Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

@coocer pozdrawiam z dzisiaj u Andrzeja, kolegę podrzucałem passat jego do naprawy jest, sorry że nie zatrzymałem się dłużej ale cholernie mi się spieszyło nie poznałem Cie od razu na skuterku
Pffff skuterku... Mowisz o moim Harleyu hahahaha. No widzisz nie dotarłem na spota to przynajmniej u Andrzeja się spotkaliśmy :)

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, coocer napisał:

Pffff skuterku... Mowisz o moim Harleyu hahahaha. No widzisz nie dotarłem na spota to przynajmniej u Andrzeja się spotkaliśmy :)

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 

Ja też właśnie nie miałem jak dotrzeć, kurde szkoda że czasu nie było pogadać dzisiaj, a co kombinujesz u Andrzeja? Co zepsułeś?:P

 

A no i oczywiście przepraszam za określenie MOTORU skuterkiem:dance:

Edytowane przez aplam13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie nie miałem jak dotrzeć, kurde szkoda że czasu nie było pogadać dzisiaj, a co kombinujesz u Andrzeja? Co zepsułeś?
A widzisz, taki wariat że mnie że robię różne rzeczy w samochodzie który chce sprzedać :). Były belki pomocnicze przód do wymiany i wydech posypany. No przecież nie sprzedam jak o czymś wiem.... Wolę zrobić. Jeszcze jak mi blacharz zrobi srebrnego to czarny pójdzie na wycenę żeby było jasne co trzeba zrobić

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, coocer napisał:

A widzisz, taki wariat że mnie że robię różne rzeczy w samochodzie który chce sprzedać :). Były belki pomocnicze przód do wymiany i wydech posypany. No przecież nie sprzedam jak o czymś wiem.... Wolę zrobić. Jeszcze jak mi blacharz zrobi srebrnego to czarny pójdzie na wycenę żeby było jasne co trzeba zrobić

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 

O kurde, szacun za takie podejście, tak samo myślę i ja, przynajmniej spi się spokojnie później:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Orear napisał:

A mówią, że aut na sprzedaż nikt nie naprawia. Bardzo ładne podejście Panowie! 

I Pani. Ja też naprawiam OBK zanim go w ogóle wystawię ;)

 

O ile w ogóle, bardzo dobrze mi się nim jeździ, Forek jest zupełnie inny :rolleyes:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla oświniaczonego na czerwono STI new age w Słopsku, jadącego do Summer Fun, czyli do glinianek. Ja wracałem na rowerze. Tam dopiero widać inflację, 2 lata wstecz gratis, ale syf, śmiecie niezbierane itp. Rok temu wejście 5 zł, kosze na śmiecie, bar. W tym roku 20 zyli:o. W zamian dostawili kilka dmuchańców - dodatkowo płatnych:twisted:

summer.jpg

Edytowane przez gourmet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...