Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam kierowce Forestera mijanego w drodze na Radom w weekend (swinia na lusterku).

My lecielismy w kolumnie Mazd Mx5.

 

Oraz pozdrawaim kierowce, ktorego Forester stal wczoraj zaparkowany ok. godz. 19 na Stawki :)

Byly nicki na bocznej szybie, ale nie zdarzylem sie przyjrzec  ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego legacy mijanego po drodze na Biały Krzyż - było machane oraz drugiego takiego samego na rejestracja z Gdańska (chyba). Wołałem na CB ale bez odzewu. Zaraz za wahadłem od strony Szczyrku.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, Kapelanka, ok. 17:30: pozdrawiam ciemne Legacy, które mnie otrąbiło na światłach :)  Akurat byłem zajawiony rozmową z Żoną i córką, słyszę klakson, to mi od razu ciśnienie skacze, głowa zaczęła mi się obracać na wszystkie strony jak u robota, już chciałem krzyczeć: "co trąbisz, b....u!", a tu patrzę, Subarak :biglol:  Ale bez świnek... Machałem, nie wiem, czy było widać, bo pojechaliście nieco do przodu, ale miałem uśmiech od ucha do ucha. Może się ujawni ten, który przywrócił mi wiarę w ludzi (tj. że jednak mnie czasem ktoś pozdrawia) :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla forka spotkanego wczoraj, który strzelił mi z BOVa przejeżdżając obok mnie na ulicy Pabianickiej przy rondzie lotników.

Bardzo ładny, i szybki :)

Edytowane przez Wykas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla załogi niebieskiego bloba sti spotkanego na DK1 między Piotrkowem a Częstochową. Było machane, odmachane, odmrugane :D  Bardzo mi się podobało, jak Kierowca objaśniał pasażerce komu i dlaczego macha pokazując paluchem świnkę ma mojej klapie z tyłu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla ekipy niebieskiego bloba kombi spotkanego w Brzegu/Oławie ok. 14-15 było machanie ;)

Pozdrowienia dla czarnego gt'ka ze świnia mijanego wczoraj na Buforowej było machanie ;)

Oraz pozdrowienia dla kilku szuwarkow ze świnia na trasie Wrocław - Częstochowa z przedwczoraj i wczoraj ;) oraz dla czerwonego gt'ka na białej feldze widzianego stojącego na ul. Św. Barbary w Częstochowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela srebrnej Imprezy, który machał jak szalony w Białymstoku ul. Warszawska....zobaczyłem w ostatniej chwili, ale zdążyłem odmachać....mam nadzieję, że zostało zauważone :) Na wszelki wypadek jeszcze raz pozdrawiam tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla DAF'a i jego imprezy a także stojącego zielonego forka obok w Kozienicach   :) 

 

 

 

Widziałem widziałem i odpozdrawiam serdecznie. Ponadto pozdrawiam kilka subaraków widzianych wczoraj na trasie Kozienice - Zwoleń - Lipsko - Ostrowiec Świętokrzyski i z powrotem. Niestty świnek niet :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, Kapelanka, ok. 17:30: pozdrawiam ciemne Legacy, które mnie otrąbiło na światłach :) Akurat byłem zajawiony rozmową z Żoną i córką, słyszę klakson, to mi od razu ciśnienie skacze, głowa zaczęła mi się obracać na wszystkie strony jak u robota, już chciałem krzyczeć: "co trąbisz, b....u!", a tu patrzę, Subarak :biglol: Ale bez świnek... Machałem, nie wiem, czy było widać, bo pojechaliście nieco do przodu, ale miałem uśmiech od ucha do ucha. Może się ujawni ten, który przywrócił mi wiarę w ludzi (tj. że jednak mnie czasem ktoś pozdrawia) :yahoo:

No to się ujawniam ;-) Legacy to nowy nabytek I żona nie pozwala uświnić więc na razie będzie goła. Widziałem twoją lekką konsternacje i późniejsze pozdrowienia :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...