Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia zaległe z piątku dla wszystkich mijanych subaraków na trasie Sławków Kraków Rożnów, oraz z niedzieli dla niebieskiej imprezy ze świnką stojącej w korku na wahadle w Czchowie niedaleko tamy - machałem ale nie wiem czy byłem zauważony, i dzisiejsze dla Tomasz 555 którego forczysław stoi pod fabryka u mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za którymi grzecznie skradałem się dziś rano po Sobieskiego w stronę centrum :)

 

...chyba nie tak grzecznie, bo jak dałeś ognia to mało mnie z roweru nie zwiało :wink:

 

Pozdrawiam serdecznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj "deja vu" miałem... kolejny raz przed meczem w tym samym miejscu (Krucza koło Kebaba Sahara) przejechała koło mnie toyota camry oświniaczona :shock: :shock: :shock: Pozdrawiam

 

I jeszcze pomeczowe pozdro dla kierownika (w białej koszulince oczywiście) z czarnego forka turbo, który skręcałz Hoene-Wrońskiego w Myśliwiecką.

 

 

A moja dziewczyna kazała pozdrowić właściciela/ke oświniaczonego niebieskiego Forka stojącego na Szucha chwilkę temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko z dzisiejszego poranka z pieeekna zielona turbozabcia w bialych trzewikach, ul Olszewska

Czy to Stachu

Szkoda, że to nie ja...

Nikt jeszcze Sabrinki nie nazwał "pięęękną zieloną turbożabcią w białych trzewikach" :)

Ale odpozdrawiam w imieniu wszystkich zielonych pięknych żab.

... i wszystkich Stachów, bo może o kogoś innego chodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JackaD pozdrawiam. Miłe spotkanie w konstancińskiej papierni :-) To dzisiaj.

 

Wczoraj na 7 z Krakowa do Wawy (po 17.30) pozdrowienia dla załogi czarnego outbacka ze świnią na obwodnicy Kielc oraz czarnego forestera 06 ze świnią (ok. 18.30) w Radomiu - pędził za New Age forkiem w tymże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem w szoku!!! Pozdrawiam kierowcę Subaru Forester 2.5 XT na numerach WARNEŃSKICH, BUŁGARIA, (B ....) ktory dziś ok. 17:00 czasu lokalnego zamachał do nas w Kranevo, Obłast Dobricz. Świń nie zauważyłem. Może czyta the Forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziesiejsze pozdrowienia dla kogoś kto zaparkował pod "moim" :mrgreen: Szpitalem Wolskim

pieknym przedliftowym GC8 type RA na biłałych felgach za naklejkami nie-ASO na spojlerze. Swinia na lustrze była. Pięc razy robiłem kółko mruczac i sie rozglądając ale nikt nie wyskoczył przerażony :wink: Piękna sztuka !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem w szoku!!! Pozdrawiam kierowcę Subaru Forester 2.5 XT na numerach WARNEŃSKICH, BUŁGARIA, (B ....) ktory dziś ok. 17:00 czasu lokalnego zamachał do nas w Kranevo, Obłast Dobricz. Świń nie zauważyłem. Może czyta the Forum?

A czy przynajmniej, pomimo szoku, zdążyłeś odmachać. :roll:

Bo wiesz...., tam malutko Subaraczków jest, więc taki odmachujacy zagraniczny to się wspomina długo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dzisiejsze dla Tomasz 555 którego forczysław stoi pod fabryka u mnie

Odpozdrawiam :mrgreen: Trochę dzisiaj postał 06:00-21:00.

 

Ponadto pozdrowienia dla niebieskiego STI SK***** za którym jechałem od Shella na Brynowie aż na Bażantowo. Oznak brak, tylko zakazane ramki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem w szoku!!! Pozdrawiam kierowcę Subaru Forester 2.5 XT na numerach WARNEŃSKICH, BUŁGARIA, (B ....) ktory dziś ok. 17:00 czasu lokalnego zamachał do nas w Kranevo, Obłast Dobricz. Świń nie zauważyłem. Może czyta the Forum?

 

Jest u nas kolega "ze wschodu", tylko, ze on bardziej, o ile kojarze to obwod kalnigradzki, blachy takie czerwone?

Acha, nick forumowy Eddie GT4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam świetny plan!!!! kto bierze udział??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

15893740.jpg

 

JA!

 

JA!!

 

WYBIERZ MNIE!

 

MNIE WYBIERZ!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:P

 

Pozdrawiam pania w czarnym forku przyjaznie machajaca mi niedawno na Pulawskiej. Jako, ze silownia to zdrowie, to ledwo mialem sile, zeby Jej odmachac. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za którymi grzecznie skradałem się dziś rano po Sobieskiego w stronę centrum :)

 

...chyba nie tak grzecznie, bo jak dałeś ognia to mało mnie z roweru nie zwiało :wink:

 

Pozdrawiam serdecznie :wink:

 

a to przepraszam, nie zauważyłem :oops: , ale bicykl widocznie nie był przepisowo oswiniaczony :?:

Odpozdrawiam rzecz jasna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem w szoku!!! Pozdrawiam kierowcę Subaru Forester 2.5 XT na numerach WARNEŃSKICH, BUŁGARIA, (B ....) ktory dziś ok. 17:00 czasu lokalnego zamachał do nas w Kranevo, Obłast Dobricz. Świń nie zauważyłem. Może czyta the Forum?

A czy przynajmniej, pomimo szoku, zdążyłeś odmachać. :roll:

Bo wiesz...., tam malutko Subaraczków jest, więc taki odmachujacy zagraniczny to się wspomina długo. :)

Odmachałem, ale chyba za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla dwóch kierowników imprez stojących na czerwonym na skrzyżowaniu Płaskowickiej z Puławską :)

 

jeden to chyba Kubeusz w swoim nowym GTeku ;], ale ręki sobie nie dam uciąć :)... Drugiego Pana nie kojarzę ;p

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla dwóch kierowników imprez stojących na czerwonym na skrzyżowaniu Płaskowickiej z Puławską :)

jeden to chyba Kubeusz w swoim nowym GTeku ;], ale ręki sobie nie dam uciąć :)

mógłbyś zaryzykować ;)

odpozdrawiam :)

 

 

i jeszcze pozdrowienia dla czarnego wrxa, za którym jechałem Puławską. Awaryjne i kiwka były elegancko, choć swiniaka aucie widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla oświniaczonego buga z naleśnikiem w kolorze bluemica którego minąłem w korku do ronda Zesłańców Syberyjskich o 8:20.

Niestety kierownik zaopatrzony przed siebie wiec kiwek nie było. Pewnie z powodu paskudnie porysowanych obu lewych drzwi....

 

Tapnięte z Galaxy S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla dwóch kierowników imprez stojących na czerwonym na skrzyżowaniu Płaskowickiej z Puławską :)

 

jeden to chyba Kubeusz w swoim nowym GTeku ;], ale ręki sobie nie dam uciąć :)... Drugiego Pana nie kojarzę ;p

 

pozdro

Jak niebieski bug to pewnie ja...

Pozdrawiam również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...