Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, elmot napisał:

@aplam13 żona pozdrawia :) Była koncentracja na zakręcie i nie odmachała 

A dziękuję i również pozdrawiam:thumbup:

p.s. dojechałem pod dom, zgasiłem auto i poszedłem porobić pare rzeczy, chce odpalić a tu akumulator padł, szukam gdzie można coś sensownego wziąć:krecka_dostal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, aplam13 napisał:

A dziękuję i również pozdrawiam:thumbup:

p.s. dojechałem pod dom, zgasiłem auto i poszedłem porobić pare rzeczy, chce odpalić a tu akumulator padł, szukam gdzie można coś sensownego wziąć:krecka_dostal:

W sensie chcesz podładować, czy nowy aku zakupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, elmot napisał:

W sensie chcesz podładować, czy nowy aku zakupić?

Nowy jutro muszę, najprawdopodobniej zwarcie celi, 5 lat to i tak nawet wytrzymał, gęstość praktycznie na zero w 4 celach i spadek napięcia przy rozruchu prawie do zera, nawet światłą nie odpalą:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, elmot napisał:

W sensie chcesz podładować, czy nowy aku zakupić?

Nowy jutro muszę, najprawdopodobniej zwarcie celi, 5 lat to i tak nawet wytrzymał, gęstość praktycznie na zero w 4 celach i spadek napięcia przy rozruchu prawie do zera, nawet światłą nie odpalą:oops:

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, halvaekiu napisał:

Pozdrowienia dla oświniaczonego STI w jedynym słusznym kolorze widzianego przed chwilą w drodze na Leśnicę. ;) Niestety nie zdążyłem zrobić zdjęcia.

 

STI to będzie jak dorośnie, na razie jeszcze jest WRX :biglol: Dziękuję bardzo i odpozdrawiam! Dobrze zauważyłem, że jechałeś Levorgiem?

Edytowane przez gomis
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX? Jechałem dwa auta za Tobą jako pasażer Astry kolegi, więc nie miałem zbyt dobrej widoczności. Cały dzień spędzony na rowerach, więc czuję się usprawiedliwiony. :D

 

Nie ukrywam, że czekam, aż i mnie ktoś ustrzeli na trasie. OBK już mam oświniaczone od miesiąca jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Elvisiak napisał:

Pozdrowienia dla @Żeton z dzisiaj z Mostu Poniatowskiego w Warszawie :)
Byłem incognito w nie-subaru. Machałem, ale moja narzeczona wyprowadziła mnie z błędu mówiąc "Nie pozna Cię, przecież nie jedziemy Subaru" :D

Hehe, pozdrówki dla Was i sorki za brak reakcji, ale nie widziałem skąd ;) narzeczona miała rację ! :-P

 

Byłem na chwilę na tym całym spocie na narodowym, lecz kacyk mnie męczył, tzn stan pokacowy :-) i w sumie dłużej jechałem w 2 strony niż na miejscu pogadałem :) poza tym bez spoilera to wiesz jak jest :-D 

 

ps. Jakim autem jechaliście ?

Edytowane przez Żeton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Żeton napisał:

Hehe, pozdrówki dla Was i sorki za brak reakcji, ale nie widziałem skąd ;) narzeczona miała rację ! :-P

 

Byłem na chwilę na tym całym spocie na narodowym, lecz kacyk mnie męczył, tzn stan pokacowy :-) i w sumie dłużej jechałem w 2 strony niż na miejscu pogadałem :) poza tym bez spoilera to wiesz jak jest :-D 

 

ps. Jakim autem jechaliście ?

Ciemnoszary DS7 Crossback, totalnie niejapońskie auto :D
Tak czułem, że kierowałeś się na spota i mimo to, na żywo zadziornie wygląda bez spojlera Twoja Coupeta :evil2:

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Żeromskiego Passat Alltrack biały ze świnką na klapie, rej. GD... . Zajeżdżał mi drogę, nie dając się wyprzedzić. Bardzo niejasne i nieładne zachowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Fala napisał:

rej. GD... . Zajeżdżał mi drogę, nie dając się wyprzedzić. Bardzo niejasne i nieładne zachowanie. 

Przepraszam za ziomka buraka :bowdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fala napisał:

Wczoraj na Żeromskiego Passat Alltrack biały ze świnką na klapie, rej. GD... . Zajeżdżał mi drogę, nie dając się wyprzedzić. Bardzo niejasne i nieładne zachowanie. 

Może po prostu za wszelką cenę chciał pokazać naklejkę i czekał na jakieś mrugnięcie albo pomachanie...:upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciek Niemy napisał:

Może po prostu za wszelką cenę chciał pokazać naklejkę i czekał na jakieś mrugnięcie albo pomachanie...:upside-down-face_1f643-small:

 

Byłem tego przewietrzyć - czyli całkowite świnkowe incognito :D

 

obraz.thumb.png.7ef44c4aa95469d283c8ebfa1baef01f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla kierowniczki (blondynka) srebrnej Legacy IV kombi ze świnką na lewym lusterku na blachach chyba WA (?) w... Katowicach. :) Skręcała z Chorzowskiej w Sokolską, jakoś ok. 18 to było - byłem na pasie obok w czarnej MX-5. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.07.20r Pozdrowienia dla widocznych na foto:

- lanos widziany na A4 ,kierunek Wrocław

- oświniaczona Impreza.

 

Stała Impreza Blob , srebrna ,kombi ,całkiem ładna , na parkingu w jednostce Elektro-Technicznej ,na Granicznej bodajże - ktoś sie przyznaje?

pz1.jpg

pz2.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...