Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Fantastycznie poczytać- ile subarynek jeździ po niektórych miastach... Jeżdżę od niedawna, wypatruję od dawna- i na południu prawie nic- zaledwie pojedyńcze sztuki, ale będę bardziej się przykładać- do wypatrywania i pozdrawiania :wink:

pozdr.

 

Z naszym południem nie jest tak źle - kręci się trochę Forysiów i nowych Legaców, tylko Imprezek jak na lekarstwo :roll: Niestety do Krakowa czy też Warszawy to nam daaaaleko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Krebelke i Pumexa, ktorych mialem dzis przyjemnosc, zupelnie przypadkowo spotkac na stacji benzynowej w ... Klodzku :)

Michal, my rowniez pozdrawiamy, z tym ze Szymon ze szpitala we Wroclawiu (niestety) :(

Agnieszka

 

IMG_6837.JPG

Na zdjeciu jeszcze w szpitalu w Zabkowicach - pozdrowienia dla pana doktora (tez jezdzi subaru), ktory zapewnil transport do Wrocka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Krebelke i Pumexa, ktorych mialem dzis przyjemnosc, zupelnie przypadkowo spotkac na stacji benzynowej w ... Klodzku :)

Michal, my rowniez pozdrawiamy, z tym ze Szymon ze szpitala we Wroclawiu (niestety) :(

Agnieszka

 

IMG_6837.JPG

Na zdjeciu jeszcze w szpitalu w Zabkowicach - pozdrowienia dla pana doktora (tez jezdzi subaru), ktory zapewnil transport do Wrocka :)

 

No przeciez zeznawaliscie, ze nie jezdzieliscie na nartach?! Co sie stalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesoo, Pumex i Krebelka, strasznie mi przykro, mam nadzieje ze we wroclawiu dobrze sie zajma garfieldem...

To pewnie dlatego nie jeźdze na nartach ... wrodzony lęk do pojazdów nie kołowych...

 

Pozdrawiam

 

My tez nie jezdzilismy na nartach.

Pozdr.

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem , ale gdybyście nie zamierzali to pewnie nie weszlibyście na tą oblodzona górkę ;)

 

Pozdrowienia

Nie zamierzalismy:)

W Srebrnej Gorze spadl snieg, zrobilo sie pieknie bialo, chcielismy wjechac na forty, zeby popatrzec z gory na okolice. Subarynka podjechala pare metrow, potem zaczela sie zsuwac. Po prostu zero przyczepnosci. Wysiedlismy z samochodu (jechalismy w 5 osob), a Szymonowi jakos udalo sie zjechac z powrotem na dol. Wysiadl z samochodu, bo chcial zobaczyc dlaczego subarynka nie dala rady wzniesieniu, na ktore przeciez po sniegu nieraz podjezdzala bez najmniejszego problemu, wtedy kiedy inne samochody tylko mielily kolami. Reszte napisalam.

Pozdr.,

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumexsiu, ale cheba wyzdrowiejesz na Zlot Plejad? Ma byc ten lysy kelner z "FINLANDII".

 

Mamusia

tzn z pamięcią Mamusi wszystko ok...

 

Kochaniuski, ja se moge zapomniec adresu zamieszkania abo nazwiska panienskiego, ale nie tak milej osoby co mie lala pod dyktando.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wrocka? mam nadzieje, ze nie na 1 maja...

 

pozdrawki cieple

 

Na 1 maja to byl w szpitalu (jezeli mozna to szpitalem w ogole nazwac) w Zabkowicach. W we Wrocku Szymon lezy w szpitalu wojskowym,

podobno calkiem niezly to szpital :)

W jego imieniu dziekuje wszystkim za pozdrowienia:)

Pozdrawiam,

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam nadeta kierowniczke subaru STI 2004 srebrne, ktorym co rany okolo osmej pruje w gore po Belwederskiej, i ktora dzis stanela obok mnie na skrzyzowaniu Jerozlimskich z Marszalkowska. Leb w leb i nadeta, jak to "Warszawka" mniemam nawet nie raczyla spojrzec.

 

Sa takie na tym swiecie co robia cos wyzej niz siedza. I czasem sie zdarza, ze naleza do nich rowniez posiadacze tych samochodow.

 

Oczywiscie jest mozliwe, ze obywatelka nalezy do tych kretynskich kierowniczek, ktore jezdza, tak jak wiekszosc facetow, rowniez bezmyslnie i nic w okol siebie nie zauwaza.

Boje sie jednakowoz, ze nie jest to ten przypadek.

A zdajecie sobie sprawe skad to odciecie sie od plebsu, od innych, ktorzy czegos pacany chca? Z kompleksow sie bierze.

Pisalismy juz o tym. Trzeba im wspolczuc i uczyc te ludnosc. Choc na ogol jest to grupa niewyuczalna. Z zalem informuje.

Mysle, ze duza role maja tu do spelnienia dilerka, ktora powinna informowac, ze jesli nabywca nie bedzie czul jednosci z grupa to zostanie mu auto odebrane i oddane W KONCU wielkopolaninowi. Mam racje Wielkopo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nabywca nie bedzie czul jednosci z grupa to zostanie mu auto odebrane i oddane W KONCU wielkopolaninowi. Mam racje Wielkopo?

 

Brawo! Brawo! Arno na prezydenta, premiera i szefa Gazpromu ! To jest bardzo słuszna idea. Może ta kierowniczka przeczyta tę SZCZERĄ PRAWDĘ i sama zwróci się do SIP'u z taką inicjatywą? A za nią pójdą inni. I nikt w subaraku nie będzie przypadkowy. Ole!

 

Ps: Zajmuje zatem pierwsze, zaszczytne miejsce na liscie.........oczekujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...