Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Aga napisał:

Subaru w warsztacie, belkę wymieniam :P

 

Lepiej ASX niż SKM :OO:

Zresztą, kris mnie nie mógł dogonić jak go wyprzedziłam :mrgreen:

Jechałem służbowo na obiekt, nie spieszyło mi się :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z rana po 7 górka SG przedlift ciemny kolor albo zielony albo granatowy na tej RMI jechałem przed Tobą przez Zielonki, awaryjne włączałem ale nie zauważyłem czy odmachane albo odmrugane:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla bordowego Forestera SJ z naklejkami plejadowymi na tylnej szybie, któremu mignąłem awaryjnymi na S8 za Łodzią w stronę Wrocławia dzisiaj ok. 14 default_smile.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika czarnego lub granatowego Forka SG z trumną na dachu i zrobionym wydechem. Przywidz, droga w kierunku Egiertowa, dziś godz. 17:30. Miłych wakacji, czy tam weekendu życzę  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam @niezrównowaŻona @Panzerpferdoraz kolegę z mega zmotanego Forka, spotkanych w Białymstoku w zeszłym tygodniu, kiedy to udawali się na pojeżdżawkę w podbiałostockie tereny. Mam nadzieję, że impreza się udała. Będziecie kiedyś w okolicach, dajcie znać, to może zorganizujemy jakiś OES.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hellrazor napisał:

Pozdrawiam @niezrównowaŻona @Panzerpferdoraz kolegę z mega zmotanego Forka, spotkanych w Białymstoku w zeszłym tygodniu, kiedy to udawali się na pojeżdżawkę w podbiałostockie tereny. Mam nadzieję, że impreza się udała. Będziecie kiedyś w okolicach, dajcie znać, to może zorganizujemy jakiś OES.

 

Serdecznie odpozdrawiam, nader miło było pogadać :D

My się co chwila włóczymy z dala od asfaltu, więc okazje na dołączenie do naszej karawany na pewno będą.

@weiser to ten kolega od kozacko zmotanego forka.

  • Super! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...