Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Katowice

Pozdrowienia dla blond kierowniczki z blue mica Imprezy SK***** ze świnką na lusterku, której mrugałem i machałem na skrzyżowaniu w okolicach Castoramy w około 8.20 rano. :)

Chyba zarejestrowałem w ostatniej chwili piękny uśmiech :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiejszego popołudnia 

 

dla srebrnego Legacy na NOL ze świnkami na trasie Kozienice - Ryczywół :yahoo: 

dla niebieskiej oklejonej Imprezy STI na WPI przed Piasecznem  :D

dla białej Imprezy z prosiakami również przed Piasecznem samym wieczorem  :yahoo: 

dla złotego forka 2.5 XT na WX w Piasecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kraków, Kapelanka, ok. 17:30: pozdrawiam ciemne Legacy, które mnie otrąbiło na światłach :) Akurat byłem zajawiony rozmową z Żoną i córką, słyszę klakson, to mi od razu ciśnienie skacze, głowa zaczęła mi się obracać na wszystkie strony jak u robota, już chciałem krzyczeć: "co trąbisz, b....u!", a tu patrzę, Subarak :biglol: Ale bez świnek... Machałem, nie wiem, czy było widać, bo pojechaliście nieco do przodu, ale miałem uśmiech od ucha do ucha. Może się ujawni ten, który przywrócił mi wiarę w ludzi (tj. że jednak mnie czasem ktoś pozdrawia) :yahoo:

No to się ujawniam ;-) Legacy to nowy nabytek I żona nie pozwala uświnić więc na razie będzie goła. Widziałem twoją lekką konsternacje i późniejsze pozdrowienia :-D

 

O, to gratuluję nowego autka (i dobrze płatnej pracy, czego zazdroszczę) :D  Może zamiast kleić świnki zoganizuj sobie taką chorągiewkę z mocowaniem do szyby i plastikowym uchwytem, jak mają kibice, tylko jednolitą w kolorze (na pewno się takie gdzieś da dostać) i na niej naklej świnkę. Będzie demontowalne, a zauważalne :)  Albo takie coś jak na limuzynach rządowych, chorągiewki na przednich błotnikach ze świnkami - to byłby czad! :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ciemno zielonej turbolodówy na krakowskich blachach, którą zarejestrowałem dziś przed 20:00 na drodze z Dobrej do Jurkowa. Niestety drodze, która od wczoraj jest moją najgorszą w życiu, wszak zginął wczoraj na niej mój kuzyn jadący motocyklem, który był mi bliski jak brat...

Dramat... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla niezłej ekipy wracającej drogą nr 5 w stronę Poznania. :) Nowego białego Forka XT, Imprezy (chyba GT), białego Mercedesa A45 i 2 (albo 3, nie pamiętam) kolejnych Imprez. Ale to był widok... a jakie doznania dźwiękowe! :)

 

Aaaaa jeszcze 'chwile' wcześniej, ze stacji benzynowej też przy 5, wyjeżdzał oklejony, czarny Lanos STI. Też pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla błękitnego Forestera XT (polift) widzianego dzisiaj na S7 (okolice węzła Józefów, przed Grójcem). Świniaki na lusterkach były, więc pewnie forumowicz :D Wydech też nie był seryjny ;)

Edytowane przez thomac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla niezłej ekipy wracającej drogą nr 5 w stronę Poznania. :) Nowego białego Forka XT, Imprezy (chyba GT), białego Mercedesa A45 i 2 (albo 3, nie pamiętam) kolejnych Imprez. Ale to był widok... a jakie doznania dźwiękowe! :)

 

Aaaaa jeszcze 'chwile' wcześniej, ze stacji benzynowej też przy 5, wyjeżdzał oklejony, czarny Lanos STI. Też pozdrawiam! :)

 

 

Konwój Wlkp. odpozdrawia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...