Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrówki dla niebieskiego GT'ka ze średnim spojlerem, ciemne tylne szyby, widzianego dziś na Niepodległości w Wawie, nie miał świnek, tylko duży napis na klapie BRAZIL, tak pisze może ktoś zna bo spodobał mi się dzwięk i chciałbym się dowiedzieć co tam siedzi za wydech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z czwartku dla:

(spróbuje chronologicznie i wszystkich 8) )

- kierownika antycznego, zielonego Legasia jadącego w stronę Chełma tak przed 9

- kierownika srebrnego Legacy, z którym to wymieniłem kilka zdań na światłach na wylocie z LBN w kierunku W-wy

- kierownika czarnego S-Turbo (siekla) wjeżdżającego do LBN od str. W-wy po 10

- kierowników czarnego, srebrnego FXT na trasie Lublin - W-wa

- całej masy kierowców subaru w W-wie

- kierownika "wiśniowego" bloba DD.... na wylocie z Wawy w kierunku Terespola po 17(koszmarny korek!!!)

- kierownika Forka tankującego na BP przed skrętem na Lublin

- kierowniczki nowego czarnego Forka PO... posilającej się w karczmie "Nad Wieprzem"

- ekipy z czarnego "szatana", która też przyjechała posilić się we wspomnianym miejscu

- i wygłodniałej ekipy SJS, też w tym samym miejscu (nie podchodziłem, bo byłem z dziewczyna i mamuśką, a Ona i tak już pukała się w głowę, że machałem ludziom w W-wie. A jakbym jeszcze podchodził i zaczepiał obcych w knajpie, to kto wie, czy nie próbowałaby mnie ubezwłasnowolnić :mrgreen: )

 

ps. pozdrowienia i przeprosiny dla kierownika niebieskiej, oklejonej Imprezy na Zwirki i Wigury około 16:30. Wiem, że przyniosłem wstyd marce ale tak to jest jak człowiek ze wsi trafi do dużego miasta i nie domyśla się, że lewy pas może "uciekać" w lewo. No i na swoje usprawiedliwienie dodam, że spieszyłem się na lotnisko :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego Estiaja na SD z YO YO swinka na lusterku widzianego dziś koło 16 przy toyocie w Kato ^^ machanko było oczywiście ^^

 

Odpozdrawiam oczywiście kierownika SK ;)

A numery zaczynają się od SO, ale w ruchu łatwo pomylić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego GTka z czarnymi świnkami (Saracen???) którego najpierw minąłem biegnąc KENem na północ, a potem widziałem zaparkowanego pod Światem Książki, kiedy nawracałem Rosoła.

 

Pozdrawiam też właściciela STi parkującego pod knajpą na rogu Bronikowskiego i Wąwozowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia "zaległe - wczorajsze" dla :

1. Kierownika czarnej IMPREZY z żółtymi świniakami widzianego wczoraj po południu skręcającego w lewo z Geodetów w Julianowską w Józefosławiu. Niestety kierownik był tak zaaferowany tym manewrem że nie odpowiedział ani na miganko ani "łapkę" :(

2. Yagoolara który to był mnie wypuścił z Rubinowej w Geodetów :)

 

I dzisiejsze dla kierownika oświniaczonego niebieskiego hawka STI widzianego ok 12:00 na Ursynowie - na samochodzie oznaczenia Vergette :?:

Jednakowoż kierowcą i jedyną osobą w samochodzie był na 100% "ON" :roll:

Niestety też nie odpowiedzaił na "łapkę" i miganie długimi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barbie - do dzisiaj mam ten Twoj widok - jechalem Domaniewska z pracy. Ty wjechalas z boku - majestatycznie i tak leniwie. Ale widac bylo tę moc. Co te czarne imprezy maja w sobie ze tak serce dyga na ich widok.

To moje marzenie - impreza jak Twoja i czarna raczej niz niebieska bluemica. Pracujesz gdzies w poblizu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Harvestera, spotkanego dziś koło 19:40 na Paderewskiego w Sulejówku, z którym śmigałem w stronę centrum - kiwka była ;)
Wracaliście Korkową? Harvi - powarcz następnym razem głośniej przy pętli na Marysinie, to się uśmiechnę w domu po sąsiedzku ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Harvestera, spotkanego dziś koło 19:40 na Paderewskiego w Sulejówku, z którym śmigałem w stronę centrum - kiwka była ;)
Wracaliście Korkową? Harvi - powarcz następnym razem głośniej przy pętli na Marysinie, to się uśmiechnę w domu po sąsiedzku ;-)

Traktem, bo już późno było to korków nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzisiejsze dla kierownika oświniaczonego niebieskiego hawka STI widzianego ok 12:00 na Ursynowie - na samochodzie oznaczenia Vergette :?:

Jednakowoż kierowcą i jedyną osobą w samochodzie był na 100% "ON" :roll:

Niestety też nie odpowiedzaił na "łapkę" i miganie długimi :(

 

Bo to nie byl STI, dlatego glucho :mrgreen::mrgreen:

 

Aska,Docent odpozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzisiejsze dla kierownika oświniaczonego niebieskiego hawka STI widzianego ok 12:00 na Ursynowie - na samochodzie oznaczenia Vergette :?:

Jednakowoż kierowcą i jedyną osobą w samochodzie był na 100% "ON" :roll:

Niestety też nie odpowiedzaił na "łapkę" i miganie długimi :(

 

Bo to nie byl STI, dlatego glucho :mrgreen::mrgreen:

 

Aska,Docent odpozdrawiam!

Hmmm... A przez chwilkę kiedy sie mijaliśmy jadąc z naprzeciwka tak wyglądał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzisiejsze dla kierownika oświniaczonego niebieskiego hawka STI widzianego ok 12:00 na Ursynowie - na samochodzie oznaczenia Vergette :?: (...)

Bo to nie byl STI, dlatego glucho :mrgreen::mrgreen:

Aska,Docent odpozdrawiam!

:-)
Hmmm... A przez chwilkę kiedy sie mijaliśmy jadąc z naprzeciwka tak wyglądał :mrgreen:
Ten Subarak zawsze tak wygląda :-) M.in. kolorek i ten nick naklejony "rajdowo" tak działa :-) I w ogóle to ładna sztuka :-) ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czyjejś dziewczyny / żony / teściowej... e nie, teściowej chyba nie :wink: , niedaleko centrum Witek w Modlniczce pod Krakowem. Auto: niebieski eSTIaj lanos.

Pisze na wypadek, gdyby ktoś chciał zweryfikować opowieści po powrocie do domu :mrgreen:

 

No i jeszcze specjalne pozdrowienia dla gościa w niebieskim STI MY07 (z czerwonymi badgami, kurnikiem, parapetem itd), którego silnik dziwnym trafem nie ma intercoolera... :D

Musisz bardziej uważać, żeby zbyt często maski nie otwierać :idea: ...nawet w serwisie audio :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakowoż kierowcą i jedyną osobą w samochodzie był na 100% "ON" :roll:

 

jednak Robert dostał STI do polatania ;)

 

 

pozdro dla skutera (niebieski, złote fele+plejady na boku) widzianego dziś w centrum Giżycka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- Hawk STI BlueMica obmachany ze wzajemnością pod Burger Kingiem przy al.Krakowskiej w piątek ok 13.00

- Legacy kombi czarne w poprzedniej, ładniejszej budzie z którym się minęliśmy dziś o 17.00 na obwodnicy Kielc. Mignąłem Ci światłami a Ty chyba mi odmachałeś - szybka to się wszystko działo :)

Trzoda na lusterku zanotowana w obu przypadkach.

 

No i specjalne pozdrowienia dla:

- Jacka H. z SJS który próbował mnie nauczyć jak się nie zabić za kółkiem na Miedzianej dzisiaj :)

- Koleżanki baaardzo sprawnie pomykającem Imprezą Solbergiem SJS (tym nieobklejonym DHL'em) po małym kółku w w/w miejscu (czyżby Ola K.?). Było na co popatrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...