Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam sympatyczna właścicielke niebieskiego oklejonego swiniami forka widzianą dzisiaj

koło 14:30 na wisłostradzie koło trasy łazienkowskiej. Mrugałem awaryjnymi ale włascicielka była strasznie zajeta podlączaniem zestawu glosnomowiącego i nie wiem czy mnie widziała :wink:

:mrgreen:

 

odpozdrawiam w imieniu koleżanki małżonki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla US-wanny srebrnej koło 15 chyba w Al. Niepodległości! Tablice EZG....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Dyrekcję i Małżonkę, których miałem okazję poznać dzisiaj w ASO Koper i sympatycznie porozmawiać.

 

Aaaa, to ich był ten niebieskawo-fioletowy OBK'10

 

Pozdrowienia dla kierowcy oświnionego forka, z którym wymieniliśmy kiwki pod Ski Teamem na Karolkowej/Wolskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Dyrekcję i Małżonkę, których miałem okazję poznać dzisiaj w ASO Koper i sympatycznie porozmawiać.

 

Aaaa, to ich był ten niebieskawo-fioletowy OBK'10

 

Taaa jest! Obejrzałem go sobie dokładnie, bardzo fajne autko. Gdyby nie ramki w drzwiach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z trasy Warszawa-Zakopane pozdrawiam subaraki i ich właścicieli. Dopisało Was. Ja wyjątkowo służbową skodą. Na trasie spotkałem co najmiej 15 plejadowozow, w tym:

- forumowicza ape w pięknym wiśniowym outbacku xt (okolice Kielc)

- forumowicza w czarnym głośnym GT (KMY)ze świnką - na stacji orlen

- parkującego pod górą Chełm w Myślenicach srebrnego buga z rej WWL (fatalne warunki, ratraki w odstawcr, a śniegu dużo)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- czarnego STi, wczoraj około 19.00 na Westerplatte,

- zielonej Imprezy kombi ze świnkami, którą widziałem wczoraj o 22.00 pod Galerią Krakowską na Pawiej,

- oraz ciemnego kombi GT na białej feldze, również ze świniakami wczoraj o 22.40 na Rondzie Polsadu.

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zamieszanie'a :wink: który to dzisiaj (która to była? jakoś po południu, ciemno już było) skręcał z Wybrzeża Gdyńskiego na Żoliborz na wysokości Centrum Olimpijskiego. Obładowany ten Forek! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia wędrują do:

Czerwony Turbo Legaś na blachach WF ****

Szampański Outback WI ****

Subarynki mijane dziś na drodze z Częstochowy do Katowic około 9 rano

 

oraz serdecznie pozdrowienia i szacun dla kierownika

Grafitowego/Czarnego Turbo Legasia, który służył pomocą mojej Ukochanej w Katowicach około 16:30 pod NARADA Sushi Club.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla "CZEGOŚ" złotego ze świnią w sobotę w TARCZYNIE,koleżanka rzuciła patrz ma taką naklejkę jak ty, ale było już za pozno żebym dostrzegła na czym owa świnka była (ttttaaak Kostka to było Subaru!! -Ale jakie? - Złote!! -No tak,pytałam o model.- Aaaaa to nie wiem) Tia.... :roll:

 

Dla srebrnego Forestera z białym konturem świnki na lusterku, godz ok.13, w okolicy cmentarza na Wólce.

 

Pozdrawia czerwony Swift. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...