Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

jakoś powoli rośnie liczba chętnych na jutrzejsze spotkanie :(

przez jednych Moniqa jest nazywana starszą siostrą, przez starszyznę młodszą forumowiczką dlatego proponuję mianować Ją na negocjatora, którego zadaniem będzie ściągnięcie i namówienie na jutrzejsze RallyCafowanie Mamusi, Administratorni i reszty krakowskich forumowiczów :!: kto jak kto ale siostrzyczka na pewno potrafi przekonać :twisted: liczę na poparcie tego wniosku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... no no no i ALEX ma być i Korton ...... wreszcie świeża krew na spotkaniach w rally 8) .... ja oczywiście będę tylko nie wiem czy przypadkiem się nie spóźnię, ale to dam komuś znać :) ........

 

mk.si

 

P.S. tylko nie siadajcie w kubełkach bo się najprawdopodobniej tam nie pomieścimy :x ....

 

A co z Mamusia :?: :twisted: ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mk.si chyba miał na myśli świeżość krwi jako liczbę postów na forum a nie staż lub świeżość krwi w organizmie :)

 

Oj tam. Przecież wiadomo, że to stowarzyszenie wampirów. Wyssie z Ciebie całą krew i zabarwi ją na niebiesko dorzucając do niej kilka gwiazdek ;-) Ja by, tam uważał ALEX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... ale panowie ALEX i charlie namotaliście z tymi interpretacjami świeżej krwi :lol: , o liczbe postów mi bynajmniej nie chodziło tylko o nowych uczestników spotkań w rally, .... ALEX-a znam od zlotu ale w rally to jeszcze ani razu się on nie zjawił na forumowym spotkanku ani też pod halą targową ...... więc jakby nie było "świeża krew" dziś będzie 8) ..... ale ALEX: jak masz jakieś obawy to nasmaruj ciuchy czosnkiem i weź kołek :D (podobno skutkuje na wampiry :twisted: ) .....

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do głównego wątku :twisted: - Pozdrawiam Maćka Drelichowskiego, który dotarł już swoim Forysiem na tych tam Michelinach Alpinach 4x4 cośtam, cośtam... na Mazury. Nawiedził nas dzisiaj w firmie, a po południu zjedliśmy sobie pyszną kolację. A po kolacji... Maciek wykręcił kilka bączków na parkingu przed knajpą.....

 

Kucze Kiler, jak będę duży :wink: a Maciek wyjdzie z depresji.... znaczy wróci z Holandii, to może kupię od niego tego Forysia :roll:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... spotkanko, niespodziewanie z rally cafe przeniosło się do hali cartingowej 8) ale było bardzo sympatycznie, lista obecności: WRC fan, ALEX z kumplami, charlie i korton ...... ALEX niesamowicie wymiatał na gokartach zresztą sami zobaczcie, aparat nie nadążał za nim 8) ......

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisał mk.si było very simpatico:) co prawda nie wszyscy dopisali ale za to ALEX nadrobił swoimi (sympatycznymi z resztą :wink: )znajomymi

następne spotkanie pewnie w przyszłym roku 8)

 

prosze o łagodny wymiar kary..nie dam rady sie zjawić...zatonełam w papierwach tak że ledwo odnalazłam klawiature..

następnym razem za to będe ...pierwsza

qrde a my tak liczylismy ze Hansa poznamy :P

 

pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam Rychwalskiego Grzesia vel Rysia z klubsubaru.pl, którego kombiwara GT widziałem na Królewska, tuż przy Krakowskim P. siakoś w poniedziałek popołudniem późnym.

 

A czy to moze taki prawie fioletowy - niebieski GT? Jesli tak, to ja tez pozdrawiam, w poniedzialek po poludniu uciekl mi taki na Sobieskiego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam Mamusie którą widziałam dziś rano ale baaardzo za nią tęsknie, Panią Krysie-sąsiadke która dziś rano nieobacznie wyszła mi na droge i niemal nie skomponowała sie z moją furą oraz powoziciela STi który dostarczał mi przyjemnych efektów dźwiękowych podczas stania w porannym korku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele dodać nie mogę bo już wszystko powiedziane o wczorajszym, tylko brakowało szczególnie paru osób, szkoda że nie było wszystkich tak chętnych kiedyś na gokarty bo by się mogli wyszaleć :twisted: ale nic straconego - jak się cieplej zrobi to można się wybrać w większym składzie (wczorajszy faktycznie skromny był jak na Kraków)

 

Moniczqo - następnym razem pierwsza i z Hansem obowiązkowo :!: też chcę Mamusę pozdrowić bo niestety dziś po południu na prądnickiej nie zdążyłem :(

 

P.S. czemu w Rally robią już remont/zmianę wystroju :?: dobrze że tylko parter :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...