Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na forum obecni są:

- właściciel/użytkownik niebieskiego GT (BI XXXXX), który notorycznie zgania mnie z lewego pasa Trasy Siekierkowskiej podążajac w kierunku Ursynowa między 18:00 a 19:00 :D

- właściciel/użytkownik WRX'a (WF 5XXXX) w jedynie słusznym kolorze lecz z "niejedynie słuszną dobudówką powiększajacą przestrzeń bagażową" zaopatrzonym ponadto w czarną trumienkę na dachu. Podpowiedź -> Krasnowolska :wink:

 

Jezeli tak to ich pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos spotkal jutro moja imprezke w W-wie to otrabcie nowozencow. Ja niestety nie bede na slubie, a autkiem bedzie kierowala moja znajoma. Kosciol znajduje sie gdzies na Zoliborzu, a start planowany jest na ok. 17-ta. Trabcie zatem i migajcie jak ich gdzies namierzycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam raz jeszcze (jeśli jest na forum) kierownika czarnego Forysia o nr.KRxxxx mijanego wczoraj na nowym odcinku autostrady Gliwice-Katowice z którym wymieniliśmy wzajemne gesty zachwytu kończynami górnymi na temat naszych aut..po czym Pan zawarczał rurą wydechową, zamrygotał oczętami awaryjnymi..i pojeeeeeeeechał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos spotkal jutro moja imprezke w W-wie to otrabcie nowozencow. Ja niestety nie bede na slubie, a autkiem bedzie kierowala moja znajoma. Kosciol znajduje sie gdzies na Zoliborzu, a start planowany jest na ok. 17-ta. Trabcie zatem i migajcie jak ich gdzies namierzycie.

 

Osoba powazaca Twoim subaru jeszcze nie moze sie otrzasnac z euforii, ktorej doznala. Lepsze niz noc poslubna;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela zielono-srebrnego Legacy kombi parkującego dzisiaj koło godziny 9 pod urzedem gminy Wola :P

Pozdrawiam także kierowcę pięknej niebieskiej SI STI nr WD*****, obok którego przez jakis czas poruszałem się dzisiaj koło 15 po ulicach Woli. :P

Te spotkania od razu podniosły mnie na duchu bo już dawno żadnej Subaryny nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniu, Przed druga wojna swiatowa w USA i GB zwaną IIWW a w rosji wielikaja otwieczestwiennaja wajna czyli przed 39 rokiem, ubieglego wieku, dla mie to nie jest zamierzchla przeszlosc, ale dla Ciebie to jak dla mnie powstanie listopadowe mniej wiecej, to przed toł wojnoł mówiło sieł w Polsce nie SZEWROLET a SZEWROLETA. jechałem Szewroletą.

Pytanie skąd taka odmiana.

Może stąd, że amerykańce, podli ludzie, faszyzujacy korporacjonisci o nastawieniu hipokrytyczno pseudopolitycznie poprawnym, mówią o swoich samochodach i statkach, jachtach - ONA. TA SAMOCHODA. TA STATEK.

Zreszta przypominam: Kopernik była kobietą.

 

Co gorsza mylące jest to, że Forda odmienia się jechałem Fordem, a nie Fordą. Oldsmobilem. Studebackerem.

No to skad ta różnica, skoro obie nazwy pochodzą od nazwisk swoich producentów - Ford wiadomo. A Chevrolet od Louisa Chevroleta ( I TU SIE WSZYSTKO WYJASNIŁO - od Luisa SZEWROLETA - sam żem napisał).

Musim zapytać profesora Miodka.

A może by sprawdzić jakiego rodzaju po koreańsku jest Daewoo czy jak sie nazywała przed ta marka Szewroletą w Polsce?

 

A co do pozdrowien, to za mna stala dzis jakas miła parka w legasiaku nieco strasiejszym. na skrzyzowaniu waryńskiego z armii ludowej ( prosze zwrócic swą szlachetna uwage na to, że obie nazwy kwalifikują sie do całkowitej anty ubecko komunistycznej lustracji) i ja im nie pomachałem, bo sie niue zorientowałem. Dokladnie o 4:25. Dobrze, ze miałem kałacha, to sie sam rozwaliłem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam Paniom Księgową zSIPu, podrózującą w dniu 10.02.2005 na trasie Karmelicka przez Dolnych Młynów do Alei, czarnym Imprezem GX. Serdeczne dzięki za odgibnięcie......wróciła mie wiara w Księgowe.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa dziękuje dziękuje :roll: To byłem ja :wink:

 

.... a to Niuńkowa czarna impreza po kraku jeździ to miło 8) ..... to chyba widziałem jakis czas temu jak jechała przy chłopskim jedle .... ale to było dawno temu :) ..... natomiast dziś pod samiutkim moim domem zaparkował śliczny czarny GX na felach marki AEZ (zrobiłem fotke z okna, sorki taki zboczenie :P ), pozdrowienia dla kierownika/czki :) ......

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...