Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STI ustrzelonego w Toruniu na parkingu Komety kręcącego bączki na śniegu :) Zakręciłem się tuż za tobą swoim nieustraszonym forkiem :) Piękne to STI... I jeździ jak szatan! Może jak "wyjdę" z wożenia wózka to zamienię swojego na imprezkę... tak mnie dziś naszło ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika i jego pasażerki prowadzącego czarnego WRX'a kombi WF XXXX, spotkanego dzisiaj na ul. Puławskiej przy wyścigach około 11:10 - jechałem granatowym Avenem kombi, z którym byś się spotkał na środkowym pasie, zmieniając z lewego na środkowy mimo linii ciągłej :wink:

PS.

Super brzmi wydech w twoim aucie :!: :!: :smile: Jestem ciekaw jak go słychać w środku :?:

 

Pozdrowienia dla Kierownika niebieskiego GT parkującego około godziny 11:40 przy ul. Żołny/Puławska :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla poznański posiadaczy szubaraków spotkanych w następującej kolejności:

 

- Dla kierownika oświniaczonego forka na ul. solnej o rejestracji XX 1111K

- dla własciciela legacy kombi w kolorze popielatym stojącego kolo centrum podolany

- Dla kierowniczki forka na strzeszyńskiej ok godziny 16 i jadącego za nią kierownika oświniaczonego hmmmm czerwonego outbacka lub tez imprezy kombi czerwonej??

 

Dużo tego było jak na poznań i na jednej trasie z pracy do domu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Outbasia/ Legasia? na blachach SK..... na Katowickiej w godzinach wieczornych na wysokosci Siestrzeni, mialam wrazenie ze ktos chciał mi pomachać ale miałam natłok mysli i mega katar wiec bardzo przepraszam ze nie odmachałam. To mówiłam ja ...w czerwonym swifcie ze świnkami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cysztof odpozdrawiam :mrgreen: ale ja dzisiaj to mam jakiś dzień świstaka, dobrze że w ogóle pamiętałem jak dojechac do pracy :mrgreen: trzy razy sie do domu wracałem i jechałem jak w jakims garnku na głowie :mrgreen: ale nawet nie jestem w stanie skojarzyć auta twojego :?:

 

[ Dodano: Wto Lut 02, 2010 10:03 am ]

a i pozdrawiam kierownika zielonego gt-ka z dwoma świniaczami na lusterkach zaparkowanego pod empikiem na bielanach - tego kojarzę bo o mały włos bym się zderzył swoją glacą ze spojlerem jak mnie pies pociągnał na tej brei śnieżnej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla bugaja w bojowych barwach któy oczekiwał wczoraj na wjazd na NESTEA na urynowie pod Leklerkiem. Ja akurat wracałem z zakupów.

 

 

Kiwka i mruganie były

 

 

odpozdrawiam :mrgreen: czekając na tankowanie liczyłem,że się właściciel pojawi i tak się stało :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla bugaja w bojowych barwach któy oczekiwał wczoraj na wjazd na NESTEA na urynowie pod Leklerkiem. Ja akurat wracałem z zakupów.

 

 

Kiwka i mruganie były

 

 

odpozdrawiam :mrgreen: czekając na tankowanie liczyłem,że się właściciel pojawi i tak się stało :cool:

 

Waliliście herbatkę przy wiosennej aurze? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla bugaja w bojowych barwach któy oczekiwał wczoraj na wjazd na NESTEA na urynowie pod Leklerkiem. Ja akurat wracałem z zakupów.

 

 

Kiwka i mruganie były

 

 

odpozdrawiam :mrgreen: czekając na tankowanie liczyłem,że się właściciel pojawi i tak się stało :cool:

 

Waliliście herbatkę przy wiosennej aurze? :mrgreen:

 

Toż to dostosowana do temperatury ajSti była ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala napisał/a:

szubaru napisał/a:

Heller napisał/a:

Pozdro dla bugaja w bojowych barwach któy oczekiwał wczoraj na wjazd na NESTEA na urynowie pod Leklerkiem. Ja akurat wracałem z zakupów.

 

 

Kiwka i mruganie były

 

 

 

odpozdrawiam czekając na tankowanie liczyłem,że się właściciel pojawi i tak się stało

 

 

Waliliście herbatkę przy wiosennej aurze?

 

 

Toż to dostosowana do temperatury ajSti była

 

na popitkę :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cysztof, odpozdrawiam, milo pokojarzyc twarz z avatarem i samochodem. Szkoda, ze ten ostatni raczej w nieciekawej kondycji...

 

Pozdrowienia dla ekipy 7-3Turbo, zamieszaliscie z klockami, wiec do zobaczenia jutro :razz:

 

No i pozdrowienia dla Vergette spotkanej przypadkiem pod jej domem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieszaliscie z klockami, wiec do zobaczenia jutro :razz:

 

No i pozdrowienia dla Vergette spotkanej przypadkiem pod jej domem :mrgreen:

 

Oj, zamieszaliście... przez to mam serię na tył :evil:

 

Simon odpozdrawiam i wcale nie tak przypadkiem :twisted: , dzięki za transport do serwisu, bo do Łomianek kiepsko metrem dojechać :mrgreen:

 

 

pozdro dla Simona z Vergette spotkanych dzisiaj u Adamskiego :cool:

 

Miło było poznać i dużo zdrówka dla Gt-czka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wczoraj: koło 14 30, z Kolejowej/Pułkowej (nie wiem, jak to się nazywa w tamtym miejscu) w lewo w Brukową (Łomianki) skręcał niebieski STI 06-07, świnka na lusterku była. Pozdrawiam! :cool:

 

Wcześniej, koło 14, na Staszica w Łomiankach zaplątał się niebieski GL kombi, blachy NO, też pozdrawiam, chociaż bez świnki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja pozdrowię srebrnego oświniaczonego gacka kombii zaparkowanego na skrzyżowaniu Foksal i Gałczyńskiego wczoraj około 19:00

 

O, i Ciebie też pozdrowię - Twój Forek stał w zeszłym tygodniu parę razy na parkingu przy Kątowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vergette, hmm... jak metro do Lomianek nie moze, to Lomianki do metra przeciez moga ;-)

hmm seria nie seria ale znowu dwa lata wytrzyma na tyle ;-) a nie rok jak Greeny ;-)

najwazniejsze ze masz czerwone pady na przodzie ;-)

 

[ Dodano: Sro Lut 03, 2010 7:21 pm ]

no a biala dama to pewnie ta z pomorskiej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...