Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy wracali z wypoczynku długoweekendowego ze swoich ulubionych miejsc.

Mnie się trafiło w 7 godz. 350 km-normalnie 4 h , ostatnio w tym czasie pokonałem tę trasę Trabantem w '89 (przepraszam za kryptoreklamę innej marki :mrgreen: ) łącznie ze zwiedzaniem Torunia.

Pozdrawiam Towarzyszy niedoli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....przy pętli na Marysinie, to się uśmiechnę w domu po sąsiedzku ;-)
Przy petli? To chyba jestesmy sasiadami? :)

Ale subaraka nie kojarze :( ale z gory pozdrawiam :)

O! :-) Znasz duży parking przy Kościuszkowców, pod lasem? Subarek mieszka niedaleko, ale w garażu, więc widać go tylko chwilę rano i pod wieczór :-)

 

Żeby nie było off-topu - pozdrówki dla białego STI newage, który uprzyjemnił mi śniadanie warkotem na Kościuszkowców, dziś koło południa... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aska,Docent odpozdrawiam!

no w końcu... :roll: :mrgreen: :wink:

 

-- Wt sie 16, 2011 12:27 am --

 

Pozdrawiam wszystkich spotkanych na piaskownicy!!

Miło Was poznać, zobaczyć i porozmawiać!

Dzioba dzięki za róziowe i zabranie na prawy, Asia, dzięki za - Ty wiesz za co :mrgreen:

Pozdrawiam wasz wszystkich bardzo bardzo serdecznie!!

Bardzo fajnie było się w końcu spotkać 8) Pozdrawiam wszystkich spotowiczów :mrgreen:

I ja dziękuję Tobie 8) Ty też wiesz za co... :twisted::mrgreen: :wink:

 

 

Również serdecznie pozdrawiam. Ekipa jeszcze siedzi na piaskowni, a ja z rodzinką wracam tam jutro na dalszą część obchodów :mrgreen:

A no wróciliście ale baaardzo późno... :roll: :twisted::mrgreen: Było super 8) pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro piątkowe z ul Kruczej godzina 19.00

- niebieski Hawk kombi, była kiwka

- toyota camry oświniona, za późno jorgnąłem i nie kiwnąłem przechodząc przez jezdnie :mrgreen:

 

poniedziałek koło 13 w Karwi srebrny Forek I gen. - była kiwka. Jakieś parę godzin później Pani w Forku za Wejcherowem...chyba nie zdążyła kiwnąć ale uśmiech był :)

 

i nie forumowe pozdrowienia dla misiów którzy pouczyli zamiast karać na wjeździe do WWA przed chwilką. nie ma to jak błysnąć wiedzą o ograniczeniu prędkości :D

 

i najważniejsze pozdrowienia dla wszystkich uwiezionych przez długi weekend subaraków :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych na piaskownicy!!

 

 

Również pozdrawiam wszystkich spotkanych :idea:

Jeszcze raz dzięki za przemiłe towarzystwo i super zabawę :!:

Szczególne podziękowania dla Pawła i ekipy za gościnę.

Miejsce jest baaaardzo fajne i mam nadzieję, że się rozwinie :idea:

 

 

 

Pozdrowiennia dla Bartekfi i ładniejszej części załogi,spotkanej na powrocie z Piaskownicy.

 

 

Odpozdrawiamy :idea: Co za spotkanie pośrodku niczego 8) Szkoda, że nie byliście na Piaskownicy, bo coś mi się wydaje, że by Wam się podobało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- jasnego WRX hawka zaparkowanego pod Buma Square w Krakowie, około 11:30; świnię na klapie zarejestrowano ;)

- Lewena i jego latorośli, którzy dziarskim krokiem zmierzali w stronę wejścia do Zoo, około 17. Miałem zagadać, ale nie byłem (i nadal nie jestem) pewien, czy to Ty, a nie chciałem wyjść na głupka; fajnie Forysław burczy, słyszałem go już z daleka :D

- niebieskiego Hawka STI na grafitowej feldze, jadącego Alejami Mickiewicza około 18, (w obu kierunkach w krótkim odstępie czasowym). Vasquez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Kierownika czarnej Imprezki (hawk/blob? przodu nie zarejestrowałem), która śmignęła koło mnie dziś ok. 8:40 na Siekierach w stronę Centrum. Zamyślony byłem, chyba mrugnąłeś mi awaryjkami już po wyprzedzeniu mnie, odmrugałem długimi. Niestety te cholerne punkty nie pozwoliły mi stworzyć mini konwoju do ZUSu :-(

Aha! Rzecz jasna pozdrawiam wszystkie Subaraki, widziane wczoraj na "VI Rally Służewiec" :-) Było ich wczoraj sporo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Kierownika czarnej Imprezki (hawk/blob? przodu nie zarejestrowałem), która śmignęła koło mnie dziś ok. 8:40 na Siekierach w stronę Centrum. Zamyślony byłem, chyba mrugnąłeś mi awaryjkami już po wyprzedzeniu mnie, odmrugałem długimi. Niestety te cholerne punkty nie pozwoliły mi stworzyć mini konwoju do ZUSu

Aha! Rzecz jasna pozdrawiam wszystkie Subaraki, widziane wczoraj na "VI Rally Służewiec" Było ich wczoraj sporo

Przemek/docent, z duży prawdopodobieństwem to mogłem być ja, bo miejce i godzina by się zgadzała. Tylko, że ja też z głową w chmurach...nie widziałem Cie :oops: Nie mniej jednak serdecznie odpozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek/docent, z duży prawdopodobieństwem to mogłem być ja, bo miejce i godzina by się zgadzała. Tylko, że ja też z głową w chmurach...nie widziałem Cie :oops: Niemniej jednak serdecznie odpozdrawiam :D
Tak myślę, że to Ty :-) Jeśli pognałeś potem ostrzej "małymi Siekierkami", w dół od kościoła, to Ty :-)

Niestety nie dopadłem Cię na światłach pod ZUSem :-( chociaż pocisnąłem na małych, ale miałem za dużą stratę i za duży strach przed Vectrami (Vectry to złooooo...) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla oświniaczonej srebrnej imprezki combi z blachami DKL..., która widziana była ok 13.30 na Wojska Polskiego w Kaliszu ;]

Kiwka była i miło zobaczyć innego świniaka niż mój w tym mieście :P

 

również pozdrawiam.

Przelotem byłem w Kaliszu ale rzeczywiście miło zobaczyć prosiaka na swej drodze :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...