Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z soboty dla:

- biały GT na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich / Wrocławska (ok. 12:00),

- czerwona, oświniaczona turbowanna WN ….. skrzyżowanie Powstańców Śląskich / Radiowa (ok. 16:00),

- srebrny GT z dwoma niebieskimi pasami na Wale Miedzeszyńskim ok. 16:30 w kierunku Otwocka.

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark L.A. napisał/a:

Pozdrowienia dla całej ekipy MTS Dzierżonów , szczególnie dla Marka .

 

Matka ma rację, najzajebistrze ASO Subaru .

 

Wielkie dzięki za sprawne ogarnięcie tematu mojego wydechu .Do tej pory banan mi z mordki nie schodzi .

 

 

Przyłączam się!!! dzisiaj tam byłem w celu wymiany płynów ustrojowych. szczególnie pozdrawiam Matkę :wink: ...bo matka jest tylko jedna...

 

I ja się przyłączam do pozdrowień :mrgreen: Też byłem w MTS w sobotę. P.Markowi i Ekipie dzięki za sprawne załatwienie problemu, a Mamusi za miłą pogawędkę i super lekturę (felietony w Plejadach :wink:) PZDR :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imprezę między jaworem, a legnicą (mrugałeś, ale nie wiem, czy pozdrawiałeś, czy wydawało ci się, że jadę bez świateł :mrgreen: )

 

Jeżeli Impreza była czarna to ja :mrgreen: - mrugałem (i nawet kiwka była) bo pozdrawiałem, chociaż w ostatniej chwili rozpoznałem bo pod słońce miałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imprezę między jaworem, a legnicą (mrugałeś, ale nie wiem, czy pozdrawiałeś, czy wydawało ci się, że jadę bez świateł :mrgreen: )

 

Jeżeli Impreza była czarna to ja :mrgreen: - mrugałem (i nawet kiwka była) bo pozdrawiałem, chociaż w ostatniej chwili rozpoznałem bo pod słońce miałem :lol:

 

aaa, to super :cool:

ja też zauważyłem cię w ostatniej chwili, bo mooocno skupiłem sie na dziurach w drodze, które na tym odcinku miały głebokość wielkiego kanionu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego WRX'a, ze świnką na klapie, wczoraj ok 15:40 w Jankach. Jechałeś w strone Fev Vert.

 

C'est moi :-) Odpozdrawiam i żałuję, że wczoraj nie zauważyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! Dla kierowcy srebrnego samochodu, który mi zrobił kiwkę - nie pamiętam kiedy i gdzie, ale pamiętam, że byłem zaskoczony (jechałem STI na białych felgach, brudnym, jak świnka)

 

Oraz dla kierowcy GT kombi, któremu ze dwa tygodnie temu machnąłem na Bemowie przy bazarku - szedłem inkoguto, tj. z buta.

 

PS Ale pozdrowienia :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozrowienia dla kierowcy ciemnego gt ktory sie przewarczal i przesapal bov-em na al zjednoczenia - wczoraj wedle 19stej :mrgreen: nie moglem pozdrowic bo akurat wyprowadzalem dwa brytany na spacer i prawie zamarzłem bo te sukinsyny nie chciały przez godzine wracac do domu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdro leci do:

- kierownika niebieskiej SI jadącego Puławską w stronę centrum po 8 rano

- kierownika niebieskiej imprezy kombi z naklejkami mocy zapakowanej na -1 w arkadii

- kierownika forka, który chyba(?) mnie obmachał pod mostem Gdańskim po 20 - odmrugałem w ostatniej chwili

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po dwóch tygodniach już wiem kto do nas machał :mrgreen:

 

Widziałem zdziwienie na twarzy, ale wierzyłem, że moc Forum pozwoli wyjaśnić sytuację i tak się właśnie stało :). Szedłem zresztą na parking strzeżony, zasiąść w swojej imprezie 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...