Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, KotMorderca napisał:

Pozdrowienia dla posiadacza srebrnego lanosa spotkanego pod Politechniką Śląską. 

Nie mam pojęcia jak do tego doszło, że w sobotę na parkingu pracowniczym pod AEI spotkały się dwie imprezy STI :biglol:

09e766db-17c3-4cad-89fe-568199fb14f0.thumb.jpg.8e004470b72b0dd5c83be0cd14b0b31b.jpg

 

Szkoda, że z STI tylko znaczek ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regularnie widuje, dzisiaj po raz kolejny. Pozdro! 

 

Screenshot_20210510_221548.jpg

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z Warszawy. Mam bardzo miłą koleżankę z Rzeszowa, znamy się ponad 20 lat, ale Subaryną nie jeździ. Skomplikowane. Żona brata najbliższego kumpla z mojego liceum. Niestety, czegoś nie dochował. Stary ratownik WOPR chyba za wcześnie wlazł do wody Serducho powiedziało stop. Stało się w Zatoce Biskajskiej a więc daleko. Już nawet po nocy pamiętam, jak się z Francuzami wali o akt zgonu z Warszawy. Moja żona bardzo ją lubi. Ona prawniczka, walki o akt zgonu... Z Francuzami to przechlapane. Przepraszam, tak tylko mi się wspomniało.

Cytat

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2021 o 02:49, mz56 napisał:

Pancerferd I I Wszyscy i dookoła ! Pierwsze pozdrowienia w mojej karierze subarowicza. Troszkę pośrednio, ale się wzruszyłem. Tak, to ja, stary zgred. Wg. mojej córy, Wasze zachowanie potwierdza mój punkt widzenia. Nie jesteśmy do końca normalni, ale tylko w miłości do dobrych, pancernych, niezawodnych.... Mam C, ojciec miał uprawnienia na wszystko co ma silnik. Jeszcze z wojska. Mam skończone 65 lat. Psychotechnika (mam samochód służbowy) robiona 1,5 roku temu wykazała, że nie mam się czego wstydzić. Spytajcie córy, jak jej się ze mną jeździ. Od Grecji, przez Portugalię, Holandię ma przejechaną całą Europę. Jednak na prawdę, pomaga, jak dziecko jeździ od "małego" i obserwuje drogę. Pozdrawiam serdecznie całą ekipę i oby takich spotkań było więcej !

Serdecznie pozdrawiamy! Córa widać jak Tata też pozytywnie porąbana (@absinth  tak to o Tobie :D). Mam nadzieję, że się z Wami zobaczymy. A Tobie @mz56 gwarantuję, że zabieramy nasze młode, gdzie tylko się da po błocie i po asfalcie :)

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam rodzinkę, która wracała świeżym nabytkiem  i na temat OBK III  też co nie co wie.
Spotkani  na drodze wczoraj  przed MOP Markuszów na S17 w stronę Wawy, a na MOP-ie chwilę pogadaliśmy

IMG_20210515_202212.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...