Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika biało-czarnego bloba, mijanego dzisiaj w DC na Puławskiej przy POW koło godziny 17:30. Stałem w korku w żonowozie i zastanawiałem się, czy zareagujesz na podniesioną rękę. Oczywiście odpowiedziałeś tym samym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika biało-czarnego bloba, mijanego dzisiaj w DC na Puławskiej przy POW koło godziny 17:30. Stałem w korku w żonowozie i zastanawiałem się, czy zareagujesz na podniesioną rękę. Oczywiście odpowiedziałeś tym samym :)

Zobaczylem w ostatniej chwili i zastanawiałem się czy papierosa wywalałeś czy machałeś :) czyli jednak dobrze że odmachałem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WROCŁAW:

 

Pozdrowienia dla Pani ze srebrnego WRX na blachach DDZ....czyli krótko mówiąc dla pięknej blond kierowniczki, ktora wpusciła mnie przed siebie na zjezdzie z gadowianki w stronę lotniska we Wrocławiu, miło było posłuchac syczenia BOV-a, :D było mi bardzo przyjemnie- oczywiscie machane i mrugane w obie strony, pozdrawiam Kamil

 

pozdrowienia dla Pana Tomka( z ktorym miałem przyjemnosc zamienic slowo) z niebieskiego bloba STI na blachach ONA..... spotkanego dzis w Jetronic, oraz dla srebrnego WRX tez chyba bloba(przodu nie widziałem) na DW.....z ramkami MTS, ktory sie naprawiał w Jetronicu

 

i na sam koniec dla zielonego GC8 z ktorym sie mijałem przy zjezdzie do domu przed godziną na Stanisławowskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam pumex1z naklejkami plejadowymi na szybie . Widziany dziś po południu koło W-wa Centralna

dzięki, ale niestety to nie byłem ja - tylko nowy właściciel Forka - zresztą też od lat Plejadowo regularnie obecny :). Ale fajnie, że oklejenie z 5 lat Plejad zostawił :)

 

a ja przy okazji pozdrowię kierownika niebieskiej oświniaczonej Imprezy, z którym machnęliśmy sobie wczoraj ok. 20.30 na rondzie Wólczyńska/Arkuszowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...