Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kirownika/czkę forka z kurnikiem na masce i świniaczem na lusterku (przemieszczającego się w stronę Poznania) mijanego na krajowej 11 między Ujściem a Chodzieżą (żona mi zwróciła uwagę :facepalm:) w dniu 06.04...

 

 

Andremil

Edytowane przez Andremil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela/właścicielkę Legacy I widzianą z daleka na skrzyżowaniu ulic Witomińskiej i Kieleckiej w Gdyni około 9:20, a także chwilę później - kierującego zielonym Outbackiem II (blachy GWE) na ul. Morskiej na wysokości dworca Gdynia Główna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sin napisał:

jak się już przegryzie przez kompozycję foty, krzywy zegar blitza, zielony tramwaj to da się zauważyć 555 ;)


Na ten przykład, tu coś bardziej oczywistego: 

911C20BC-4B2D-4986-802B-03841FDC23B8.thumb.jpeg.92f6d1f6f256e3e357a0a9cba55f1f61.jpeg
 

Nie próbowałem pozdrawiać ;) 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sin napisał:

jak się już przegryzie przez kompozycję foty, krzywy zegar blitza, zielony tramwaj to da się zauważyć 555 ;)

Bo zdążyłem w ostatniej chwili, już ruszał, a zanim wyciągnąłem telefon z uchwytu... Strzał jak, nie przymierzając, z biodra ;)  Cud, że cokolwiek widać.

A zegary są prosto, wbrew pozorom :P

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalne pozdrowienia dla właściciela/właścicielki ciemnego, starszego Gacka na terenowym setupie, który zajął jedyne, doskonałe, strategiczne miejsce parkingowe tuż przed wejściem do MZ na Miodowej. Na aucie duży napis PRZESTAŃCIE DZWONIĆ ZACZNIJCIE LECZYĆ (lub b. podobny). Czteroosobową stałą wartę przy aucie wystawił warszawski garnizon policji, okresowo wartę wzmacnia radiowóz.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...