Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pozdrawiam kierowce ciemnego Subaru Legacy, ktory fajnie zabuczal wydechem wczoraj ok. 22 na parkingu

(dolny poziom) pod Auchan na Modlinskiej :)

Pozdrawiam rozniez kierowce zielonkawo-szarego Outbacka WY XXXXX zaparkowanego przy Al. Szucha pod kioskiem Ruchu.

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho, ho nazbierało się tego przez ostatnie dwa dni. Coby porządek panował będzie chronologicznie.

Pozdrowienia dla:

:arrow: niebieskiego WRX-a spotkanego wczoraj koło 12 na przy dworcu zachodnim, zamruglaiśmy sobie awaryjkami i miło było :P

:arrow: dobry humor mam dzisiaj to i pozdrawiam rodzinną wycieczkę, która się przemieszczała dzisiaj przez Raszyn bordowym WRX-em, co prawda na pozdrowienia zareagowali dziwnie, albo jak tak z kolegą wyglądałem 8)

:arrow: serdeczne pozdrowienia dla bardzo miłego właścicela złotego Legaca, bardzo miło nam się gawędziło :P

:arrow: pozdrowienia dla pasażerów z niebieskiego WRX-a kombi, z którym się mineliśmy przed Jankami, a dla nich to będzie za Jankami, bo jechali naprzeciwlegle :P

:arrow: i jeszcze jednego widziałem niebieskiego WRX-a także na al. Krakowskiej ale daleko był to pozdrowic nie było jak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałem pozdrowić dwie bardzo miłe i urocze asystentki Ojca Dyrektora, z którymi miałem wczoraj przyjemność odbyć interesującą rozmowę w salonie :)

 

po lewej Pani Katarzyna (odpowiedzialna za studentów pracujących w SIP), po prawej Pani Joanna (odpowiedzialna za organizację majowego Zlotu), aż chce się pracować w SIPie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś Ty taki dociekliwy :?: idę o zakład, że masz jeszcze ciekawsze foteczki Flipperku niż ja :twisted: skąd mam :?: nazwałbym to "poleceniem odgórnym" :lol: a zgoda na publikację była ale nie wszystkich :twisted: a część masz w wątku Salony Subaru, żeby zaspokoić Twoja ciekawość :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś Ty taki dociekliwy :?: idę o zakład, że masz jeszcze ciekawsze foteczki Flipperku niż ja :twisted:

 

Nie powiem, ze nie ale to nie powod zebys sie nie dzielil :P

 

skąd mam :?: nazwałbym to "poleceniem odgórnym" :lol: a zgoda na publikację była ale nie wszystkich :twisted:

 

jak to nie wszystkich ? dlaczego ? kto decydowal ? jaka to demokracja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee tam byla :P jest 1:1 .... gramy dalej :wink:

 

Tak wracajac do tematu - pozdrawiam zarowno Pania Kasie jak i Pania Asie 8) (pewnie juz maja dosyc moich "pozdrowien", ale co tam - wypada tutaj pozdrowic :twisted: :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika Forysia 2.0 XT na krakowskich numerach, który parkował wczoraj na parkingu przed nowym wyciągiem w Małym Cichym. I również kierownika czerwonej Justyny, którą to widziałem tamże kilkakrotnie w ciągu ostatniego tygodnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... a ja pozdrawiam srebrnego forysia co pare aut przedemna stal w korku w myslenicach w sobote w strone zakopanego ( moze to ten co byl w malym Cichym i go Fido widzial 8) ) ..... pozdrawiam jeszcze i tu niespodzianka ....... fieste srebrną z naklejką klubsubaru.pl, która stała na parkingu w białce t. przed mega stacją narciarską :wink: pt. Kotelnica Białczańska ....... jam też znarciarzony w dodatku naznaczony subaru (wpinka subaru w kurtce i na czarnych fischerach na dziobach białe napisy subaru :twisted: bynajmniej nie robione markerem 8) ) także trudności z rozpoznaniem mnie nie powinno być problemu :lol: .....

 

pozdr. mk.si i do zobaczenia na stoku :D ....

 

P.S. Fido_ : jak jest w tym malym cichym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialbym siebie samego pozdrowic bo mi smutno :cry: nikt mnie nie kocha niech mnie ktos przytuli :cry: gdzie jest moje subaru ?? ukradli moje subaru !!!! no tak ja niemam subaru :cry: Pozdro dla wszystkich z forum i dla matki forumowej mam wierszyk :wink:

Chociaz piorun trzasnie,

chociaz diabel wrzasnie,

pamietaj o tym,

ze nasze pisanie niegdy niezgasnie !! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...