Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam buraka w czarnej imprezie, takiej z burczącym wydechem, który ok. godz. 17 uznał że Ci którzy czekają na skręt w lewo z Hynka w Al. Krakowską to frajerzy i sobie skręcił ze środkowego pasa. Wcześniej też się wepchnął, bo przecież nie będzie stał w korku jak inny frajerzy. Rejestracji nie podaje, bo może na rajd jechał, się spieszył, więc nie będę ujawniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Mega Pozytywnie nastroił mnie kolega jadący granatowym autem...

Na Jana Pawła, ok.11, udało mi się wyprzedzić oświniaczonego granatowego potwora :evil: .

Zobaczyłam świnkę na klapie, po wyprzedzeniu również na lusterku :lol:

Kolega chyba mnie też zauważył, bo zaraz mnie doszedł, uśmiechy na twarzach bo wymieniliśmy serdeczne pozdrowienia, ja skręciłem, a kolega poleciał prosto. Ten granatowy pocisk, to rzadko dziś spotykany klasyk, tym bardziej oświniaczony :mrgreen:

Pozdrawiam Kolegę w Fiacie 126p :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czas na mnie :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla Kierowników foresterów:

- kolegi z którym się mijałem na zaśnieżonej drodze Kuchary-Drobin

-no i drugiego koleżki w oświniaczonym Forku WE pod Auchan w Płocku

 

 

 

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika srebrnego GTka RSTxxxxx z którym zabulgotaliśmy na wiadukcie koło arkadii o 17:30 :-) Świnek nie zauważyłem, ale może kolega po prostu cicho-ciemny i się nie afiszuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowniczke srebrnego Forka ze świnią na lusterku, widzianego dziś ok.12:15 na Podleśnej,mrugałem ale pani chyba nia zwracała uwagi.

Od pozdrawiam :) Zarejestrowałam Twoje miganie i machanie, ale tak szybko przemknąłeś, że już nie zdążyłam odmachać :D

No i samochód też mnie troche zmylił, bo nie spodziewałam się, że ktoś z seata mi będzie machał :mrgreen:

Przy okazji pozdrawiam kierowniczkę czarnego forestera 2.0XT W0 MAJKA :), spotkaną na skrzyżowaniu Gwiaździsta/Podleśna

oraz kierownika czerwonego OUTBACKA spotkanego na Klaudyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Outback 2010 mocno sie wyróżnia w tłumie :grin:

 

To chyba Dyrekcja w piątek do W-wy jechała, bo widziałem Outbacka na wisłostradzie (tylko dach, zza barierki) - ale to wielkie. I dobrze. W końcu będę musiał mieć wóz do wożenia rodziny 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Vert'a, Michael'a, MaćkaSubru i Fiata126. Wczorajsze spotkanie w NMNP było bardzo pouczające :twisted::twisted::twisted: Swoją drogą może i dobrze, że nie powstał tam Hollywood :wink:

 

Michael, mam nadzieję że z rączką lepiej. W końcu wkrótce będzie musiała trochę poklikać na nowej klawiaturze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam Jacka widzianego niedawno na Boya :) Ten bulgot, prawie bym się potknął ;)

A dziękuję bardzo.

 

Chciałbym pozdrowić kierownika pięknego niebieskiego STI, za którym dzisiaj miałem przyjemność jechać po naszej wspaniałej, bezpiecznej DK8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego forka ze świnką widzianego wczoraj na gdańskiej w okolicy Łomianek w godzinach porannych. Pozdrawia ekipa z niebieskiego STi :cool:

 

Oraz dla:

Verta

Harviego

Lynxa

Lubej

G-pietruszko :wink: (nowa interpretacja )

i wszystkich poznanych oraz tylko widzianych w NMNP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Pozdrowienia dla Dyrekcji

spotkanej wczoraj na Puławskiej .

Outback 2010 mocno sie wyróżnia w tłumie

Z przyjemnością "odpozdrawiam" :wink: ( już po powrocie z Białegostoku ).

Trasa była nawet przyjemna, Pańskie pozdrowienia w W-wie wprawiły mnie w dobry humor na dalszą część trasy ( pomimo korków w stolicy).

W drodze powrotnej potwierdziło się, że stara zasada "festina lente" pozostaje prawdziwa: 39 km za Białymstokiem wyprzedził mnie Chevrolet Corvette ( szedł naprawdę ostro, podczas gdy ja standardowo + 19); na kilometrze 80 stał w towarzystwie sympatycznych panów w białej Vectrze.

Czyli - byłem szybciej w W-wie, przy zużyciu paliwa 9,8 ( do KRK wzrosło do 10.2, ale to "wina" autostrady :cool: ).

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla oświniaczonego zielonego Forestera śledzonego ok. 9 na Orzechowej.

 

Mijane też dziś były ok 12. srebrny Forek na Robotniczej i niebieska Impreza na Braniborskiej, ale oba bez trzody na lusterkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...