Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

lojszczyk, o 13 Jun 2014 - 20:28, powiedział: Pozdrawiam pumex1z naklejkami plejadowymi na szybie . Widziany dziś po południu koło W-wa Centralna dzięki, ale niestety to nie byłem ja - tylko nowy właściciel Forka - zresztą też od lat Plejadowo regularnie obecny :). Ale fajnie, że oklejenie z 5 lat Plejad zostawił :)

 

A ja myślałem że odpozdrowisz moją lepszą połowę w 911 ze świnką na klapie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozdrowienia z dziś z około 12 z Kortowa w Olsztynie, ten drugi to mój.

post-12068-0-41023900-1402763501_thumb.jpg

 

oraz z 7.06 na parkingu przed Realem w Olsztynie ustrzelony, pozdrawiam pierwszy raz widzię w mieście

post-12068-0-79423800-1402763735_thumb.jpg

 

pozdr

sebxyz

Edytowane przez sebxyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego buga WRXa dziś ze Skierniewic miło było poznać i fajnie, że zagadałeś :-) Byłam mile zqaskoczona :-)

 

Pozdrowienia również dla bloba niebieskiego oraz czarnego dziś na Dolince/Czerniakowskiej oraz dla kierowniczki "Lanosa" na Krakowskiej dzięki za awaryyjne i machanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla prześlicznego BRZ w jedynym słusznym kolorze na KR......, z którym mijałem się przed Kielcami oraz całego wysypu XV na trasie Kielce - Radom. Niestety nigdzie trzody ni dostrzegłem :(. Sam też nie byłem transparentny bo poruszałem się  firmowym cudem koreańskiej technologii na K. Ponadto pozdrowionka dla Forestera w ciekawym " kawowym ? " kolorze, rocznik 2006 z kurnikiem na masce, dzisiaj po 17 w okolicach kozienickiego TESCO.

Edytowane przez DAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- Grześka z Forka XT'07 z którym gawędziliśmy dziś wieczorną porą o Subarakach czekając w zakładzie wulkanizacyjnym na Włodarzewskiej.

- załogi białego buga WRX obmachanego obustronnie ok. 20.00 na skrzyżowaniu Al.Krakowska - POW.

 

Zaległe pozdrowienia dla BRZ obmachanego na Włodarzewskiej chyba w czwartek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...