Wojskowego, a nie drutowanie na miejscu :) Pozdrawiam pana doktora :))

a co do Zlotu Subaru - spokojnie Mamusiu :) bede - i bede dbal o to, zeby Finlandia byla nalewana w odpowiednich proporcjach :D

Pozdrawiam wszystkich z Poznania z kanapowego wylegiwania sie :))))

Szymon vel Pumex

P.S. a zdjecia z feralnego miejsca gdzie i Subaryna polegla pod gorke wrzuci Agnieszka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry: a która noga? ja miałem kiedyś prawą w gipsie to jeździłem...uff ale miałem ciężką nogę - dobrze że był to GolfI z silnikiem 1,3 a nie 2.0T :D

Twoja mogłaby okazać się zbyt ciężka, szczególnie w korku :wink:

serdeczne pozdrowienia i jedz dużo nóżek w galarecie :!: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam wlascicieli dwoch SI WRX (niebieskie i srebrne) ktore parkuja na tym samym osiedlu co ja :)) (Warszawa ul. Bartycka)

 

PS. 3 SI na jednym osiedlu to juz lekka przesada :))

 

To ja dla odmiany parkuję na parkingu przy skrzyżowaniu Czerniakowskiej z Bartycką - bardzo niedaleko. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry: a która noga? ja miałem kiedyś prawą w gipsie to jeździłem...uff ale miałem ciężką nogę - dobrze że był to GolfI z silnikiem 1,3 a nie 2.0T :D

Twoja mogłaby okazać się zbyt ciężka, szczególnie w korku :wink:

serdeczne pozdrowienia i jedz dużo nóżek w galarecie :!: :D

 

lewa.... przydalby sie moj stary Legacy z automatem :wink:

 

Pozdrawiam

No i niestety na spotkaniu piwnym w W-wie obecny nie bede :(

Szymon

P.S. specjalne pozdrowienia dla Michala spotkanego na BP w Klodzku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...