Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie w SI :)

W srode rano na skrzyzowaniu Boy'a i Warynskiego mignelam niebieskiej SI GT (rej. WW cośtam).

Niestety facet nie zauwazyl, bo patrzyl ze skupieniem przed siebie, a ze byl w wieku mojego ojca, wiec wybaczam :wink:

 

aaa - jak nie zauwazyl to co innego niz zauwazyl i zignorowal :D :D (chociaz niestety ze 2 razy w przypadku spotkania SI tez mi sie tak trafilo, ze ewidentnie widzial ale zignorowal :-( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roland pompieram... dzis jechałem do kumpla na Miklaszewskiego wieczorkiem... i dgonilem srebrna Impreze w.czart... po zakrecie tak dosyc ładnie pojechalismy... ja mu mrugnołem a on wrzocil kier w prawo i skrecil a ja pojechałem prosto.. nie zauwazyl czy zignorował ?????? :twisted: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[A dzie .....za przeproszeniem......... DZINDOBRY KOCHANY MAMUSI.

Czasami to mam ochote ........ mokrom scierkom bez pysk.

Mamusia

 

No dobra już się przyznaję - cały jestem ubłocony bom padł do nóg mamusinych tylko plusk żem cichy wydał - to Mamusia nie zauwazyła.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj w wawie w Galerii Mokotów wieczorową porą szukając miejsca widziałem :

 

2xImpreze kombi obie na warszwskich rejestracjach stały na najwyższym piętrze

1x Outbacka

1x Forestera

Wszystki całkiem nowe...

 

Spotkanie jakieś było czy co??

 

Pozdrawiam właścicieli :D

 

Sowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choroba, a mnie nie bylo. No.

 

Sluchajta, w poscie Ruskie na wakacjach zdjecie numer 178 jest cos eleganckiego na samochodzie. Moze bysmy tak wspolnie z derekcja opracowali podobny zestaw dla naszych klubowiczow.

Co Panie i Panowie na to?

To ruskie jest troche dlugasne, ale mozna skrocic: np impreza pl i caly narod bedzie wchodzil w poszukiwaniu agencji. Co z kolei napedzi kilentow sipowi tak, ze caly budynek wynajma.

 

a serio, to powinno byc cos krotkiego z pl.

 

wrx / sti/ wariaci/ bumbaru.pl / boxer.pl/ co slina wam przyniesie na klawiature. Forester. Impreza.Outback. Legacy- Pierwsze litery F.I.O.L.

Czyli FIOŁ.PL i tak dalej..... albo: po-secie-i-do-bokserow.pl trawestacja starego hasła PO SECIE I NA TRAKTORY. Krótkie i jakże motywujące.

 

dawajta pomysly, burze mozgow zrobimy na pewno ktos wpadnie na jakis dobry pomysl. zeby to jednak bylo cos oryginalnego,a nie ze jakies xeroboye jestesmy.

Trzeba by te pomysly gromadzic w jednym miejscu.

Mozecie do mnie wysylac, na przyklad, ja to bede gromadzil w wordzie. a potem sie zrobi jeden post ze wszystkimi albo po jakiejs selekcji, jak zdecydujecie. Zeby nie robic smietnika za duzego. Zrobimy glosowanie, albo czynniki w krakowie zdecyduja.

Napiszta co uwazacie. Jak bedzie trzeba podam emailowe konto.

Ukłony w zasadzie.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a serio, to powinno byc cos krotkiego z pl.

 

wrx / sti/ wariaci/ bumbaru.pl / boxer.pl/ co slina wam przyniesie na klawiature. Forester. Impreza.Outback. Legacy- Pierwsze litery F.I.O.L.

Czyli FIOŁ.PL i tak dalej..... albo: po-secie-i-do-bokserow.pl trawestacja starego hasła PO SECIE I NA TRAKTORY. Krótkie i jakże motywujące.

 

 

Jedno krótkie ale treściwe już jest i zowie się klubsubaru.pl i ma swoją stronę http://klubsubaru.pl

 

Nie jest to organizacja SIP-owa ale istnieje, działa i ma się dobrze. :) Zresztą na tym forum jest większość członków klubusubaru.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sub-fan - warszawka się zaczęła umawiać w tym temaciku jeszcze przed nami więc deklaracje części chętnych już są i orientacyjny termin też macie :) (proponuję looknąć kilka stronek wcześniej)

mi 20 pasuje :) ale jeak dobrze pamiętam to na forum jest znacznie więcej krakusów niż się wypowiedziało w sprawie spotkania :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...