Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

z dzisiejszych spotkan pozdrawiam niebieskiego GT widzianego kolo 13 na rodziny hiszpańskich (stalem po Twojej prawej przyparkowany w zatoczce) i wieczorem pod kinoteka oswiniaczonego niebieskiego rowniez hawka wrx na numerze FZ ....

 

A to ja tym FZ jestem ;) Dzięki i odpozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla oświniaczonego zielonego Forestera śledzonego ok. 9 na Orzechowej.

 

hmm...to chyba ja. Miejsce i czas raczej się zgadza ale śledzącego nie wypatrzyłem. Niemniej pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika imprezki Blue Micka mijanej dziś na końcu ulicy Strzeszyńskiej - kiwka była :roll:

 

 

rzadko kiwam dupowozom :wink: , bo najczęściej nie odpowiadają :???: ..no ale zdarzają się wyjątki :grin:

pozdrowienia kolego

 

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Vergettę która wczoraj ok godziny 17 parkowała swój bolid (niedaleko mojego) na parkingu podziemnym w best mallu, oraz niebieskiego forka (sti??) który dziś turlał się ok godziny 18 w korku na wisłostradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Hogiego, który dzisiaj złożył mi "autograf mistrza" na przedniej szybie pod Ken Center. teraz pół roku nie będę mógł umyć szyby Ziooom ;)

 

Pozdrawiam również, postawiłem swojego paścia koło Twojego, ale szybkie zakupy robiłem .

:cool: :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Lut 09, 2010 1:48 am ]

A trzeba było, bo Hogi już się prawie "zmył". :mrgreen:

Rimini grane było :cool:

Najlepsza pizza na Ursynowie.

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam załogę Forka oklejonego lepkami Plejad, z którym wczoraj spotkaliśmy się na bramkach w Katowicach, a potem wspólnie sunęliśmy po bezkresnych równinach autostrady A4 :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

1. Srebrnoniebieskiego Outbacka okiwanego w sobotę, 6 lutego na południe od Boguchwały.

2. Czarnego Forestera z rejestracją GD....., okiwanego takoż 6 lutego na drodze Jasło - Gorlice.

3. Srebrnego Legacy, prawie doszczętne zasypanego śniegiem w Wysowej-Zdroju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

Niebieskiej Imprezy z dużym skrzydłem i ładnie bulgoczącym wydechem, która powoli jechała prawym pasem na Piłsudskiego w okolicach Silvera ok 9.30

Srebrnego Forka z czarną świnką na lusterku kierowcy i napisem forum.subaru.pl na klapie którego widziałem przed 10 na Tuwima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz niebieskiego forka (sti??) który dziś turlał się ok godziny 18 w korku na wisłostradzie.
odpozdrawiam, rzeczywiście warunki nie były sprzyjające...
Stawiam na mstar'a albo anakinsky'ego
A juz się cieszyłem że namierzyłem taką perełkę
znaczy się' date=' że niby mój Sports i [b']mstar'a[/b] nie są perełkami...? :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz niebieskiego forka (sti??) który dziś turlał się ok godziny 18 w korku na wisłostradzie.
odpozdrawiam, rzeczywiście warunki nie były sprzyjające...
A juz się cieszyłem że namierzyłem taką perełkę
znaczy się' date=' że niby mój Sports i [b']mstara[/b] nie są perełkami...? :twisted:

 

znaczy stanowczo protestuję !!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli - byłem szybciej w W-wie, przy zużyciu paliwa 9,8 ( do KRK wzrosło do 10.2, ale to "wina" autostrady ).

 

OBK 3,6? Ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz niebieskiego forka (sti??) który dziś turlał się ok godziny 18 w korku na wisłostradzie.
odpozdrawiam, rzeczywiście warunki nie były sprzyjające...
A juz się cieszyłem że namierzyłem taką perełkę
znaczy się' date=' że niby mój Sports i [b']mstara[/b] nie są perełkami...? :twisted:

 

znaczy stanowczo protestuję !!! :wink:

 

:oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...