Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A to tam nie ma Subarakow-swiniakow?Ja pozdrawiam,rzadko oswiniaczone widzę,ale też nie żyje lokalizacjami widzianych :-D Niemniej,Subaru na drodze mnie cieszy,każde.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam forumowicza w dziadku legacy spotkanego dzisiaj rano w Jabłonce, który umożliwił mi włączenie się do ruchu :)

Adamski?

Sent with Tapatalk

 

Niestety to nie ja, ale jakbym był to ja też bym Cię wpuścił ;) 

tak czy owak pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla moniss widzianej w sobotę w Intercars w Piasecznie :)

Odpozdrawiam :-)  Pomimo ze dzien wolny to i tak w pracy :-)

Pozdrowienia z wczoraj dla Forka oświnionego, widzianego na starówce -było machane. Pozdrowienia dla kolegi na motocyklu ktory na swiatlac pozdrowil mnie z forum subaru :-) , równiez pozdrowienia dla opla ze swinka na klapie dzis w drodze z Piaseczna dzieki za kiwki i machanie :-) Pozdrowionka dla czarnego Forka oswinionego rowniez bylo machane dzis na Dolince Służewieckiej :-)

Edytowane przez moniss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla moniss widzianej w sobotę w Intercars w Piasecznie :)

Odpozdrawiam :-)  Pomimo ze dzien wolny to i tak w pracy :-)

Pozdrowienia z wczoraj dla Forka oświnionego, widzianego na starówce -było machane. Pozdrowienia dla kolegi na motocyklu ktory na swiatlac pozdrowil mnie z forum subaru :-) , równiez pozdrowienia dla opla ze swinka na klapie dzis w drodze z Piaseczna dzieki za kiwki i machanie :-) Pozdrowionka dla czarnego Forka oswinionego rowniez bylo machane dzis na Dolince Służewieckiej :-)

 

Odpozdrawiam z Opla, żona zauważyła, że bluzka w takim samym kolorze jak felgi  :D

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam załogę niebieskiego Outback'a widzianego na "Moto dzień dziecka" w Krakowie (bez świniaków, ale ponoć forumowy) i "zaczepioną" załogę niebieskiej Imprezy (w tym samym miejscu) ze świniakiem na lusterku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozdrowienia dla Kierowniczki/Kierownika oświnionej Imprezy Hawk mijanej dziś około 12 w Bartągu k.Olsztyna. Kilka razy już widziałem ten samochód ale za kazdym razem brak odzewu i dziś także brak.

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowników dwóch aut:

 

* Olsztyn, Aleja Przyjaciół, niebieski Blob STi wczoraj około 20:00

* Stara Miłosna, również niebieski, pięknie brzmiący Blob STi na Otwockich blachach, dziś (Niedziela) koło 21:00

 

:)

Edytowane przez blaiseC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...