Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam niebieskiego oświniaczonego STi GR który stał dzisiaj pod Krokusem w Krakowie koło 15, chciałem zaparkować obok, ale pozajmowane, zaparkowałem "przed".

 

ps. Starajmy się zmieścić w liniach, nie bądźmy jak kierowcy audi:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wanny z BM Zieleniec.

 

IMG-20200829-WA0003.jpg

 

Antypozdroeienia dla niebieskiego WRX DJE**** za "wyprzedzanie" na DW389 dziś o 16 tej. Nie popisałeś się.

Edytowane przez BazaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2020 o 10:14, Topek napisał:

Rowniez pozdrawiam, bylo widac tylko szybko sie minelismy :)

Jechałem zgodnie z ograniczeniem, Ty raczej też (nie wyglądało na to, żeby auto "mknęło" jakoś piracko ;) ), ale wiadomo, w przeciwnych kierunkach no i wyszło sumarycznie koło setki, i tak nieźle, że się zobaczyliśmy... :) 

Mały off-top odnośnie refleksu: ostatnio jechałem rowerkiem przez park, na liczniku około 25 km/h. Po drodze prawie same kasztanowce. Nagle - jak w zwolnionym tempie - widzę spadającego, mocno dorodnego kasztana w tym kłującym "pokrowcu", jak leci z drzewa i... odbija się od asfaltu idealnie na wysokość mojej twarzy! :blink: Nawet nie wiedziałem, że umiem tak szybko robić uniki głową :biglol: Normalnie to były ułamki sekund, ale musiało to fajnie wyglądać z punktu widzenia przechodniów, jakbym grał w grę komputerową. A co w tym jeszcze zabawnego? Że przez bardzo krótką chwilę zastanawiałem się, kiedy się pojawi bonus - wszak w grach za takie uniki zawsze jakiś bonus był... :P Wiem, za dużo w młodości siedziałem przy 8-bitowcach, a i do dziś od czasu do czasu lubię te stare gierki odpalić.

  • Dzięki! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...