Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj był warszawski odjazd haszóstkowy w wersji BH.

A ja - niesubarowo - najpierw jechałem 855 T5, potem TT :D

Najpierw taki piękny granat - i załączam foto - drugiego nie zdążyłem, na WPI, zielony, złote fele 17 chyba

Screenshot_20210429_020803.jpg

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancerferd I I Wszyscy i dookoła ! Pierwsze pozdrowienia w mojej karierze subarowicza. Troszkę pośrednio, ale się wzruszyłem. Tak, to ja, stary zgred. Wg. mojej córy, Wasze zachowanie potwierdza mój punkt widzenia. Nie jesteśmy do końca normalni, ale tylko w miłości do dobrych, pancernych, niezawodnych.... Mam C, ojciec miał uprawnienia na wszystko co ma silnik. Jeszcze z wojska. Mam skończone 65 lat. Psychotechnika (mam samochód służbowy) robiona 1,5 roku temu wykazała, że nie mam się czego wstydzić. Spytajcie córy, jak jej się ze mną jeździ. Od Grecji, przez Portugalię, Holandię ma przejechaną całą Europę. Jednak na prawdę, pomaga, jak dziecko jeździ od "małego" i obserwuje drogę. Pozdrawiam serdecznie całą ekipę i oby takich spotkań było więcej !

  • Super! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2021 o 12:17, Hardcor napisał:

Pozdrowienia dla kierowcy Forda :) , Spółdzielczości pracy x Andersa

IMG_20210422_115249.jpg

Nie czytając pozdrowień, patrzę na tę fotę, patrzę, patrzę i myślę: gdzie tu tu ten Subar, no gdzie?! :biglol:

Edytowane przez niezrównowaŻona
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, niezrównowaŻona napisał:

Nie czytając pozdrowień, patrzę na tę fotę, patrzę, patrzę i myślę: gdzie tu tu ten Subar, no gdzie?! :biglol:

"i ja wtedy siedziałem trzy stoliki dalej..." :biglol:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczek i/lub kierowników Imprezy na świdnickich blachach i Forka e-BOXER na blachach wrocławskich, na których natknąłem się dzisiaj w miejscowości Zagórze Śląskie.

 

 

s1.jpg

 

s2.jpg

Edytowane przez wilej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...