Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Mamusi którą dziś widziałem na alejach przed 11...machałem intensywnie z autobusu,lecz niestety Mamusia mnie nie widziała.... :roll:

 

Dzienki za zamach na mausie. Rowniez serdecznie pozdrawiam.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich z Poznania z kanapowego wylegiwania sie :))))

Przede wszystkim szybkiego powrotu za kolko zycze!

A moze korzystajac z okazji, ze wylegujesz sie na kanapie w Poznaniu, to jak juz staniesz o wlasnych silach to jakies spotkanko by sie udalo zorganizowac w celu dalszej integracji poznanskich uzytkownikow (samochodowe badz barowe, albo tez najpierw jedno, potem drugie).

Ostatnio wielkopolanie wykazuja zwiekszona aktywnosc na forum.

Mysle, ze uzbieraloby sie nas troche wiecej niz ostatnio :)

Bary, Wielkopolanin, IntakWrx, GTA3, Maruda, Ty z Krebelka, ja 8) (przepraszam jesli kogos pominalem).

Wielkopolanie/Poznaniacy dajcie znac co o tym sadzicie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z checia bym sie spotkal... ale gips mam jeszcze przez 2 miechy :(( a pozniej rehabilitacja. Zreszta za tydzien bede jechal juz do W-wy...

Ale w jakis wiosenny weekend na pewno przyjade - wiec wtedy z checia sie na takie spotkanie pisze :)

Pozdrawiam

Szymon vel Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z checia bym sie spotkal... ale gips mam jeszcze przez 2 miechy :(( a pozniej rehabilitacja. Zreszta za tydzien bede jechal juz do W-wy...

Tego sie obawialem :(:(:( .

Chociaz mialem nadzieje, ze moze Krebelka wystapilaby w roli kierownika.

 

Ale w jakis wiosenny weekend na pewno przyjade - wiec wtedy z checia sie na takie spotkanie pisze :)

Trzymam Cie za slowo :wink: . I pamietaj, ze wiosna tuz tuz :wink: .

 

 

No ale i tak licze na odzew poznaniakow. Fajnie by bylo jakby cos sie u nas ruszylo.

 

 

EDIT: No i pozdrowienia dla kierowcy zlotego Forestera, ktorego ostatnio przylapalem w okolicach mojego osiedla (Miedzyborska, Szadecka i okolice za pasazem "222")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja pozdrowię kierownika czarnego Foresia podróżujące wczoraj wieczorem po trasie AK i Bitwy Warszawskiej. Jeżeli kierownik czyta forum to proponuję następnym razem zapalić światła mijania :) a nie pozycyjne bo tym co proponuje włączyć mogłem nie być ja tylko jakiś niebieski smutas. :):twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziekowawszy bardzo :)

i po prosbie od razu.... konowaly nie pozwalaja pic, a budzet nasz bidny, wiec jak pic przestane, to na sluzbe zdrowia moze nie starczyc na ten przyklad... To ja sobie tak umyslilem, ze jak Mamusia wypije moja porcje przez czas zagipsowania, to sie prawidlowy bilans zachowa :))

A moze by tak od razu wodke "Gipsowke" wprowadzic... :wink:

Pozdrowiwszy serdecznie

Szymonides vel Pumexus Gipsus Lewus Nogus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumexsiu kochany, Mamusia se tak norme zawyzyla, ze jakby te Twojo jeszcze miala wyrabiac to ....dupa, W zwiozku z tem Twojo prosbe traktuje powaznie i spuszczam sie w tem zglendzie na somsiadke co ostatnio o suchem ryju bidula chodzi mie przed oknami. Czyli .....SIE ZROBI, ty sie ta spokojniusko zrastaj.

 

Mamsia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja pozdrowie kierowce czarnego w każdym razie bardzo brudnego :wink: GT kombi na starych czarnych tablicach WZK... któremu dziś mrugnąłem na Puławskiej w stronę piaseczna :D

i panią w granatowym legacy 4CAM z którą sobie z tego piaseczna wracałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff przeczytałem całe te 17-cie stron. Ale na szczęście nie znalazłem siebie, jako tego co nie odpowiedział... no mogło się człowiekowi przydarzyć nie? Ale ufff, nie było. :)

 

Za to chyba wiem z kim już jechałem z (jak się wyjaśniło)Radomia do prawie samej Warszawy w niedzielę po Sylwku.

Skiba?? To byłeś Ty??

:)

 

Jeśli tak, to pozdrawiam raz jeszcze.

Jak zobaczycie mojego, lekko pokiereszowanego kombi Legacy old model z relingami w alu-kolorze, to Ja. Już na zaś, pozdrawiam wszystkich...

 

Kurde już 20-ta spadam na spotkanie w Arkadii,

Adimas.

 

P.S. Pozwoliłem sobie przypomnieć na GG o spotkaniu tym z Wa-wy, którzy w tym temacie zgłosili swoją chęć poznania z forumowiczami.

Mam nadzieję, że zdążą... w każdym razie trzymam kciuki. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w Bartoszycach na dalekiej północy, czekam na parkingu a tu nagle podjeżdza piękna niebiesciutka Imprezka GT :shock: na tamtejszej rejestracji NBA *****, kierowca gdzieś uciekł ale pasażer podszedł i przygląda sie mojej Imprezce (tyż niebieska) więc wysiadłem i ucieliśmy miłą pogawędkę i tak niechcący wyszedł I Nieoficjalny Zlot Subaru Impreza w Bartoszycach. Pozdrowienia dla kierowcy i pasażera.

 

PS. Najśmieszniejsze że gdy moja kobita wróciła na parking to tak z niczego otwiera drzwi do tego GT i wsiada jak do swojego :D . W sumie jej się nie dziwie w końcu ja mam tylko GL (i takie są własnie kobiety), hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy Imprezy nr rej. CB xxxxx, z którą przejechałem wczoraj przez cały prawie Torun ok. 5 pm. od wjazdu z Poznania aż do Rubinkowa, gdzie zniknął. Co prawda nie odpowiadał na moje zaczepki kierunkowskazowe, ale co tam...

 

BTW. W trakcie całego wyjazdu weekendowego do Wielkopolski ani na trasie, ani w Poznaniu nie spotkałem żadnego subaru (oprócz tego w Toruniu).

Łe! Tej wiara! Co jest tam, tej w Poznaniu??

Bimbami w weekendy jeździcie, czy co?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...