Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pierwsze pozdrowienia, może spóźnione, ale nie miałem świadomości, raz , że Subaracy się pozdrawiają na drodze a dwa, że nawet jest osobny temat na forum dotyczący tegoż :) Jestem też kierowcą kampera i temat znany, kamperowicze też się pozdrawiają ,ale, że Subaracy się pozdrawiają, nie wiedziałem, więc też fajnie i miło ! :yahoo:

Zatem pozdrawiam kierownika Forestera SH, z którym mijałem się w Kiekrzu pod Poznaniem, który do mnie machał i któremu odmachałem oczywiście, było to jakoś miesiąc temu, w lutym chyba  :dance:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam panią w białym forku SH, którą mijam ostatnio codziennie między Chełmem a Olszanicą w Krakowie. 
Nie wiedziałem, że da się prowadzić samochód trzymając głowę pomiędzy kierownicą a szybą... :upside-down-face_1f643-small:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dammmian napisał:

A to nie przypadkiem Japan Racing JR3?

Tych chińskich podrób Raysów TE37 jest tyle że już nie wiadomo, ostatnio widziałem nowy komplet 17" za 1300zł. Zastanawiam się z jakiego szajsmetalu pokrytego gównolitem są zrobione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, skwaro napisał:

Tych chińskich podrób Raysów TE37 jest tyle że już nie wiadomo, ostatnio widziałem nowy komplet 17" za 1300zł. Zastanawiam się z jakiego szajsmetalu pokrytego gównolitem są zrobione...

Hah, tego nie wiem. Jedynie jakoś mi wygląd tak się skojarzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...