Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

anakinsky napisał/a:

pozdro dla kierownika oświniaczonego STi spotkanego na trasie do Piaseczna (kiwka była)...

 

 

O ile mówisz o spotkaniu w Piasecznie obok wąskotorówki to odpozdrawiam

Twojego forka nie sposób przegapić, ale mógł być to jeden z tych dwóch pozostałych w wersji sport

trzech, ale definitywnie to byłem ja :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe z nieba leci to i wysyp subarakow - chyba wszyscy nagle zapragnęli gdzies pojechać np. na lunch, na zakupy itp itd, własnie wrócilem z godzinej objazdowki miasta i generalnie jakoś tak niebiesko bylo :mrgreen: uchwycic kiwką dałem rade tylko kierowniczkę wrx z baaaaardzo dziwnym spojlerem (ktory tak jakby sie zkurczył w swojej szerokości) i z reklamówką tein-a na tylnej klapie - pozdrawiam :mrgreen: ps. fajnie że pani tak ruszyła ostron na towarowej, co pozwoliło nam miec w zasadzie całą towarową na odcinku od alej do prostej, dla siebie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marro czy to przypadkiem nie ty leciales wczoraj trasa torunska i potem kasprzaka ok. 9.45 ?? jesli tak to pozdrawiam - lecialem za Topba sluzbowozem wiec odpuscilem sobie kiwki, trabienie etc... :mrgreen:

 

Pozdrawiam kierowniczke bordowego forka na WI widziana dzisiaj 3 razy - w Ciechanowie, w KFC pod Plonskiem i na trasie z Plonska do Wawy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Małego Sti spotkanego przy Biedronce o 15-45 Ericha RX spotkanego wczoraj na krótkiej pojeżdżawce , GT-ka na złotej feldze widzianego przy Mokate nr. rej.SCI 99AA i dwa legasie widziane na Młyńskiej w Bielsku- Outback rej KOS niebieski i srebrny kombik SB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiego WRXa BIxxxxx na białych ATSach spotkanego pod Factory.

Odpozdrawiam :mrgreen: Chciałem poczekać i pomachać, ale mnie złakniona zakupów żona pognała miejsca do zaparkowania szukać ;)

 

Przy okazji pozdrowienia dla uświnionego niebieskiego Legaca spotkanego na tym głupim zakręcie na Artyleryjskej koło 12-13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla srebrnego buga STI (chyba) spotkanego na Grójeckiej/Bitwy Warszawskiej. Kiwka była, Bug ładnie oświniony.

 

Pozdrawiam też pana z granatowego(??) Forka, który to mi na Solidarności/Targowej wczoraj wieczorem odmachał, mimo że minę miał leko zdziwioną :).

 

Średnio pozdrawiam całe stado forków spotkanych na Czerniakowskiej wczoraj wieczorem. LUdziskaaaaaaaa BIAŁY KARAWAN Z TUMNĄ NA DACHU TO TEŻ bywa SUBARU !!! i nie wytrzeszczać mnie tu oczęt, jak wam ktoś macha z takiego wynalazku, tylko odmachać należy:roll:

 

Harvestera (vel Jaracza) Kapica i brata Kapicowego tez pozdrawiam. Wczorajszą wizyta spowodowaliście poważne perturbacje w moim dzisiejszym planie dnia :D

Pozdrówki tez dla Vergette, która z dobroci serca przygarnęła całe stado moich opon :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...